Autor Wątek: HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE  (Przeczytany 2355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magdalena Rafał
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« dnia: 5 Lutego 2007, 11:54 »
Znacie jakąś hurtownie na śląsku, która posiada duży wybór materiałów? Chcodzi mi głównie o czerwony muślin na suknie na poprawiny.

Aby nie zakładać kolejnego wątku zapytam też o sklepy obuwnicze. Gdzie kupujecie/ kupiłyście buty? Jaki sklep możecie polecić?


Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam,
Magda


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Lutego 2007, 20:05 »
Moge Ci polecic sklepy z materiałami w Będzinie na ul. Kołątaja  sa 2 po drodze  ( to głowna ulica , która jexdzi tramwaj) naprzeciw zamku- ogromne wybory materiałow!
I jeszcze w centrum S-ca  na Modrzejowskiej lub w tych bocznych np. idacych od urzędu miasta!  Na samej Modrzejowskiej sa bodajze 3 sklepy!
Ale chodzi Ci o butki ślubne-0 ja swoje zamawiam w salonie ślubnym w Dg na Okrzei bo maja tam bodajze ze 3 katalogi butów a w salonie modele do przymiarki zeby sobie wybrac jakie to maja byc!
W S-cu w Plejadzie w 2-óch obuwniczych widziałam butki slubne i Na mOdrzejowskiej we wszystkich obuwniczych są!

Offline Magdalena Rafał
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Lutego 2007, 08:14 »
Cytat: "Aniutek83"
Moge Ci polecic sklepy z materiałami w Będzinie na ul. Kołątaja  sa 2 po drodze  ( to głowna ulica , która jexdzi tramwaj) naprzeciw zamku- ogromne wybory materiałow!
I jeszcze w centrum S-ca  na Modrzejowskiej lub w tych bocznych np. idacych od urzędu miasta!  Na samej Modrzejowskiej sa bodajze 3 sklepy!
Ale chodzi Ci o butki ślubne-0 ja swoje zamawiam w salonie ślubnym w Dg na Okrzei bo maja tam bodajze ze 3 katalogi butów a w salonie modele do przymiarki zeby sobie wybrac jakie to maja byc!
W S-cu w Plejadzie w 2-óch obuwniczych widziałam butki slubne i Na mOdrzejowskiej we wszystkich obuwniczych są!


Dziękuje Ci bardzo :) Napewno się wybiorę, a te katalogi butów ślubnych to jaka to firma? Wiesz nie chcciałabym aż tak typowym butów ślubnych, tylko takie które latem nadawały by się do noszenia.

Pozdrawiam


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Lutego 2007, 15:36 »
No mają tam pare firm z tych katalogów i butki sa naprawde przerózne , ja sweoje robie na zamówienie bo daje tam aplikacje takie jak bede miała na kiecce i takie mi naszyja! Przerózne są i jest mase takich , które nadaja sie do chodzenia potem!
Ja swoje tez zamierzam wykorzystywać!

Offline elle83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lutego 2007, 11:30 »
Aniutek83 czy moglabys mi podac dokladne namiary na ten sklep z butami w dabrowie na Okrzej? bede bardzo wdzieczna bo mam z butami ogromny problem:( :tupot:
elle83

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
HURTOWNIA MATERIAłów I SKLEPY OBUWNICZE
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lutego 2007, 16:51 »
a ja przy okazji zapytam jakie chcecie spody butkow ślubnych tzn. widzialam i mierzylam buty i wszystkie były z bezowa jasna podeszwą a tak to są białe!
czy to ma tak być czy podeszwa ma być biała?!
Aniutek83, dziękuje za namiary na butki przydadzą się!!
dziś przymierzalam fajne w SIlesii ale jeszcze do Sosnowca skocze:)