Autor Wątek: Zespol pilnie poszukiwany  (Przeczytany 1320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magda1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Zespol pilnie poszukiwany
« dnia: 2 Lutego 2007, 20:33 »
Hej! Ja naprawde nie chce powielac tematow ale zaczynam powoli panikowac. Nie wiem czy slusznie bo jeszcze nigdy nie szukalam "kapeli" na wlasne ani czyjes wesele, ale mam wrazenie ze 6 miesiecy przed slubem to jednak duzo za malo  :sad: Tyle tylko, ze wczesniej nie wiedzialam ze bede wychodzic za maz :smile: Wszystkie kapele, ktore mi sie podobaly (a niestety musze sie opierac na tym co znajde i czego moge posluchac w internecie bo ze wzgledu na pobyt w Austrii nie moge gdzies podjechac i posluchac osobiscie) sa juz zajete. Ja zdaje sobie sprawe, ze sierpien to miesiac obfity w wesela, ale nie sadzilam ze bedzie az tak zle. Ratunku!!! Nawet nie wiem o co was dokladnie poprosic, bo przeciez nikt swojego zespolu mi nie odda :smile:  Moze mi ktos przeslac jakies namiary na San Sebastian, Wedan - nie moglam ich nigdzie znalezc a jest troche dobrych opinii. Zna ktos moze jakies zespoly z Polic?? Bylo by w sumie najblizej, do miejsca gdzie bedzie wesele....
Magda

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lutego 2007, 21:00 »
san sebastian czytuje nasze forum więc pewnie do ciebie napisza.. ich nick to san-s

pogadaj z miskiem (doremi) i z zibim (dj)

podpytaj sie tez  nasze asi ( asiek) jej maz to dj artee (znany gośc jesli chodzi o prowadzenie wesel)

a dzwoniłas po zespołach z bazy danych e-wesele??????
« Ostatnia zmiana: 9 Sierpnia 2007, 21:37 wysłana przez monia »
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Su
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lutego 2007, 21:31 »
Cześć, nie musisz panikować znajdziesz coś. My co prawda też zaczeliśmy szukać, ale w Warszawie i dzwoniliśmy do zespołów, które sie reklamują na różnych forach weselnych i znależliśmy nawet kilka. Tylko że, data ślubu naszego jest magiczna, bo 7 lipiec, więc z racji tego co drugi zespół krzyczy 500 zł więcej. Wymaga to sporo czasu, by pośledzić rózne stronki i podzwonić.
Pozdrawiam
Aga

Offline Magda1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Lutego 2007, 21:44 »
Monia, z czescia sie kontaktowalam, niestety brak terminow. Jak mowilam musze opierac sie zwlaszcza na tym co znajde w necie, a niestety nie wszystkie zespoly maja strony internetowe. Wiec priorytetem sa dla mnie zespoly, ktore wpadna mi w ucho da podstawie swojego demo - chos doskonale wiem, ze demo czasami jest niezle "podkrecone" i w rzeczywistosci mozna zaczac plakac... Ale jutro w koncu dzien wolny  :skacza: Wiec zabiore sie ponownie za dalsze poszukiwania:) Jak sie czlowiek porzadnie wyspi to pozytywniej od razu mysli! :smile:

Moze i Su ma racje, mala panikara ze mnie, ale tak bardzo chcialabym miec to juz odchaczone i poswiecic sie poszukiwaniom sukienki  :smile:

Dam znac w przyszlym tygodniu czy sie cos udalo.

Pozdrowionka serdeczne,
Magda

Offline Magda_lenka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.10.2007
Odp: Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipca 2007, 16:48 »
skoro już taki wątek istnieje,to przyłączam się. . .
czy istnieje szansa, że znajdę jakiś fajny zespół na 6. 10. 2007 r.  ???
jest dramatycznie mało czasu. . .  zdecydowałam się na fajną salę parę dni temu, nie myśląc o niczym innym. . . wiem,że zespół to praktycznie 80% udanego wesela
zaraz ja zacznę panikować  :-\ :-[ :'(

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipca 2007, 18:07 »
Magda_lenka nie panikuj, faktycznie trochę mało czasu jest, ale zespołów w bazie jest bardzo dużo. Na wybrzydzanie już nie masz za bardzo czasu, więc obdzwoń wszystkich i będziesz wiedziała kto ma wolny termin. Jeżeli cena będzie ci pasować to możesz sobie wstępnie zarezerwować, pojedziesz posłuchać i będziesz wiedziała, czy to ten zespół czy chcesz szukać innego.

Mogę podesłać ci linka do strony zespołu który będzie u mnie grał. Jeżeli chcesz to napisz do mnie.



Offline Jusia_87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.08r.
Odp: Zespol pilnie poszukiwany
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Sierpnia 2007, 12:19 »
też mam pewien problem bo nie mam konkretnego zespołu i chcialam sie dowiedziec czy moze znacie zespół Golden team?? jak tak to dajcie znac. . .  Moze polecicie mi coś w obrebie Krakowa?