Autor Wątek: Linea Rafaelli- sukienke szukam:) 38-40 rozmiar.moze ktos?  (Przeczytany 7491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rudylis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
moze macie taka u siebie w garderobie?
rudylis

Offline dosiado

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1160
  • Płeć: Kobieta
Linea Rafaelli- sukienke szukam:) 38-40 rozmiar.moze ktos?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Stycznia 2007, 22:26 »
Nie wiem jak wygląda ta suknia niestety :( Mam na sprzedaż swoją suknię -może się nada??

Offline Oleńka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 685
  • Płeć: Kobieta
  • I Would Do Anything, For You Anything..
  • data ślubu: 15.07.2006
suknia ślubna linea rafaelli
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Stycznia 2007, 14:25 »
Suknia ma oryginalny krój i z wyszukany materiał koloru jasny ecru. Gorset połączony ze spódnicą. Od gorsetu odchodzi szelka na szyję z kwiatkami z materiału po jednej stronie. Suknia jest drapowana, ma naszyte dwa kwiatki i nieduży ale bogaty i ładnie układający się tren. Dodatkowo jest narzutka na ramiona z przeźroczystego pomarszczonego materiału. Narzutka ma kształt koła zakładanego przez ręce na ramiona. Suknia jest lekka, ma halkę na kole i przepięknie się układa.  
 
 
Telefon: 0-606-491-735  
 



mam nadzieje, ze ta ci sie spodoba...



Offline Oleńka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 685
  • Płeć: Kobieta
  • I Would Do Anything, For You Anything..
  • data ślubu: 15.07.2006
Linea Rafaelli- sukienke szukam:) 38-40 rozmiar.moze ktos?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Stycznia 2007, 14:57 »
Region: mazowieckie   Miejscowość: Warszawa
Rozmiar: 38/40  Wzrost: 167
Producent: Linea Raffaelli  Kolor: perłowy
CENA: 1500 (do negocjacji)


Suknia ślubna pochodzi z kolekcji belgijskiej projektantki Linea Raffaelli z 2006 roku Kolor perłowy. Prezentowała się cudownie. Suknia ma rozmiar 40(168cm wzrostu + obcas 4cm + 4 cm do popuszczenia). Suknię sprzedaje wraz z dodatkami: Tunel z tiulu Ozdoba na włosy Za całość zapłaciłam 3840pln Suknia do drobnej poprawki krawieckiej (tiul na dole sukienki lekko oderwany) Oczywiście suknia jest po praniu.

Województwo mazowieckie
Miejscowość Warszawa
Tel.kom 504-049-493
Email malgorzata.pyda@gazeta.pl



Offline Oleńka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 685
  • Płeć: Kobieta
  • I Would Do Anything, For You Anything..
  • data ślubu: 15.07.2006
Linea Rafaelli- sukienke szukam:) 38-40 rozmiar.moze ktos?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Stycznia 2007, 15:03 »
suknia LINEA RAFFAELLI  
 
 
Suknia ślubna wraz z szalem, z kolekcji Linea Raffaelli 2006, rozmiar 36/38, na wzrost 170-172 cm. Suknia została zakupiona w salonie w Warszawie. Jest to bardzo nietypowy i ciekawy model. Kolor w sumie trudny do określenia, w zaleśności od światła waha się od błękitnego, przez szaro-zielonkawy, aż po srebrny. Suknia w kształcie litery A, nie jest ciężka, absolutnie nie krepuje ruchów podczas dzikich weslenych tańców :) Suknie sprzedaje wraz z dodatkami: woalką mocowaną za pomocą grzebyka zrobioną przez profesjonalną modystkę. Pasuje idealnie, dodając romantyzmu ..;) biżuterią (bransoleta i kolia) sprowadzoną na zamówienie również z Linea Raffaelli. Ożywia ona całokształt, wprowadzając nowy element. Suknia oczywiście po praniu. Naprawde szczerze polecam! wszelkie informacje oraz zdjęcia wyślę na maila  
 




Offline irka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
Linea Rafaelli- sukienke szukam:) 38-40 rozmiar.moze ktos?
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2007, 10:44 »
No niestety nie mam takiej sukienki, ani nie wiem gdzie można taką dostać.
Ale może spodoba się Tobie moja sukienka?? Rozmiar idealnie na ciebie.  :hahahaha:
Spódnica też jest trapowana no i nie będzie problemu ze spadającym szalem, bo moja sukienka ma koronkowe rękawki.
Załaczam link, gdzie można obejrzeć sukienkę.
Pozdrawiam
http://www.allegro.pl/item164022619_suknia_slubna_najpiekniejsza_atlas_koronka.html :skacza: