Autor Wątek: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?  (Przeczytany 45981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Września 2015, 14:09 »
.... no to w takim przypadku może lepiej w ogóle nie pić ? :piwo_2:

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #61 dnia: 2 Października 2015, 22:42 »
nie mieszać, to jest zasada imprezowania, i tak powinno być na weselu

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #62 dnia: 2 Października 2015, 22:50 »
Czasem jak kogoś poniesie to już nie patrzy, czy miesza czy nie.  Byle miało procenty.

Offline annakrystek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #63 dnia: 8 Marca 2016, 16:44 »
Moze bimber, moze być piwo, można postawić nalewki i whisky. My planujemy własnie w polaninie zamówić wodke bo grawer chcemy, wino to tylko wytrawne a piwo jakiś mix.

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #64 dnia: 9 Marca 2016, 23:19 »
my mieliśmy tą wódkę polecam, zrobiła furorę na weselu :) Co do innych alkoholi to mieliśmy szampana (toast), bimber na stole wiejskim oraz kilka win dla osób niepreferujących mocniejsze trunki.

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Marca 2016, 00:03 »
Moze bimber, moze być piwo, można postawić nalewki i whisky. My planujemy własnie w polaninie zamówić wodke bo grawer chcemy, wino to tylko wytrawne a piwo jakiś mix.
polecam przejechać się na targi pracy, fajne stoiska i można zamówić wiele taniej.
« Ostatnia zmiana: 8 Czerwca 2016, 19:58 wysłana przez zibi »

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Marca 2016, 10:30 »
na targach pracy?
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kazik117
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12.12.2015
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Kwietnia 2016, 12:58 »
Bimber teraz faktycznie robi karierę ale my w doborze alkoholu całkowicie zaufaliśmy obsłudze w Best Western Premier bo skoro robili nie jedną wesele to wiedzą jak schodzi mniej więcej alkohol, jaki i tak dalej, świetne robią tam wesela i są bardzo chętni właśnie doradzić, pomóc ale też wziąc pod uwagę sugestie klienta świetnie się z nimi wszystko planowało

Offline izabela.K
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #68 dnia: 4 Czerwca 2016, 13:33 »
na targach pracy?
pewnie koleżance chodzi o targi ślubne :) Ale również polecam, czasem za wejście się płaci ale to grosze.

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #69 dnia: 30 Czerwca 2016, 15:42 »
tak targi ślubne, przejęzyczenie :)

Offline Radosna
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #70 dnia: 5 Sierpnia 2016, 13:15 »
Na moim weselu na pewno bedzie cos wiecej niz tylko wodka, z kilku powodow. Nie wiem jeszcze tylko dokladnie, co. Zastanawiamy sie z narzeczonym nad piwem, chcemy tez kupic wino. Jest jednak problem tej natury, ze: Szwedzi, ktorzy prawdopodobnie wybiora piwo, moga bez problemu mieszac je z wodka, maja jednak slabe glowy, a nie chcemy, zeby zabawa dla kogos zle sie skonczyla. Z kolei Polacy mieszac nie powinni, ale widzac ogromna ilosc piwa, raczej sobie nie odmowia. Co wiec radzicie? Nie chce, zeby alkoholu zabraklo, wiec moze kupic duzo, ale niskoprocentowego piwa?

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #71 dnia: 5 Sierpnia 2016, 13:52 »
A myślałaś może o mobilnym barze? Wówczas były także inne opcje, jakieś fajne kolorowe drinki.

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #72 dnia: 5 Sierpnia 2016, 21:16 »
My wybraliśmy wódkę i wino na główny stół - wódka Biała Żubrówka, wino Carlo Rossi różowe i czerwone. Na stole  bocznym było whisky i piwo - whisky skończyło się przed końcem imprezy, a piwa ani jednego nikt nie ruszył :)

Offline Radosna
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #73 dnia: 5 Sierpnia 2016, 21:25 »
zibi - myslalam, jednak nie chcialabym eksperymentowac ze zbyt duza roznorodnoscia napojow alkoholowych, no i budzet tez mamy nieco ograniczony.

Pudelek_29 - nikt piwa nie ruszyl? o.O Wydawalo mi sie zawsze, ze po piwo ludzie chetnie siegaja nawet na weselach.

Offline Pudelek_29
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Jesień
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #74 dnia: 7 Sierpnia 2016, 22:02 »
Radosna - wszystkie sztuki wróciły z nami do domu ;) Może to dlatego, że ślub  był  w październiku, dzień piękny, słoneczny, ale może goście uznali, że to już nie pora na piwo. Albo spotkali się na weselu pierwszy raz z piwem i nie byli nim zainteresowani - tak też mogło być. Taka zagadka :)

Offline Radosna
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #75 dnia: 7 Sierpnia 2016, 22:27 »
Moze, choc przeciez wlasnie, gdy jest cieplo, ludzie chetniej pija piwo niz rozgrzewajaca wodke. Przynajmniej bedziecie mieli zapas w domu :)
Chyba jeszcze raz przemysle ilosc, ktora planowalam kupic. A raczej narzeczony planowal - uznal, ze optymalnie bedzie 10 but./os.! Od poczatku wydawalo mi sie to troche za duzo. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z sytuacja, zeby nikt na weselu nie pil piwa, ale tez nie az tyle.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Sierpnia 2016, 16:28 »
Piwo bywa dobre na poprawiny :)

Offline sanderka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Grudnia 2016, 13:30 »
My mieliśmy różne alkohole bo brat jest barmanem i lubi się tym chwalić na takich imprezach :D tu sobie zażyczył różne soki, jakieś likiery ale pamiętam tylko nazwę Copacabana, trochę whisky i wódki smakowe. Cały szczęśliwy chodził :) goście też

Offline Slu_elle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Skąd:: Warszawa
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #78 dnia: 11 Stycznia 2017, 10:12 »
Myślę, że poza winem i wódką, warto też postawić kilkanaście butelek piwa oraz regionalne nalewki jak bimber czy likiery o ile macie rzecz jasna taką możliwość. Nie musi być tego przesadnie dużo bo bardziej chodzi o samą degustację, spróbowanie niż upicie się tym.

Offline kingaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #79 dnia: 11 Stycznia 2017, 15:10 »
Wielkim zainteresowaniem wszelkich wujków cieszy się zawsze jakiś bimberek, jeśli jest swojski kącik ;)

Potwierdzam to co już wcześniej pisano, że warto pilnować składowania alkoholu w wynajętym lokalu.

Offline Somebody
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #80 dnia: 24 Lutego 2017, 16:25 »
Ja tu myślę o cydrze .Ostatnio miałam okazje próbowac w jednej z restauracji . cydr Meli Melum się nazywa i powiem wam ,że wg mnie jest świetną alternatywa np dla piwa .;) bo tez jest musujący, a jest smaczny ;)Poza tym jak ktos ma np gości z za granicy tak jak ja , to tymbardziej . Polska zresztą zawsze była kojarzona z cydrem , tak jak np Niemcy z piwem czy Rosja z wódką ;)

Offline radzikowski
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Jakie alkohole oprócz wina i wódki?
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Maja 2017, 10:01 »
Temat jest dosyć szeroki, ponieważ oprócz wódki i wina, warto np postawić butelki piwa dla smakoszy, czy whiskey tak aby każdy z gości mógł ewentualnie zrobić sobie drinka. To samo z Martini czy Malibu, wiec pole do popisu masz naprawdę duże :)