Autor Wątek: Jaka sesja w plenerze?  (Przeczytany 7448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MonikaMarkiewicz
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Jaka sesja w plenerze?
« dnia: 22 Sierpnia 2017, 17:19 »
Witam, mam pytanie o tematy sesji ślubnej? zaproponowano nam wyjazd albo coś za miastem, my sie zastanawiamy nad ciekawą aranżacją sesji, co można włączyć? oboje jesteśmy bardzo aktywni lubimy podróże wycieczki rowerowe, często gdzieś wjeżdżamy, wiec nie chcemy takiej zwykłej sesji z ładnym widokiem, coś polecacie? jak zaaranżować ładnie sesje?

Offline ElzbietaKorcz89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpnia 2017, 09:40 »
Powiem szczerze, że również mam z tym problem. Ślub dopiero w następnym roku, a już się zastanawiam jak mogłaby wyglądać sesja ślubna i jakoś nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Września 2017, 15:51 »
Myślę, że możecie popytać o to fotografa, o ile macie już wybranego. Albo wziąć to pod uwagę jako kryterium wyboru.
Zwykle fotografowie mają swoje pomysły na ciekawe miejsca, albo ciekawe sesje plenerowe.

Offline agt
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • data ślubu: 03.08.2019
  • Skąd:: Niepołomice
  • Ślub w: Niepołomice
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Września 2017, 13:34 »
A robicie zdjęcia tego samego dnia, co ślub? Czy nie? Bo niektórzy moi znajomi to się specjalnie dwa razy ubierali, malowali i czesali, żeby zrobić sobie zdjęcia jeszcze w plenerze. Ja bym chciała się tak na godzinkę urwać z sali i zrobić tego dnia co będę brała ślub, ale z drugiej strony gości weselnych zostawiać też źle i nie wiadomo jaka będzie pogoda :(

Offline fonnes
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Grudnia 2017, 22:18 »
Ja Ci powiem że dobrze jest też robić w dniu wesela, gdy wszystko masz idealne. Goście się zabawią sami, jeszcze jak masz jakieś atrakcje albo wodzireja to nie masz się o co martwić, a potem sobie jednak głowy nie zawracasz zdjęciami do ślubu, a to wiadomo że suknia pobrudzona, że garniak nie taki. Jak jesteś z okolic Warszawy to polecam Ci małżeństwo fotografów Pod Światło, są cudowni. Wrzucę fotkę z pięknego moim zdaniem kadru.

Offline moniaka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopada 2021, 11:47 »
Sporo porad i pomysłów znajdziesz w internecie. Myślę, ze my zdecydujemy się na sesję w tym samym dniu. Nie za bardzo chcemy się szykować innego dnia jeszcze raz. Raczej zorganizujemy coś z fotografem blisko sali weselnej, której w sumie jeszcze nie mamy ale już niedługo :-)
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2021, 11:53 wysłana przez zibi »

Offline nagnieszka2001nowak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.16.2023
  • Skąd:: Kielce
  • Ślub w: Kielce
Odp: Jaka sesja w plenerze?
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Marca 2022, 09:53 »
Ja się zakochałem w tym plenerze co znalazłam na jednym z blogów. Piękne zdjęcia w lawendowym polu ! 


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2022, 15:39 wysłana przez zibi »