Autor Wątek: dom seniora  (Przeczytany 792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorota292
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
dom seniora
« dnia: 21 Sierpnia 2017, 12:03 »
Nie wiecie kto może się zająć waszymi starszymi rodzicami? Polecam LINK USUNIĘTY!, zajmują się tym od lat, są profesjonalni. Opieka jest przez 24 godziny, więc uważam , że to bardzo zachęca do powierzenia im swoich rodziców. Polecam.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 12:21 wysłana przez ~Ania~ »

Offline JoAnka89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: dom seniora
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpnia 2017, 12:16 »
No cóż... Ja nie byłabym w stanie oddać bliskiej mi osoby do takiego domu....

Offline annaann
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2014.12.25
Odp: dom seniora
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Września 2017, 21:32 »
nigdy w życiu nie oddałabym mojego rodzica do domu spokojnej starości. Nie zależnie jak bardzo personel i moja rodzina by do tego przekonywała. Nawet bardzo luksusowy dom z super opieką medyczną nie zastąpi domu rodzinnego i starości w gronie najbliższych. Rodzice poświęcili kawałek swojego życia żeby mnie wychować i teraz gdy są starzy i niedołężni mam okazję im się za to odpłacić. Jeśli potrzebna by była codzienna opieka to na czas gdy ja jestem w pracy zatrudniłabym opiekunkę albo pielęgniarkę gdyby zaszła taka okazja. Na przykład za pośrednictwem firmy LINK USUNIĘTY Wydaje mi się że teraz nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej opiekunki i nawet bardzo wybredna osoba znajdzie kogoś odpowiedniego.
Zanim oddamy naszych rodziców do domu opieki zastanówmy się sami czy na starość również byśmy chcieli być do takiego domu oddani. Jeśli już podejmiemy decyzję, że dom opieki to jednak najlepsza dla nas opcja z różnych powodów to poświęćmy chociaż czas, żeby znaleźć ten najlepszy. Blisko naszego miejsca zamieszkania i dobrą opieków Bardzo dobre domu opieki o bardzo wysokim standardzie kosztują bardzo dużo ale chyba nikt nie chce oszczędzać na swoich najbliższych
« Ostatnia zmiana: 24 Września 2017, 07:58 wysłana przez ~Ania~ »