e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zabawy oczepinowe mniej i bardziej znane  (Przeczytany 6815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylvi Kobieta

Kilka mnie lub bardziej znanych zabaw na oczepiny.
Mam nadzieję, że was zainspiruje :D

http://e-wesele.pl/obyczaje-oczepiny-i-zabawy/1262-zadbac-o-gosci-zabawy-i-atrakcje-weselne

Lubicie te zabawy oczepinowe? MY 3 lata temu ograniczylismy je do minimum tak aby zachować tradycje ale aby bylo ich jak najmniej

Offline agt

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 03.08.2019
  • Ślub w: Niepołomice
Ja nie lubiłam, kiedy byłam na weselach jako gość, to raczej się ulatniałam około godziny 24...

Odp: Zabawy oczepinowe mniej i bardziej znane
23 Października 2017, 13:11
hej , a ja ostatnio byłam na weselu gdzie była facebudka , naprawdę to bardzo wspaniały pomysł i niesamowita pamiątka dla gości weselnych . Z tego co pamiętam miała to firma ... LINK USUNIĘTY
Więc polecam bo to bardzo dobry pomysł i oryginalny.
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2017, 13:55 wysłana przez ~Ania~ »

26 Października 2017, 12:37
Mnie większość zabaw oczepinowych żenuje, szczególnie, jeśli polegają na wkładaniu głowy pod sukienkę albo różnych operacjach przy męskich nogawkach. Dla mnie to strasznie jakieś takie przaśne i nachalne.

Niezła opcja

Offline zibi Mężczyzna

Mnie większość zabaw oczepinowych żenuje, szczególnie, jeśli polegają na wkładaniu głowy pod sukienkę albo różnych operacjach przy męskich nogawkach. Dla mnie to strasznie jakieś takie przaśne i nachalne.

to takie coś jeszcze dziś ktoś proponuje na oczepiny?
ja też tego nie trawię,

można zrobić konkursy z tzw. funem, ale bez takiej żenady

Zabawa pt. "Test małżeński" jest dość popularna i w mojej opinii z kategorii tych z tzw. funem :-)
Tych, o których pisze Darrrria już dawno nie widziałem na weselach. Na szczęście.

14 Października 2020, 20:44
oczepisny to chyba taki pkt kulminacyjny na weselu wszytcy się dobrze bawią ;p