e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Co myślicie o diecie przez internet  (Przeczytany 474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline werkacleo

• nowicjusz

Cześć, jak myślicie taki dietetyk internetowy i ogólnie dieta online jest równie skuteczna jak byśmy chodzili stacjonarnie ? Bo w zasadzie z moim trybem życia bardzo by mi pasowałą dieta przez internet :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
ale, że jak? zamawianie jedzenia online?
kompletnie nie kumam tego postu
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline marzenka.o Kobieta

• użytkownik
Może chodzi o dietetyka przez internet? Wiem, że niektórzy tak działają i ludzie są zadowoleni.

Offline Asiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.06.2013
o takiego, co diagnozuje zaocznie, przez internet?
Chyba wolałabym, żeby mnie zważył, zmierzył...zobaczył...
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline cathy586

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.04.2018
  • Ślub w: wawa
Jakoś kompletnie to do mnie nie przemawia :D Jednak wolałabym wybrać się osobiście do dietetyka, żeby dokładnie mnie przebadał i sprawdził jaka dieta faktycznie mi pasuje. Jeszcze rozumiem zakupy przez internet, bo wtedy można znaleźć dużo więcej rzeczy niż chociażby w stacjonarnych USUNIĘTY LINK ale żeby sie leczyć przez internet to jeszcze nie słyszałam :D Przecież nie raz trzeba zrobić różne badania żeby sprawdzić co może być przyczyną otyłości, jak chociażby hormony.
« Ostatnia zmiana: 18 maja 2017, 21:08 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Agulaa22

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.03.2019
  • Ślub w: Katowice
W mojej opinii najlepiej jednak albo korzystać z usług kogoś, kto CIę przebada, albo wybrać firmę, która oferuje jakieś gotowe rozwiązania. Fajną opcją jest catering dietetyczny, nie uważacie? Ja osobiście korzystam od jakiegoś czasu z firmy Zdrowa Paczka w Katowicach, oni właśnie organizują taką dietę pudełkową. Mam rozpisaną dietę specjalną dla mnie, na określoną liczbę kalorii i powiem Wam, że od pewnego czasu naprawdę zaczęłam chudnąć. :D Zobaczymy jak długoo :P:P

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
 Ja się ostatnio nasłuchałam o kontrolach w firmach, które prowadzą catering pudełkowy i jakoś mi się odechciało... :-\