e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: bukiet ze wstążek  (Przeczytany 436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolina_ch

• nowicjusz
bukiet ze wstążek
31 października 2016, 14:16
Witam!
Ostatnio przeglądając różne strony z bukietami, natknęłam się na bukiety robione ręcznie ze wstążek. Zaczęłam się zastanawiać nad tym głębiej, w szczególności, że można dokupić butonierki, mały bukiet dla świadkowej, a nawet ozdoby do włosów. Plusem jest to, że taki bukiet nie zwiędnie, można go zostawić na pamiątkę i kiedy zdjęcia są w innym dniu, nie trzeba kombinować nowego bukietu ;) no ale.. żywe kwiaty to żywe kwiaty.. i nie wiem, nie spotkałam się jeszcze z taką formą bukietu, nie wiem jakie by mogły być reakcje "babć i cioć" ;) itp. Co o tym myślicie? Nie wygląda to zbyt dziwnie? :)
Pozdrawiam!

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: bukiet ze wstążek
31 października 2016, 14:24
fajnie to wygląda :)
choć pierwsze słyszę o takiej opcji.
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Korudarlis

• nowicjusz
10 kwietnia 2017, 08:43
Ja też się z czymś takim nie spotkałam. Ale trzeba przyznać, że to bardzo fajna i efektowna opcja.

Offline dekoracyjnie

• nowicjusz
10 kwietnia 2017, 20:37
Myślę, że to fajna opcja i tak jak mówisz, jeden bukiecik na wesele i na plener jeśli są w innym czasie. A przede wszystkim wychodzi taniej od żywych kwiatów. Ze swojej strony mogę również zaproponować takie kwiaty wykonane z bibuły, które też dają fajny efekt ;)

Oraz dodatki:

Offline joannamik

• nowicjusz
13 czerwca 2017, 11:44
Ja jestem tradycjonalistką, wolę kwiaty. Piękny naturalny bukiet, nie może zostać zastąpiony niczym.