Autor Wątek: Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków  (Przeczytany 3460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ja_dm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« dnia: 12 Stycznia 2007, 13:25 »
witam, to moj pierwszy post. Wybrałam już suknię ślubną i mam prośbę o ocenę i dobór dodatków.



Gabiś
  • Gość
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2007, 19:06 »
Suknia przepiękna!! Jak na mój gust to dodatki powinny być bardzo delikatne i takie trochę romantyczne b osukieneczka jest w takim właśnie stylu. A kwiaty może trochę lekko opadające?? kolor dodatków i bukietu zależy tez od twojej urody więc może wklej swoje zdjęcie w sukience???

Offline ja_dm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2007, 11:09 »
Dziękuję, od razu mi wpadła w oko. Własnie dodtaki muszę być bardzo skromne, wkleję zdjęcie swoje w suknie, wtedy będzie prościej coś doradzić


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2007, 12:02 »
delikatna kolia albo łancuszek z brylantem.. do tego jakas branzoletka..

sama nie wiem

musze podumać nad nia..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline ja_dm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Stycznia 2007, 14:40 »
A tak suknia wygląda na mnie, wiadomo, że musi być jeszcze dopasowana do mojej figury. Więc proszę o szczere opinie i pomoc w doborze dodatków, fryzury itp. itd. Z góry dzięki ;-)



Gabiś
  • Gość
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Stycznia 2007, 19:58 »
ja_dm  
ślicznie wyglądasz!! I naa pewno delikatne dodatki:):)

Offline shivaree

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 186
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Stycznia 2007, 23:35 »
suknia jak ulał dla Ciebie!!zanim zobaczyłam Cię na zdjęciu chciałam napisać, że welon powinien być raczej długi i nisko upięty :taktak:
Myślę, że na pewo nie pasują żadne motywy kwiatowe, biżuteria delikatna, jeśli chcesz rękawiczki to tym bardziej. i rękawiczki raczej całe a nie na jeden palec.
super sukienka, naprawdę. szczególnie dla brunetki.
Pozdrawiam.
Gdy słysze słowo:kultura, odbezpieczam rewolwer...

 

Offline ja_dm

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Stycznia 2007, 07:35 »
Bardzo mi zależało na sukni wlasnie z taką górą. Dodam tylko że to suknia z najnowszej kolekcji St.Patrica 2007. Doradźcie mi kobietki jaki bukiet by pasował, fotki mile widziane, również fryzura. Mam bardzo cienkie włosy, wiec pole do popisu jej bardzo ograniczone niestety


Offline kuchasia

  • Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3335
  • Płeć: Kobieta
  • Lenka-Nasz Największy Skarb...
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sak
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Stycznia 2007, 10:36 »
Jesli chodzi o bizuterie to moim zdaniem cos takiego jak masz na szyjce:)delikatny cieniutki lancuszek do tego jakis wisiorek albo takie malutkie serduszko albo jakies takie malutkie oczkow...cos w tym stylu,ja osobiscie bym rekawiczek nie dawala bo suknia daje bardzo duzo uroku!A jesli chodzi o wloski to koczek ale nie wysoki z prozodu wloski gladko i welonik bym wpiela w srodek koczka!!!A kwiatki to niestety nie doradze bo nie jestem dobra w te klocki:)

Offline Anogete
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 512
Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Stycznia 2007, 09:11 »
Ja tez uważam ze rekawiczki odpadają, nie pasuja do tego typu suknienki!!!! Sukienka jest piękna i ty w niej wyglądasz cudnie! Jezeli chodzi o fryzurke to uwazam ze pasował by idealnie kok mniej wiecej taki jak masz teraz na zdjęciu Mały i delkatny a wszystkie włosy zaczesane na gładko Ewentualnie pasowałaby jakas świecąca spineczka upięta gdzies z boku Co do welonu to upiełabym go jak najniżej by niezasłaniał fryzurki a był elementem dającym jej uroku Mi osobiście niepodoba się jak welon jest wysoko upięty i zasłania całą wryzurę:)
Jest jak jest, nie jak powinno być ;)



[img]http://ticker.7910.org