e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Moja suknia ślubna-prośba o ocenę i dobór dodatków  (Przeczytany 2832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ja_dm

• użytkownik
witam, to moj pierwszy post. Wybrałam już suknię ślubną i mam prośbę o ocenę i dobór dodatków.

Gabiś

• Gość
Suknia przepiękna!! Jak na mój gust to dodatki powinny być bardzo delikatne i takie trochę romantyczne b osukieneczka jest w takim właśnie stylu. A kwiaty może trochę lekko opadające?? kolor dodatków i bukietu zależy tez od twojej urody więc może wklej swoje zdjęcie w sukience???

Offline ja_dm

• użytkownik
Dziękuję, od razu mi wpadła w oko. Własnie dodtaki muszę być bardzo skromne, wkleję zdjęcie swoje w suknie, wtedy będzie prościej coś doradzić

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
delikatna kolia albo łancuszek z brylantem.. do tego jakas branzoletka..

sama nie wiem

musze podumać nad nia..

Offline ja_dm

• użytkownik
A tak suknia wygląda na mnie, wiadomo, że musi być jeszcze dopasowana do mojej figury. Więc proszę o szczere opinie i pomoc w doborze dodatków, fryzury itp. itd. Z góry dzięki ;-)

Gabiś

• Gość
ja_dm  
ślicznie wyglądasz!! I naa pewno delikatne dodatki:):)

Offline shivaree

• forumowicz
suknia jak ulał dla Ciebie!!zanim zobaczyłam Cię na zdjęciu chciałam napisać, że welon powinien być raczej długi i nisko upięty :taktak:
Myślę, że na pewo nie pasują żadne motywy kwiatowe, biżuteria delikatna, jeśli chcesz rękawiczki to tym bardziej. i rękawiczki raczej całe a nie na jeden palec.
super sukienka, naprawdę. szczególnie dla brunetki.
Pozdrawiam.

Offline ja_dm

• użytkownik
Bardzo mi zależało na sukni wlasnie z taką górą. Dodam tylko że to suknia z najnowszej kolekcji St.Patrica 2007. Doradźcie mi kobietki jaki bukiet by pasował, fotki mile widziane, również fryzura. Mam bardzo cienkie włosy, wiec pole do popisu jej bardzo ograniczone niestety

Offline kuchasia Kobieta

• Szczęśliwa Pani W.:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 21.04.2007 godz.18.00 Sakramentalne TAK zostało wypowiedziane:)
Jesli chodzi o bizuterie to moim zdaniem cos takiego jak masz na szyjce:)delikatny cieniutki lancuszek do tego jakis wisiorek albo takie malutkie serduszko albo jakies takie malutkie oczkow...cos w tym stylu,ja osobiscie bym rekawiczek nie dawala bo suknia daje bardzo duzo uroku!A jesli chodzi o wloski to koczek ale nie wysoki z prozodu wloski gladko i welonik bym wpiela w srodek koczka!!!A kwiatki to niestety nie doradze bo nie jestem dobra w te klocki:)

Offline Anogete

• zapaleniec
Ja tez uważam ze rekawiczki odpadają, nie pasuja do tego typu suknienki!!!! Sukienka jest piękna i ty w niej wyglądasz cudnie! Jezeli chodzi o fryzurke to uwazam ze pasował by idealnie kok mniej wiecej taki jak masz teraz na zdjęciu Mały i delkatny a wszystkie włosy zaczesane na gładko Ewentualnie pasowałaby jakas świecąca spineczka upięta gdzies z boku Co do welonu to upiełabym go jak najniżej by niezasłaniał fryzurki a był elementem dającym jej uroku Mi osobiście niepodoba się jak welon jest wysoko upięty i zasłania całą wryzurę:)