Autor Wątek: LOKALE na wesele  (Przeczytany 51130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vonka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 11307
  • data ślubu: 2008
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Marca 2007, 09:53 »
Drugą rzeczą jaka zdecydowała, że robimy u niego to to, że chcemy przyjecie dwudniowe... Drugi dzień wyniesie nas ok 30 zł osoby (możliwe, że jeszcze taniej). Będzie oczywiście orkiestra i mase żarełka...

Pozdrawiam

Offline baha82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Kwietnia 2007, 10:07 »
Hej dziewczyny podaje linka do strony Dworku w Kolbuszowej http://www.dworek-amorek.pl/, i zacisze Niwiska koło Kolbuszowej http://www.zacisze.kolbuszowa.info.pl/ moze wam sie przyda pozdrowionka :tupot:

Offline baha82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Kwietnia 2007, 10:08 »
www.dworek-amorek.pl sorki wczesniejszy nie wchodzi

Offline ola1983
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #33 dnia: 6 Maja 2007, 13:02 »
Czesc dziewczęta!
My bedziemy sie bawic w Krasiczynie- sali mysliwskiej i rycerskiej... moze znacie kogos kto tam cieszyl sie swoim najpiekniejszym dniem? :ban:
Olcia

Offline antinkamc
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Maja 2007, 11:25 »
czesc właśnie weszłam na to forum pierwszy raz,widzę ze chyba masz slub 11 sierpnia 2007 w Kolbuszowej?bo ja mam 15 sierpnia 2007..to jest sroda,swieto.Chcialabym zapytać Cie pare rzeczy odnośnie tortu itp...czy juz cos zalatwialas.Ja jestem z Mielca ale pan polecal wlasnie cukiernie w Kolbuszowej...no i może wiesz coś o menu...jak masz ochote pogadac proszę napisz najlepiej na gg 4572185, albo mail antinka@poczta.onet.pl
Bo tu na tym forum nie wiem jak to jestz  tymi wiadomościami prywatnymi...dzieki pozdrawiam Aneta

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Sierpnia 2007, 22:52 »
antinkamc, ola1983 , baha 82witam nowe forumki.Uzupelnijcie swoj profil i napiszcie kiedy slubujecie!!!

Czesc dziewczęta!
My bedziemy sie bawic w Krasiczynie- sali mysliwskiej i rycerskiej... moze znacie kogos kto tam cieszyl sie swoim najpiekniejszym dniem? :ban:

Jesli chodzi o samo miejsce to bardzo mi sie tam podobalo,ale niestety jak dla nas bylo za daleko.Na ile osob robicie wesele?????





Offline katarzynar

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.05.2008 r.
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Września 2007, 14:58 »
Witajcie My będziemy mmieć nasze wesele w restauracji Sezam W kraczkowej przy trasie E4.  Bardzo mi się tam podoba, jeśli chcecie mogę wkleić fotki.  Pozdrawiam


Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #37 dnia: 1 Października 2007, 20:49 »
Fotki zawsze mile widziane ;D

Offline Monikla
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • data ślubu: 20.09.2017
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #38 dnia: 8 Maja 2015, 11:59 »
apropo Nowego Dworu, czy ktoś z Was może sie podzielić opiniami na jego temat? Poważnie biore go pod uwage w organizacji swojego wesela, ale nigdy ja ani mój tam na żadnym innych przyjęciu nie byliśmy. Albo przynajmniej mi powiedzcie co tak "na oko" o nim i o całej ofercie sądzicie http://www.hotelnowydwor.pl/imprezy/wesela . pliz :)

Offline keskese
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Października 2015, 10:58 »
Witam serdecznie, mamy do 'odsprzedania' termin 16.04.2016 w lokalu 'U Kroczka'. Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie możemy się wtedy pobrać. W grę wchodziłaby również zamiana z kimś kto ma termin we wrześniu 2016. Pozdrawiam

Offline alicjat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 2015
  • Skąd:: Dębica
  • Ślub w: Chotowa
Odp: LOKALE na wesele
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Lipca 2017, 15:43 »
Zdecydowanie polecam hotel Grand Chotowa SPA & Resort. Znajduje się przy plaży, nad jeziorem. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, piękna sala.
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D