Autor Wątek: LOKALE na wesele  (Przeczytany 51128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« dnia: 4 Lutego 2005, 15:59 »
No to na pierwszy rzut lokale z Gorlic:
1. Leśny Dworek:    
opinia jednego z Gorliczan: "Nowe toto, tez hotel na miejscu, ceny
normalne, żarcie pycha, obsługa sympatyczna, densflor na dole, ergo bity nie przeszkadzają w konsumpcji, fajne patio, sadzawka i w ogóle otoczenie tak żeby wyjśc na chwilę i zaczerpnąć oksyżenu, w ogóle wypas. Ceny przystępne w zależności od menu, nawet od 90 zł się ponoć zaczynają."

2. Dom weselny "Akropol":
 moja opinia jest następująca-nie polecam, mimo iż sala ładna i wogóle urządzone to wszystko z gustem, ale mimo wszystko!!! Chciałam tam zrobić swoje wesele, ale po rozmowie z właścicielką mi przeszło!!!!!

 Opinia pozytywna Gorliczanina: "Jak wesele to tylko w Domu Weselnym AKROPOL ! Sala zaprojektowana z gustem i smakiem.Duża,efektowna sala na takie okazje jak wesele,zawsze pięknie przytrojona a jedzenie badzo smaczne i naważniejsze każdy naje sie do syta ! Napewno Twoi goście i Ty bedziecie zadowoleni z weselicha ! Miałem wesele w Akropolu i jestem pełen podziwu , szacunku i wdziecznosc dla włascicielek za zaorganizowanie mi tak wspaniałego wesela , wesela ktore bedzie dlugo w mej pamieci.Te kobiety dają z siebie całe serce w przygotwanie tej uroczystości.Było smacznie , tanio i tanecznie ! Bardzo polecam !

3. Restauracja Hotelu Glinik (dawny Lipsk):
 http://republika.pl/rafal_pieta to link moich zdjęć z wesela, odbyły się własnie tam-gorąco polecam!!!
 Są tam trzy sale: duża na około 100-120 osób połaczona z małą, którą też można wykorzystać oraz mniejsza na około 40-50 osób. Sale są śliczne, niedawno odnowione, obsługa w porządku, jedzenie smaczne!!! Hotel na miejscu, więc można rezerwować pokoje dla gości przyjezdnych (liczone są taniej niż normalnie, zależy od kosztów wesela o ile), ogólnie pozytywne wrażenia!!!

4. Restauracja "Pod Kogutkiem":
 osobiście nie byłam tam na żadnej imprezce, ale słyszałam pozytywne opinie!!! Jeśli miałabym coś do zarzucenia, to dwie rzeczy: sala nie jest duża i jak dla mnie trochę za ciemna (ale z tego co wiem, były tam jakieś remonty, więc kto wie...)

5. Restauracja "Biesiadna":
 salę widziałam kilka lat temu, więc niewiele moge powiedzieć, wtedy mi się nie podobała, ale te kilka lat mogło zrobić swoje;-)

6. Stołówka ZSZ:
dość duża sala, jedzenie smaczne, nie wiem jak jest z przystrajaniem i kto to robi, ale jest chyba dość popularna.

7. "BWA" Dwór Karwacjanów:
hmmmm, perełka wśród eleganckich i stylowych miejsc... sala nie jest zbyt duża, ale jedzenie smaczniutkie, no i sama atmosferka miejsca obłędna!!! Choć w sumie to nie wiem, czy "zwykły zjadacz chleba" może zrobić tam wesele, ale jest to możliwe, bo byłam na takowym. No i pokoiki mają też śliczniutkie...

 No dobra, to jak na pierwszy rzut wystarczy ;-)
Postaram się z czasem zamieszczać więcej informacji i opinii.


Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Lutego 2005, 16:00 »
A teraz czas na Jasełko i okolice...
1. Restauracja Venus:
dość przyjemny lokal z podobno bardzo fajnym zespołem i niezłym jedzeniem, nie sprawdziłam jednak, a opinia ze słyszenia...

2. Zajazd pod Skałą:
Nie mają stronki, to link z adresem:
bardzo ładna restauracja, zresztą uważana w jaśle za najlepszą, o czym zresztą mogą świadczyć ceny, np. 150/osobę, ale podobno warto!!!!!

3. Restauracja u Grzymały:
"Restauracja u Grzymały jest jedną z niewielu w Jaśle, która może poszczycić się tak doskonałą kuchnią oraz ciepłą i miła atmosferą. Kulinarne rozkosze wychodzące spod ręki Szefa Kuchni wyróżniają sie wspaniałym i niepowtarzalnym smakiem."
dość ciekawy lokal, ale nie wiem, jak się tam ma sprawa wesel...

4. Restauracja - Kawiarnia Casablanca:
a to znalazłam w necie: "liczba miejsc: 55, lokal czynny: 11.00 - 23.00, dań do wyboru: 30, średnia cena obiadu: 30 PLN; organizacja imprez okolicznościowych oraz konferencji, lokal chętnie odwiedzany przez artystów, specjalność zakładu: przysmak Casablanca, półmisek Belweder, zniżki dla grup do 10%, parking - 50 m"

5. Restauracja Małopolska:

6. Zajazd "Pod Studzienką":
podobno sala ok i jedzenie smaczne.

Tyle na razie...

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Lutego 2005, 16:46 »
Gdybym mieszkała w Rzeszowie, to na 99,99% moje przyjęcie weselne odbyłoby się w BOHEMIE !!!! Oto opis restauracji ze stronki www:
"...specjalizuje się w kuchni staropolskiej jak również węgierskiej.
Posiada salę konsumpcyjną na około 120 osób oraz dwie mniejsze na około 30 osób. Proponujemy Państwu bogate menu złożone z 90 dań, szeroką kartę win i napojów alkoholowych. Spełniamy indywidualne życzenia klientów.
 Obsługujemy imprezy zlecone na zewnątrz - stoły szwedzkie, grille, oraz imprezy okolicznościowe."


Dodawajcie swoje propozycje z Rzeszowa i okolic... oczywiście nie tylko!!!!

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Marca 2005, 19:34 »
RZESZÓW cd.

-  :arrow:  Restauracja Sabatini, ul. Piłsudskiego
-  :arrow:  Hotel Rzeszów
-  :arrow:  Nowy Dwór w Świlczy (150/os full bez alkoholu i orkiestry, rezerwacja rok wczesniej !!!)
-  :arrow:  Dwór Ostoja w Jasionce(129/os bez ciasta i wody ok.160/os full)
-  :arrow:  Dyskoteka i Restauracja Kompakt, nie znam ceny, droga na Tyczyn (chyba nie pomyliłam)

Wiem, że w tych lokalach można zmieścić 100 os, komfortowo i na jednej sali.


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marca 2005, 10:41 »
A ja słyszałam wiele dobrzego o pałacyku w Przecławiu
Cytuj
wynajecie sali wraz z pokojami dla gosci na cala noc to koszt 3500 zl.
Przeclaw specjalizuje sie w organizowaniu wesel, dlatego wspolpracuje z dwoma firmami cateringowymi, na ktore daje namiary (to prawdziwi fachowcy, polecam).


Offline Tisseth
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marca 2005, 15:55 »
Witam, właśnie trafiłam tu z Gimbli. Mam nadzieję że to miejsce niebawem zapełni się wieloma  informacjami, które pozwolą jakoś przebrnąć przez weselno-ślubne perypetie podkarpacianom  :) .Chciałbym się do tego jakoś przyczynić, polecam więc Hotel Classic w Rzeszowie, jako świetne miejsce na wesele. Sama co prawda nie będę robić tam przyjęcia, ale gdybym mogła, to tylko tam. Mają bardzo elegancką salę, no i cudowny apartament dla nowożeńców. Można sobie obejrzeć  zdjęcia na ich stronce. Pozdrawiam

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marca 2005, 16:01 »
Witam Cię na "Podkarpaciu" ;-) a na Gimbli także bywam...
Hotel Classic, gdzie on się mieści? Pewnie wiem, ale nie kojarzę nazwy ;-)

Może masz jeszcze jakieś propozycje co do ślubnych przygotowań, jeśli tak, to zapraszam do konkretnych tematów na naszym podforum ;-)
Pozdrawiam

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Marca 2006, 21:25 »
Witam
w okolicach Rzeszowa polecam goraco STARY MŁYN w Sędziszowie Małopolskim. Byłam tam na weselu w czerwcu, ślicznie, jedzenie pyszne, obsługa tez niczego sobie...
Cenowo może być taniej lub drożej w zależności od menu
hmmm....gdybym mieszkała bliżej to pewnie tam byśmy bawili w 2007 :)
Buziaczki  :)

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Marca 2006, 18:38 »
Dębica:

Hotel LORD
- pieknie, stylowo, jeśli chodzi o pieniązki to podobnie jak w okolicy (100-120zł bez alkoholu i ciasta a no i napojów jest niewiele w tej cenie więc tez warto o to zadbać). Sala jadalna razem z taneczną - to dla mnie jedyny minus.
Buziaczki  :)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpnia 2006, 11:04 »
A ja w okolicach jasełka wybrała lokal, który nie znalazł sie na liście wczesniej - Hotel, Restauracja ARTIS równiez Moderówka, prawie face to face Venus..elegancki, przyjmny...:) w pieknym parku :) mam nadzieje, ż eimprez abędzie udana - słyszłam pochlebne opinie..rezerwacja ejst - teraz czeka nas umowa:)

Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Września 2006, 18:30 »
Cytat: "merkunek"
Zajazd pod Skałą:
Nie mają stronki, to link z adresem:
bardzo ładna restauracja, zresztą uważana w jaśle za najlepszą, o czym zresztą mogą świadczyć ceny, np. 150/osobę, ale podobno warto!!!!!

 
Informacja z pierwszej ręki - wcale nie jest tak źle z tymi cenami. Smacznie, gustownie i suto zastawione stoły za 105zł od osoby :)
Buziaczki  :)

Offline ulunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Września 2006, 12:22 »
witam - ja juz dawno po ślubie ale może i moje rady komusi sie przydadza - jesli chodzi o Artis to tez słyszałam dobre opinie a jesli chodzi o Venus to moge powiedziec o wyglądzie (czesto tam spedzamy niedzielne wieczory na dancingach  8)  )  według mnie super - lokal rewelacja jesli chodzi o wygląd - przytulny i zadbany - obsługa tez ok - orkiestra super z tym ze nie wiem czy jest jedna stała  :roll:  pokoiki widziałm na fotkach - super - no i dodatkowy plus: limuzyna w cenie  :shock:  (tzn tak słyszałam...)





Offline AniaX
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Września 2006, 14:01 »
Tuchów - Restauracja AGAWA

To malopolskie ale z naszej strony podkarpackiego mamy tam niedaleko :)
ładnie, nowoczesnie wykończone, dwie sale jadalne, sala taneczna + tarasik na zewnątrz (pewnie latem mmożna tam tańczyć). Obsługa świetna, jedzonko pyszne, elegancko podane. Cenowo niestety nie wiem bo wczoraj tam bawiłam jako gość, ale jak się dowiem to dorzuce informację.
Buziaczki  :)

Offline kinia79

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Września 2006, 18:29 »
My mamy wesele w kwietniu przyszłego roku w Przemyślu i zastanawiamy się nad Trojką i Tomaszewską . Czy macie może jakieś doświadczenia związane z tymi lokalami?

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Listopada 2006, 17:35 »
Niestety nie znam lokali w Przemyslu!Ja mam problem z wybraniem miedzy restauracja a sala!Nie wiem co wybrac!Restauracja ktora mi sie podoba ma oddzielnie sale do tanczenia i jedzenia,dlatego sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo na wynajac sale!Pomozcie!Co o tym myslicie???



Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Listopada 2006, 17:39 »
Cytat: "justyska"
oddzielnie sale do tanczenia i jedzenia,dlatego sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo na wynajac sale!

no za jednym i drugim rozwiązaniem czaja sie plusy i minusy :)

1/ sala - ok, ale mussiz sama zabezpeiczyc: kucharke, kelerki, prowiant etc.., wsytrój...
2/ restauracja - menu uzgdonione, nic cie nie interesuje, obsługa tez... a osobne sale, coż - niektorzy tak wolą :) ale czy odległosc miedzy salami jest jakas znaczna, ze jedzac nie bedzie słychac co tam grają ?? O jakim lokalu myslisz ?? :mrgreen:

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Listopada 2006, 21:56 »
Myslę o dworku "JAŚ WEDROWNICZEK"kolo Rymanowa bardzo mi sie tam podoba!Z drugiej strony znalazlam rowniez firme cateringowa z Sanoka,ktora zajmuje sie wszyskim od dekoracji do potraw!!!...A ty gdzie robisz?????? :D  :D

Offline ulunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopada 2006, 08:13 »
Cytat: "justyska"
"JAŚ WEDROWNICZEK"kolo Rymanowa


moja sąsiadka tam pracuje  8)

mnie bardzo sie podoba wystrój tej restauracji...

we wtorek tam byłam - mój mąż miał urodziny i w Radiu Bieszczday wygrał kolacje urodzinową którą własnie wtedy mozna było zjesc w Wędrowniczku  :P

jedzonko pyszne ale jako ze bylismy tam pierwszy raz to sie zastanawailismy gdzie tam jest miejsce do tanczenia  :shock:  i na ile ludzi tam mozna zrobic wesele zeby nie było scisku

ale wystrój pierwsza klasa - ja bardzo lubie takie klimaty 8)





Gabiś
  • Gość
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Grudnia 2006, 11:01 »
A ja będę miała wesele właśnie pod skałą:) Przepiękny dworek, byłam tam na weselu u koleżanki i naprawdę jest ślicznie. Jedzonko pyszne i fajną sprawą jest ogród - można zrobić grilla:) Polecam. A nie wiem czemu merkunek napisąłś że nie ma stronki?? Oczywiście że jest:)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #19 dnia: 5 Grudnia 2006, 11:38 »
Gabiś, no ale rozumei, z emasz duze wesele do 150 od..ponizej 100 w Skale upychaja w drugiej, mniejszej sali - i sa dwie imrpezy równoczesnie.... Ja zrezygnowałam - bo planuej wesele na mniej niz 100 osob..a ta boczna salka -  mi się nie widziała!! :|

Gabiś
  • Gość
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #20 dnia: 5 Grudnia 2006, 23:59 »
Vall nie koniecznie. Ja mam wesele ok 100 osób. jeżeli z nimi pogadasz to myślę że nie będzie sprawy. To zależy ile mają imprez i w ogóle. Ja będę miałą na tej większej sali akurat, więc nie mam problemu:)

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Grudnia 2006, 09:52 »
No ja rozmawiałm z szefem w wakacje..i niestety nie był taki ugodowy... Ale ja juz mam lokal, wiec sie nie martwie :)

Offline ASIAb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #22 dnia: 9 Grudnia 2006, 17:34 »
ja tez nie uwazam go za ugodowego

Gabiś
  • Gość
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Grudnia 2006, 09:55 »
no bo on raczej ugodowy nie jest. chyba trzeba trafić na jego dobry humor.:):)

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Stycznia 2007, 17:00 »
HEJ DZIEWCZYNY!Nareszcie,Juz zarezerwowalam restauracje i orkiestre!Ciesze sie ze nasze wesele odbedzie sie w Jasiu Wedrowniczku w Rymanowie!Ku mojemu zaskoczeniu sala bedzie wybudowana na 160 osob w podobnym stylu jak caly zajazd i wszytko bedzie razem tzn.jadzenie i tanczenie!Tak ja chcialam!!! :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:


 

Offline ulunia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Stycznia 2007, 17:15 »
tak bo włąsciciel buduje z tyłu za Lokalem nowa sale

justyska ciesze sie ze bedzie po Twojej mysli  :brawo_2:

a orkiestra jaka?





Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Stycznia 2007, 19:21 »
Orkiestra Rendez-Vous (Ustrzyki Dolne).Grali u mnie na studniowce bardzo nam sie spodobalo,a poza tym moja siostra byla ostatnio na weselu gdzie grali i mowila ze bylo swietnie(zabawiaja gosci,przebieraja sie w rozne stroje i takie tam) no ale do tego sie cenia 3600zl.Wiem ze to bardzo drogo bo orkiestre chodza juz o 2000zl.ale moim zdaniem od orkiestry zalezy bardzo duzo i dlatego wybralismy ich.

Offline gosia26
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Lokal-rzeszów
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Lutego 2007, 13:51 »
Witam. Dopiero dołączyłam do was.
Mam pytańko czy ktos z was organizował sam całe przyjecie weselne czy w restauracji.
co wychodzi taniej, ma ktos może kalkulacje wszystkiego.
Nie mam pomysłu na sale na ponad 150 osób, wszystkie wydają mi sie zbyt małe.
Pomocy

Offline M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Marca 2007, 12:15 »
oj-są sale w Rzeszowie na ponad 150 osób-masz np.Compact-tylko ze 3 na raz wesela są.Musisz w necie posprawdzac,ale kilka sal jest chociaz faktycznie gorna granica to ok 120 osob.
My planujemy miec 160 osob a liczymy ze dotrze jakies 140-160
Musisz pojezdzic np.do Rzeszowskich dyskotek i popytac sie-wiesz-ja mam sale dyskotekową,ktora miesci 300 osob na siedząco;)a 500 na dyskotekach.
Taka sala jest naprawde fajna,bo nie taka zwykła jak przyozdobiona stołówka,tylko taka inna.

Offline vonka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 11307
  • data ślubu: 2008
LOKALE na wesele
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Marca 2007, 09:42 »
Vall zgadzam się z Tobą, Ja też miała robić "pod skała" ale jak się dowiedziałam, że qw tym samym czasie może być drugie wesele to zrezygnowaliśmy...

Przyjęcie weselne będziemy mieli u Golesza, może troche za mała sala do tańczenia ale reszta jest u niego OK. Znamy się już od dłuższego czasu i to co moge o nim powiedzieć to to, że gość jest konkretny. Nie owija, nie manipuluje ludzmi- a zdarzało mi się to w innych lokalach ....