Autor Wątek: Zabawki Fisher Price i nie tylko  (Przeczytany 1845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Zabawki Fisher Price i nie tylko
« dnia: 14 Sierpnia 2016, 23:10 »
Robię miejsce na podłodze, bo aktualnie kolekcja straży pożarnej i resoraków się nie mieści :) Prawie wszystkie zabawki były kupowane przeze mnie jako nowe lub dostawaliśmy w prezencie. Język polski - w tych co gadają :)
1. Fisher Price miasteczko wesołych klocków plus ślimak z wesołymi klockami. Pięć klocków w komplecie, być może  znajdę jeszcze jakiś :)100zł

2. Fisher Price żyrafa, przy której obaj moi chłopcy nauczyli się stawać. Absolutnie bombowa zabawka, w komplecie z trzema piłeczkami.65zł

3 Fisher Price gąsienica gawędziarka w języku polskim, 50zł

4. Fisher Price duża pozytywka do łóżeczka i nie tylko, mnóstwo trybów i opcji, szum, melodie, światło i dźwięk... Łagodnie kołysze do snu. U nas sprawdziła się idealnie do lulania. Dawno dawno temu tam gdzie rybka była woda, która "porami" wyparowała, ale absolutnie to w niczym nie przeszkadza. 50zł

5. Fisher Price kula z małpką zachęcająca do raczkowania. Małpka wydaje zabawne odgłosy, balansuje próbując zachować równowagę... nic tylko do niej poraczkować :) 35zł

6. Fisher Price pędzelek figielek uczy kolorów, liczb, śpiewa, zachęca do zabawy w malowanie. Absolutna rewelacja zajmująca na długo :) 35zł

7. Fisher Price pozytywka-projektor, dwa tryby pracy, szum lub melodie, trzy wyświetlane obrazy. U nas najlepsza była zabawa w wyświetlanie na ścianie i próby łapania gwiazdki, która ręką mamy uciekała po ścianach i sufitach :) 45zł

8. Muzyczna skrzynka pocztowa Fisher Price, w zestawie trzy listy. Mnóstwo opcji, różne dźwięki, zajmujące zabawne melodyjki. Można wrzucać listy, bawić się w akuku... rewelacja nawet dla 2,5-latka :) 45zł

9. Elefun wóz strażacki -  po naciśnięciu głowy strażaka jedzie 12zł

10. Fisher Price klocki sensoryczne cyrk 25zł

11. Playskool muzyczny tamburynek, po potrząśnięciu wygrywa melodie - wśród nich nawet Lady gaga ;) - 15zł

12. Czuczu pojazdy, puzzle dla najmłodszych - zdublowany zestaw, więc prawie nieużywane - 8zł

13. Fisher Price samochodziki. Pasują do serii wesołe klocki. Na początku dolny świecił i grał, ale coś się popsuło. 10zł

14. Fisher Price zabawka do kąpieli, prawie nowa 10zł

15. Clementoni zdalnie sterowane auto 45zł

16. Smily Play  dwujęzyczny, polsko-angielski tablet. uczy kształtów, kolorów, cyfr, literek, nazw zwierząt... 40zł

17. muzyczne autko, jeździ po pociągnięciu sznureczka, trzy muzyczne dźwięki, według opakowania wygrywa 60 melodii, ale jakoś nie liczyłam ;) 12zł

18. Smily Play uroczy żółwik z trzema muzycznymi przyciskami, wygrywa łagodne, kojące melodyjki, świeci 12zł

19. Fisher Price pingwinki do kąpieli - po pociągnięciu za malucha mama macha ogonem i pływa po wannie :) 12zł

20. Fisher Price  żabka śmieszka - sporo opcji, trzeba pociągnąć, pokręcić, nacisnąć... i wszędzie jakiś dźwięk. 15zł

21. Playgroo krówka zawieszka. Szeleści, super dla najmłodszych dzieci jako zawieszka do wózka czy fotelika - 12zł

22. samochodziki grzechoczące, podrygująca, jadące :) 10zł

23. bębenek muzyczny, świeci i gra sam melodie, lub w innym trybie można wygrywać na nim własne "kompozycje". Uszkodził się, mąż naprawił - tam gdzie widać pęknięcia jest podklejony od strony wewnętrznej porządnymi kawałkami plastiku, więc nic dalej nie powinno się dziać. 10zł



24. dwie maty z puzzli piankowych ze zwierzątkami, jedna ma około metra na 70cm. 10zł sztuka

25. Lamaze długa gąsienica, szeleści, popiskuje i jest ładna ;) od spodu ma rozrysowaną miarkę wzrostu, super przy noworodku :) Długa, ponad 60cm - 20zł

26. Chicco pierwszy telefonik, wydaje różne dźwięki, można go ciągnać za słuchawkę po podłodze, bo jeździ na kuleczkach-kółkach - 15zł

27. Vtech super telefon interaktywny, mnóstwo funkcji, wyświetlacz do nauki literek, gra śpiewa i cuduje :) 40zł

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpnia 2016, 00:24 »
Jestem chętna na nr 12 i 19 :)



Offline BOZENA28

  • Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.09
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sierpnia 2016, 18:27 »
Wzięłabym 16 czyli tablet, jednak trochę drogo :/ mogę liczyć na zniżkę?

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sierpnia 2016, 20:52 »
Vivka, dawaj na priv ;) Bożena, mogę sprzedać za 45 z wysyłką już, on był drogi jak smok a prawie nie używaliśmy...

Offline bubulina
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2063
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpnia 2016, 21:47 »
A ile za wysylke ??

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sierpnia 2016, 21:48 »
Policzę maksymalnie 10zł, resztę dołożę sama nawet w przypadku tych największych zabawek :) Jeśli coś zmieści się w list, to 9,5

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Sierpnia 2016, 08:29 »
26 i 18 rezerwuje do wieczora.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Sierpnia 2016, 08:34 »
I jeszcze ta gawędziarka mnie kusi. Prosze o rezerwacje, pogadam z mężydłem.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Sierpnia 2016, 10:56 »
Ok :)

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Sierpnia 2016, 12:58 »
Proszę o rezerwację do wieczora nr 15 oraz 27

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Sierpnia 2016, 14:33 »
ok, będę czekała na wiadomości wieczorem, bo znalazła się jedna chętna na niemal wszystko :) ale oczywiście rezerwacje pierwsze

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sierpnia 2016, 20:38 »
Zwalniam wszystko. Dziekuje
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline BeatkaN
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Maj 2013
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Sierpnia 2016, 22:46 »
To ja przygarnę żółwika nr 18

Offline Anetka84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 07.07.2007
  • Skąd:: Żory
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Sierpnia 2016, 12:15 »
Rewelacyjne są te zabawki. Wiem bo kupiłam taką chrześniakowi. Dla większych dzieciaków zabawki rc na LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2016, 13:34 wysłana przez zibi »

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Sierpnia 2016, 14:39 »
lista zaktualizowana, dziękuję za zakupy :) dostępne te zabawki, których zdjęcia się uchowały. Plus żyrafa Fisher Price, z rozpędu usunęłam :) 65zł

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Sierpnia 2016, 18:10 »
i jeszcze znalazłam piłkę z FP w j. polskim, 45 zł

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Sierpnia 2016, 23:15 »
 >:( >:( >:( >:( Kobieta nie odebrała paczki, zamierzała wykupić wszystkie zabawki, a teraz dostałam smsa, że się rozmyśliła i paczka wraca.... Szkoda, że nie mogę poprzywracać zdjęć do góry tam gdzie pousuwałam... wstawiam jeszcze raz wraz z cenami :)
1Fisher Price miasteczko wesołych klocków plus ślimak z wesołymi klockami. Pięć klocków w komplecie, znalazłam jeszcze dwa klocki :)100zł

2. Fisher Price żyrafa, przy której obaj moi chłopcy nauczyli się stawać. Absolutnie bombowa zabawka, w komplecie z trzema piłeczkami.65zł

4. Fisher Price duża pozytywka do łóżeczka i nie tylko, mnóstwo trybów i opcji, szum, melodie, światło i dźwięk... Łagodnie kołysze do snu. U nas sprawdziła się idealnie do lulania. Dawno dawno temu tam gdzie rybka była woda, która "porami" wyparowała, ale absolutnie to w niczym nie przeszkadza. 50zł

6. Fisher Price pędzelek figielek uczy kolorów, liczb, śpiewa, zachęca do zabawy w malowanie. Absolutna rewelacja zajmująca na długo :) 35zł

7. Fisher Price pozytywka-projektor, dwa tryby pracy, szum lub melodie, dwa wyświetlane obrazy. U nas najlepsza była zabawa w wyświetlanie na ścianie i próby łapania gwiazdki, która ręką mamy uciekała po ścianach i sufitach :) 45zł

8. Muzyczna skrzynka pocztowa Fisher Price, w zestawie trzy listy. Mnóstwo opcji, różne dźwięki, zajmujące zabawne melodyjki. Można wrzucać listy, bawić się w akuku... rewelacja nawet dla 2,5-latka :) 45zł

10. Fisher Price klocki sensoryczne cyrk 25zł

11. Playskool muzyczny tamburynek, po potrząśnięciu wygrywa melodie - wśród nich nawet Lady gaga ;) - 15zł

13. Fisher Price samochodziki. Pasują do serii wesołe klocki. Na początku dolny świecił i grał, ale coś się popsuło. 10zł

14. Fisher Price zabawka do kąpieli, prawie nowa 10zł

20. Fisher Price  żabka śmieszka - sporo opcji, trzeba pociągnąć, pokręcić, nacisnąć... i wszędzie jakiś dźwięk. 15zł

23. bębenek muzyczny, świeci i gra sam melodie, lub w innym trybie można wygrywać na nim własne "kompozycje". Uszkodził się, mąż naprawił - tam gdzie widać pęknięcia jest podklejony od strony wewnętrznej porządnymi kawałkami plastiku, więc nic dalej nie powinno się dziać. 10zł

27. Vtech super telefon interaktywny, mnóstwo funkcji, wyświetlacz do nauki literek, gra śpiewa i cuduje :) naklejki przy włączniku naderwane, ale wiadomo jak się włącza;) 40zł


negocjujcie ceny, zadawajcie pytania, chętnie wstawię więcej zdjęć :)

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpnia 2016, 18:02 »
Podepnę tutaj jeszcze moje pufy - długo nie robiłam, ale chętnie komuś udłubię :) Komu, komu pufę do domu? Będę wdzięczna za polubienie i udostępnienie na swoim fejsbuku strony z moimi pufami, chętnie podeślę na priv namiary :) Cena dla forumek 149zł :)






Offline knatalia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.09.11
  • Skąd:: bdg
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpnia 2016, 21:08 »
a jakie są wymiary puf?

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpnia 2016, 21:40 »
szerokość 40-45cm, wysokość 25-30cm :)

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: Zabawki Fisher Price i nie tylko
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Września 2016, 11:37 »
28. Układanka z bajkami Disneya - 12zł

29. Lokomotywa z bajki Tomek i Przyjaciele, Kuba - ma z tyłu haczyk, do którego można przyczepiać wagoniki. 15zł. Mam takiego samego Tomka, tylko nie zrobiłam zdjęć - również sprzedam na 15zł

30. samolot Fisher Price z serii Little People - ma ślady użytkowania, elementy białe są zżółknięte, gra i świeci - 30zł

31. zestaw ratunkowy FD - helikopter i straż pożarna. Straż ma z tyłu klapkę, można do niej schować... resoraka :) za "kierownicą" chętnie usiądą ludziki z Little people lub z Lego duplo. - 15zł

32. ciężarówka Fisher Price z ruchomą paką - 12ł

33. trąbka Little Tikes - gra i świeci, a gdy dmuchamy w ustnik - gwiżdże. Trzy muzyczne przyciski, obracany głośnik - 18zł

34. Aparacik Little Tikes, zdarta farbka jak na zdjęciu, ale nadal gra i świeci, można naciskając migawkę zmieniać osłony - 12zł