Autor Wątek: Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?  (Przeczytany 4015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asikas

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?
« dnia: 10 Sierpnia 2016, 10:57 »
Witam
Czy ktos cos wie na temat usuwania migdalka i przycinania podniebiennych na Unii w Szczecinie? Chodzi mi o warunki, o sam pobyt w szpitalu, czy rodzic moze byc przy podawaniu narkozy i wybudzaniu, jak wyglada opieka itd?
Z gory dziekuje

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpnia 2016, 11:05 »
Córka miała wycinanege w 2012 roku. Lezalysmy na larybgologii, byłam z nią caly czas, spalysmy na jednym łóżku. Zawiezlismy ja z mężem na sale operacyjna (byla na glupim jasiu). W trakcie operacji pielęgniarki kazaly isc nam do bufetu albo spacer,zebysmy się trochę "rozerwali". Weszlismy na oddział w czasie przywozenia jej do sali pooperacyjnej. Bylo wszystko ok, wszyscy byli bardzo mili, pomocni. Wyszla na 2 dzien po zabiegu.
Miala prawie 5 lat.
Minus: byliśmy na sali ze starszymi paniami, które w nocy rozne dźwięki wydawaly ;)

Offline asikas

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Odp: Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpnia 2016, 11:07 »
A czy na sali pooperacyjnej moglas normalnie z córa byc-bo na ogolna potem dopiero? Ile trwal zabieg?

Offline :martyna:
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17583
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpnia 2016, 11:49 »
Tak, ta pooperacyjna jest juz na oddziale. Tam już bylam z nia. Nie pamietam ile trwała...1-1.5 h? Ona miala wycinany migdal i wkladany dren do ucha.
Jeszcze jeden minus. W dniu, w którym miala operacje laryngologia dzielila salę operacyjna z innym oddzialem. I wzieli ja dopiero ok 15-16 i do tego czasu musiala byc naczczo :/

Offline KarolPita
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • data ślubu: 12.02.2017
Odp: Szczecin -wyciecie migdalka na Unii?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Października 2016, 17:45 »
W sumie to u koleżanki w gabinecie, co prawda nie migdałki, ale dentystka chwali sobie że jak otworzyła gabinet ma troszkę znajomości po drugiej stronie to teraz zeszyt prawie pęka :)