Autor Wątek: Sala śląsk- okolice Katowic  (Przeczytany 6663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ewelina!!23
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 09.06.2017
  • Skąd:: Wojkowice Kościelne
  • Ślub w: Katowice
Sala śląsk- okolice Katowic
« dnia: 2 Sierpnia 2016, 22:31 »
Dzień dobry!

Szukam sali w okolicach Katowic, najlepiej sprawdzone! Wesele, będzie na około 120 osób, więc dobrze jakby sala nie była mała oraz żeby posiadała dosyć duży parkiet do tańca. Bardzo ważnym elementem jest jedzenie, żeby było dobre i dużo. Proszę o rady!

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Sierpnia 2016, 14:13 »
Zerknąć ij na Dwór Hubertusa, to jest na pograniczu Katowic, Sosnowca i Mysłowic. Znajomi będą tam mieć za 3 tygodnie to wypytam co  i jak.Ją się przymierzam tam chrzciny zrobić,  zobaczę jakie ceny.
My mieliśmy w Dworku pod Lipami na Giszowcu.tez fajnie i dobre jedzenie.Ale to było 6 lat temu.


Offline Pati26
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 03.09.2016
  • Skąd:: Gliwice
  • Ślub w: Gliwie
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Sierpnia 2016, 21:25 »
Ja mogę polecić salę weselną w Gliwicach hotel Malinowski. Z organizacją przyjęcia na 120 osób na pewno nie będzie problemu bo sala jest duża i bardzo komfortowa. Byłam tam na jednym weselu i było bardzo udane pod względem organizacyjnym. Jedzonko też  bardzo dobre i naprawdę dużo:) chociaż to akurat kwestia indywidualnych ustaleń.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpnia 2016, 16:08 wysłana przez zibi »

Offline HraskaDona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 15
  • Skąd:: Mikołów
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2016, 23:10 »
Bardzo fajną sale ma Hotel Piramida w Tychach. Przy tej ilości gości dostaniecie już pokój w cenie, aranżacje stolików i ogólnie różne udogodnienia. Mają też prześliczny ogród letni z widokiem na jezioro :) Sale też bardzo ładne, no i sam budynek nietuzinkowy :)

Offline Barbras

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 17.06.2016
  • Skąd:: Bytom
  • Ślub w: Kroczyce
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Listopada 2016, 10:00 »
Może nie tak bardzo blisko Katowic, ale dalej to samo województwo. Ja będę miała ślub w Zajeździe Jurajskim w Kroczycach. Od początku urzekła mnie sala, bo jest naprawdę duża i klimatyczna. Mają tam własny catering, bo prowadzą również restaurację więc o jakość potraw nie należy się martwić. Próbowałam i jest naprawdę przepysznie. Na miejscu jest również nocleg, co bardzo mnie cieszy, bo przyjeżdżają do mnie goście z nad morza i chciałam ich godnie przyjąć. Duży parking więc nie powinno być też problemów z pozostawieniem samochodu ;)

Offline księżniczkafiona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Listopada 2017, 15:17 »
Mnie ujęło wesele przyjaciela w Istebnej. LINK USUNIĘTY zaprosił wszystkich przyjaciół razem z noclegiem. Tańczyliśmy do rana, jedzenie było dobre i nie sposób go było przejść. Żeby się schłodzić spacerowaliśmy po pięknej okolicy i wdychaliśmy zapach gór. Dużo rzeczy załatwił Zloty Groń i para młoda nie musiała się specjalnie niczym przejmować. Co jest świetną sprawą, bo takie przygotowania, wymagania rodziny bardzo stresują.
« Ostatnia zmiana: 8 Listopada 2017, 18:38 wysłana przez ~Ania~ »

Offline justykon

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • "CO MNIE NIE ZABIJE...TO MNIE WZMOCNI..."
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Grudnia 2017, 11:15 »
Polecam nową salę, ale jedzenie już sprawdzone - i jest smacznie

LINK USUNIĘTY, kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 4 Grudnia 2017, 12:00 wysłana przez ~Ania~ »

Offline wariuszka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowice
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lutego 2018, 21:09 »
nam się fajną salę udało znaleźć w Sosnowcu - Atena. Mieliśmy wesele zeszła wiosną :) cena moim zdaniem bardzo konkurencyjna jak wtedy szukaliśmy, a ogólnie byliśmy mega zadowoleni. Zarówno z obsługi jak i jedzonka, które moim zdaniem było 10/10. No i miejsce do tańczenia jest spore, u mnie to było ważnym elementem wyboru sali, bo jednak sporo gości to też ciężko żeby się tłoczyli i wzajemnie sobie przeszkadzali

Offline ewelinakoc
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 23.06.18
  • Skąd:: Gliwice
  • Ślub w: Paniówki
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Lipca 2018, 10:37 »
Ładne miejsce na organizacje wesela jest w Paniówkach pod Gliwicami, nazywa się Hotel Biały Dom. Organizowałam tam wesele w tym roku. Mogę powiedzieć same dobre rzeczy o tym miejscu i o jego pracownikach. Bardzo mi pomogli w organizacji tego cudownego dnia. O jedzeniu mogę powiedzieć, że było podane na czas i wszystkim nam bardzo smakowało.

Offline Kalina 20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Lipca 2018, 12:03 »
Ja miałam w Kameliowym Zakątku w bielsku .I też jestem bardzo wdzięczna obsłudze ,wszystko przygotowano na najwyższym poziomie.Poczawszy od dekoracji sali przez jedzenie.Nawet mogliśmy zakwaterowac gości ,którzy byli przyjezdni w hotelu obok .

Offline AdamW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Skąd:: Katowice
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Sierpnia 2018, 14:00 »
Hotele Wilga i Iskra w Mierzęcicach to chyba jedne z najlepszych wyborów - cicho spokojnie, fajna atmosfera, baaardzo dobre jedzenie

Offline JagodkaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 15.08.2021
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Katowicach
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Czerwca 2019, 10:54 »
Zapraszam do artykułu o najciekawszych salach na Śląsku-> LINK USUNIETY
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2019, 13:16 wysłana przez zibi »

Offline Edyta K.
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Czerwca 2019, 20:16 »
Piękną i bardzo elegancką salę weselną oferuje Hotel Biały Dom w Paniówkach. Byliśmy bardzo zadowoleni z zorganizowanego tam wesela. Obsługa spisała się na medal, obiad i dania gorące były wspaniałe, poza tym stoły pełne smacznych przekąsek i wypieków. Od samego początku do samego końca współpraca układała się bardzo pomyślnie, obsługa robiła wszystko, abyśmy byli zadowoleni i udało im się to w stu procentach. 

Offline MagdaLenkaK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 25.08.2018
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Hotel Pinocy
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sierpnia 2019, 09:06 »
Gorąco polecam Hotel Pinocy w Lędzinach. Piękna sala, obsługa sympatyczna, cały czas uśmiechnięta, z dobrym podejściem do gości, jedzenie przepyszne i w bardzo dużej ilości. Właściciele służą bardzo cennymi radami, potrafią trafnie polecić, które dania dobrze schodzą, jakiego szampana kupić oraz w sprawie alkoholu i napoi. Tak więc mogę szczerze polecić ten Hotel. :) :)

Offline Kinga Matyszczak
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • data ślubu: 01.09.2019
  • Skąd:: Katowice
  • Ślub w: Hotel Pinocy
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Października 2019, 07:03 »
To był dla nas najważniejszy dzień naszego życia i cieszymy się, że wesele wyprawiliśmy w Hotelu Pinocym w Lędzinach. Obsługa spisała się na medal, a my mogliśmy bez przeszkód cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Na szczególną pochwałę zasługują kucharze, którzy przygotowali niezwykle smaczne posiłki dla naszych gości. Serdecznie polecamy !!!

Offline Malwina898u
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25/06/2022
  • Skąd:: Ruda Śląska
  • Ślub w: Ruda Śląska
Odp: Sala śląsk- okolice Katowic
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Czerwca 2022, 17:28 »
U nas wybór padł na salę weselną Adria w Rudzie Śląskiej. Przede wszystkim na pochwały zasługuje kuchnia i obsługa. Byliśmy rok temu na weselu i wszyscy goście chwalili pyszne jedzenie i przede wszystkim to, że było go DUŻO! W dodatku panuje tam świetny klimat, my mamy wesele tam na koniec czerwca i nie możemy się doczekać! :)