Autor Wątek: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii  (Przeczytany 3390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline puszka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 07.01.17
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Czardasz (Czarnowo)
Witajcie,

Szukam opinii osób które miały okazję weselić się, bądź uczestniczyć w jakiejkolwiek innej imprezie organizowanej w sali weselnej Czardasz w Czarnowie pod Bydgoszczą. Sala jest stosunkowo nowa, więc ciężko dotrzeć do opinii - przeszukiwałem już forum :).
Mamy z narzeczoną wstępnie zarezerwowany termin na początku 2017 roku, sala (bankietowa - największa) na zdjęciach wygląda rewelacyjnie, ale ciężko po zdjęciach ocenić dwa najważniejsze aspekty, czyli:
1) obsługę - czy jest z "łapanki" czy można liczyć na profesjonalną obsługę?
2) jedzenie - czy serwowane ilości są wystarczające na przyjęcie weselne oraz co najważniejsze czy serwowane dania są smaczne?

Będziemy wdzięczni z jakiekolwiek opinie (nawet, a może przede wszystkim negatywne, choć mam nadzieję, że takich nie będzie :) ).
Z góry dziękujemy

Iza & Tomek

Offline Zuchelek

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipca 2016, 23:20 »
Na ich stronie facebookowej jest kilka opinii, może Wam się spodobają ;)
Generalnie mam podobny problem z salą w Zielonce, jedynie na fb są jakieś opinie, całe szczęście wszystkie pozytywne :)

Offline puszka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 07.01.17
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Czardasz (Czarnowo)
Odp: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipca 2016, 17:56 »
Wiem, wiem

opinie na FB widziałem, ale niestety FB jest o tyle łatwy w manipulacji, że jeżeli było coś negatywnego, to mogło zostać usunięte, dlatego szukam dalej, a może trafi się ktoś, kto miał okazję tam się bawić.

Offline christykivi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • data ślubu: 10.06.2017
  • Skąd:: Bydgoszcz, Poland
  • Ślub w: Czardasz, Czarnowo
Odp: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpnia 2016, 12:57 »
Cześć, mamy tam wesele za rok.
Rozmawiałam z Parą, która robiła tam wesele, co prawda na małej sali, bo my też tam będziemy mieli.
Bardzo sobie chwalili, i obsługę i jedzenie i całą resztę.
 ;)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpnia 2016, 16:14 »
ktokolwiek z Was będzie już po, to prosimy podzielić się opinią na naszym forum :)

Offline jaolka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 MAJ 2016
Odp: Sala weselna Czardasz w Czarnowie - poszukuję opinii
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpnia 2016, 17:51 »
Mieliśmy wesele pod koniec maja br. Było naprawę bardzo dobrze:) Salę już widzieliście zapewne, więc pozostaje mi opisać jak się sprawdziła reszta.
Pani Karolina we wszystkim pomagała i doradzała. Menu w różnych wariantach do wyboru.
Ustawienie stołów wybraliśmy wzdłuż sali, podział na 3 części.
Obsługa profesjonalna. Do obiadu było podane bardzo sprawnie i tak samo spranie sprzątnięte. Jedzenie bardzo smaczne i elegancko podane. Klimatyzacja wydolna, choć w maju nie było jeszcze upału. Mieliśmy stół wiejski i faktycznie podane były wyroby wiejskie, nie jakieś kupne. Wódka na stołach w lodzie. Nie braliśmy dodatkowych dekoracji krzeseł ani stołu. Z mamą przygotowałam tylko tkaninę(pas) w kolorze na środek stołów. Jedyne co nam przeszkadzało to brak rolet/zasłon w pokoju młodej pary, bo jednak o godzinie 5 to już jest jasno + skład budowlany tuż obok.
My jak i goście bardzo zadowoleni z przyjęcie, więc śmiało POLECAMY.