e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wódka Ogiński 0,5l 8 kartonów po 12 sztuk nie otwarte  (Przeczytany 7403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szpilka90

• nowicjusz
Sprzedam wódkę weselną Ogiński 0,5l. 8 kartonów po 12 sztuk.
Kartony orginalnie zapakowane, nie ruszane.
Cena za sztukę to 22,50 zł.
Odbiór osobisty w Rzeszowie.

Offline Izabelka1234

• nowicjusz
Cześć, jestem zainteresowana, bo butelkę ma piękną i ludzie bardzo ją chwalą. A jak było w Pani na weselu. Ludzie byli bardziej  zadowoleni? Bo jest to wódka z wyższej półki ale czy akurat lepsza niż Stock czy Pan Tadeusz ?
Kolejne moje pytanie to gdzie został zakupiony ? (pytam bo w hipermarketach różnie bywa z jakością) i czy jest możliwość degustacji ? Zawsze warto sprawdzić :)

Offline szpilka90

• nowicjusz
Cześć, powiem szczerze że na moim weselu wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tą wódką. Do tej pory ją chwalą pod względem właśnie butelki bo wyróżnia się na tle Stocka czy innych i smaku. Moim zdaniem jest bez porównania lepsza od Stocka, Pana Tadeusza czy Wyborowej. Zakupiona była bezpośrednio od producenta na targach alkoholowych  (znajoma teścia osobiście degustowała i zamówiła). Na kartonach z wódki jest napis, że to wersja promocyjna z okazji rocznicy urodzin Ogińskiego. Przed weselem jak planowaliśmy zakup tej wódki, kupiliśmy butelke w jakimś sklepie i była ok, ale różniła się smakiem od tej naszej weselnej z targów.  Także ja jak najbardziej ją polecam.  Degustacja jak najbardziej jest możliwa. :)

Offline Izabelka1234

• nowicjusz
Skoro została kupiona od producenta, to powinna Pani wiedzieć datę rozlewania / produkcji. Powinna być na kartonie. Może Pani ją podać.

Offline szpilka90

• nowicjusz
Z tego co pamiętam na kartonach jest data 03.2016.  Na butelce jest 2016 rok.

Offline dawid888

• nowicjusz
witam aktualne jestem zainteresowany

Offline szpilka90

• nowicjusz
Ogłoszenie jak na razie jest aktualne. Zapraszam do kontaktu tel. (dane kontaktowe wysłałam do Pana na maila)

Offline Izabelka1234

• nowicjusz
Z tego co widzę to ma Pani tylko te 8 kartonów czy coś więcej ?

Offline szpilka90

• nowicjusz
Tylko te 8 kartonów. Ewentualnie może być równe 100 sztuk.

Offline Izabelka1234

• nowicjusz
Właśnie przybyło mi gości i potrzebuje tak ze 130 ..... Także muszę szukać gdzieś indziej. Dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Offline macq144

• nowicjusz
Aktualne jeszcze?:D