e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: dodatkowa praca w domku  (Przeczytany 1918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

a.katarzyna

• Gość
dodatkowa praca w domku
5 stycznia 2007, 11:36
powiedzcie proszę czy słyszałyście coś na temat tzw. chałupnictwa. jestem ciekawa czy to jest tak jak opisują, w swoich anonsach potencjalini pracodawcy, że tyle sie zarabia, że wystarczy wplacić ok 50zł wpisowego, reszte przysyłaja do domu?? generalnie chodzi o skladanie kopert lub cos podobnego.

zastanawiam się na podjęciem dodatkowej pracy, a że pracuję na zmiany, to bardziej by mi odpowiadało jakieś zajecie w domku.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
dodatkowa praca w domku
5 stycznia 2007, 11:49
Cytat: "a.katarzyna"
zastanawiam się na podjęciem dodatkowej pracy, a

Ja tez kiedys nad tym myslałam ,a le jakos tak nigdy ie mogłam podjac kroków aby zacząc to robic...
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline **sloneczko** Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02-05-2007
dodatkowa praca w domku
5 stycznia 2007, 15:40
To jest fajna sprawa, ale jak się trafi na uczciwego pracodawce. Czasem współpraca kończy się właśnie na wpłaceniu kasy za towar. Czasem pracodawcy rząda znalezienia nabywcy i samodzielnego sprzedawania gotowych wyrobów. Ja spotkałam się osobiście z przypadkiem składania długopisów, częsci były tak felerne, że na 100 stuk udało się skręcić jakieś może 80. Ale miałam tez kumpla, który zajmował się adresowaniem kopert i nie narzekał.

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
dodatkowa praca w domku
5 stycznia 2007, 15:42
Cytat: "a.katarzyna"
że wystarczy wplacić ok 50zł wpisowego, reszte przysyłaja do domu

słyszałam o przypadku kiedy kolega kasę wpłacił i na tym się skończyło...nie dostał żadnej przesyłki...ja jestem nieufna takim ogłoszeniom i pracodawcom..także ja bym się nie podjęła...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
dodatkowa praca w domku
7 stycznia 2007, 12:51
Cytat: "demka"
słyszałam o przypadku kiedy kolega kasę wpłacił i na tym się skończyło...nie dostał żadnej przesyłki...
moja koleżanka miała identycznie...

a.katarzyna

• Gość
dodatkowa praca w domku
7 stycznia 2007, 21:47
Cytat: "**sloneczko**"
Czasem współpraca kończy się właśnie na wpłaceniu kasy za towar.

mąż mowi to samo. Myślałam, że jednak macie jakieś pozytywne doświadczenia, a teraz widzę, że to nie wygląda rożowo - więc ok NIE BYłO TEMATU.