e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: i decyzja zapadła!!!  (Przeczytany 2781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.07.2007
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 19:46
Udało mi sie w koncu przekonać Skarba na otworzenie czegos swojego. Pomysł podsunęla mi koleżanka w ciąży, która ciągle narzekala że nie ma sie gdzie ubrać...juz pewnie podejrzewacie co che otworzyć :skacza: no wlasnie sklep z odzieża dla przyszłych mam!!!! Nie ma w Elblagu tak naprawde fajnego sklepu z taka odzieża a jak juz cos jest to raczej mały wybór i nie koniecznie ciekawy. A przecież przyszła mama może wygladać modnie, elegancko a nawet sexi! Więc teraz pozostaje kupno lokalu (juz jeden wypatrzylam za przystepna cene) no i sprowadzenie kolekcji! Dobrze ze przyszła tesciowa jest księgową to pomoze :) Ale mam stresa i to jeszcze przed weselichem taka bieganina a do tego jakby bylo mało obrona magisterki :mdleje:
Mam nadzieje ze wytrzymam! 3majcie kciuki prosze!!!

Dzieci się nie wychowuje, dzieciom daje się przykład...

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 19:48
Zaneta_81,  :brawo_2:  :brawo_2:  :brawo_2:
Bussinewoman nam wyrasta :)
Cytat: "Zaneta_81"
3majcie kciuki prosze!!!

3mam!!

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 19:52
Gratuluję :-)

Ja też o tym myślałam kiedyś, ale u nas raczej ten pomysł by nie chwycił, za małe miasto, choć babeczki w ciąży nie mają w ogóle żadnego sklepu tutaj...
No ale ja kasy nie maiąłam na rozkręcenie biznesu  :nie:

Offline **sloneczko** Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02-05-2007
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 19:54
gratuluję  :brawo_2:

• Chuck Norris
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 20:00
dzięki wieki buzka dla Was
mam nadzieje ze wszytko sie uda bo trzeba kase zainwestowac i to nie małą....
Mam stresiora!!!!!!!! ale tak juz mam jak sie na cos uprę top koniec! Ale perspektywa szukania pracy przez pare miesiecy albo i dłużej lub ponowna emigracja dodaje mi sił i odwagi żeby jednek zaryzykować. Nie bedzie łatwo z pewnością ale musze spróbować! i już!!! A mój Skarb juz liczy... biedactwo ma sie ze mną hehehe

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 20:49
no gratuluje pomysła..

w szczecinie też jest jak na lekarstwo sklepów..  :dno:

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 20:51
Cytat: "monia"
no gratuluje pomysła..

w szczecinie też jest jak na lekarstwo sklepów..  :dno:

Znajoma miala kiedys taki interes kolo maloego zoo, ale inters szedl kiepsko, wiec musiala zrezygnowac.

• Chuck Norris
i decyzja zapadła!!!
4 stycznia 2007, 21:27
hmmm... ryzyko jest zawsze niezaleznie co by sie nie otworzyło. Licze się z tym ze kokosów na tym nie zbije ale to zawsze cos swojego. A ze spożywką to juz wiele zachodu teraz, te wszytkie przepisy i wymogi unijne potrafią zniechęcic. No zobaczymy... jestem dobrej mysli póki co :)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
i decyzja zapadła!!!
5 stycznia 2007, 08:50
Gratuluję Żanetko !!!!
Ale zawsze jakby co to możesz rozszerzyć działalność o ciuszki dla dzieciaczków (mamcie wracałyby pokazać swoje pociechy) :) :) :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i decyzja zapadła!!!
5 stycznia 2007, 09:32
Zaneta_81, gratuluję pomysłu i odwagi!! :ok:
czekam na dalsze wieści!!

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
i decyzja zapadła!!!
5 stycznia 2007, 10:49
Napewno interes wypali :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Odp: i decyzja zapadła!!!
29 listopada 2008, 23:34
podnoszę temat
i jak - interes wypalił????

Offline KAHA Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.1999
30 listopada 2008, 06:29
oooo, no właśnie, jak tam??

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
30 listopada 2008, 09:36
miejmy nadzieje, że interes kręci się świetnie :D

• Chuck Norris
30 listopada 2008, 10:16
hehe ale miałam minę jak zobaczyłam ten wątek :o

dziewczyny skończyło się na wieeelkich planach...niestety :-\

przerosło nas to wszystko jak się okazało..chyba za dużo w jednym czasie chcieliśmy osiągnąć...ślub, studia, ciąża, pózniej remont, oddelegowanie P do innego miasta, no i moja praca od 8 do 17... dużo za dużo tego na raz...

...a było już tak blisko...

no cóż tak widocznie miało być..może i lepiej...obecnie w Elblągu sklepów z odzieżą ciążową jest naprawdę sporo, które zresztą namiętnie odwiedzałam będąc w ciąży, nie tylko po to żeby coś kupić, byłam strasznie ciekawa jaki jest asortyment...i tylko dwa z tych sklepów były ciekawe i naprawdę fajnie zaopatrzone, jak weszłam do nich to potrafiłam spędzić tam godzinę ::) dlatego później P omijał te sklepy szerokim łukiem ;D

reasumując...plan otworzenia czegoś swojego się nie powiódł...póki co...

Offline KAHA Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.1999
30 listopada 2008, 10:36
Czekaj, czekaj kochana....a jak jest tam u ciebie z zaopatrzeniem w dzieciowy asortyment?? Bo u mnie jest jedna wielka porażka i serio zastanawiam się nad tą branżą i sklepem u mnie "na wsi".

• Chuck Norris
30 listopada 2008, 10:58
uuuuuuu dzieciowy asortyment jest aż za duży, widać to najbardziej po "znikającej" kasie na koncie ;D

jest multum sklepów, hurtowni gdzie można kupić dosłownie wszystko co potrzebne i też to co zbędne dla dziecka ;) wczoraj tego właśnie doświadczyłam ::)  po prostu jak wchodzę do takich sklepów zapominam o rachunkach  ::)

także sklep z dzieciowym asortymentem odpada, za duża u nas konkurencja, ale ja dumam teraz nad czymś tez typowo dzieciowym, zgodnym z moim wykształceniem ale o tym ciiiiiiii bo znowu zapeszę ::)