e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kupie Galaxy Farage  (Przeczytany 2457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agata1982 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.08.2007
Kupie Galaxy Farage
1 stycznia 2007, 20:44
Kupie sukienkę Galaxy Farage rozmiar 38-40 na wzrost ok 175cm!!!!

Offline Oleńka81 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
Kupie Galaxy Farage
1 lutego 2007, 23:12
Dodano 2007-01-12

Sprzedam bardzo oryginalną suknię ślubną firmy Farage model "Galaxy 4000" w wyjątkowym kolorze cappuccino (wg mnie tylko ten kolor uwydatnia całe piękno tej sukni o wiele bardziej niż biały czy ecru). Zdobyła ona tytuł NAJPIĘKNIEJSZEJ SUKNI ROKU na Targach Mody Ślubnej "Torwar 2005". Suknia jest PRZEPIĘKNA, IŚCIE KRÓLEWSKA.

Składa się z drapowanej nieregularnie spódnicy oraz niepowtarzalnego, prześwitującego na plecach gorsetu. Spódnica ma podpinany (ale nie bardzo długi) tren. Spódnica jak i gorset jest ozdobiona efektowną platynową koronką z kamieniami Svarowskiego, oraz bardzo delikatnymi perełkami. Gorset uszyty z unikatowego żakardu, wyszywany złotą nicią jak już wspomniałam wysadzany kamieniami Svarowskiego oraz platynową koronką, ukazuje gołe plecy co daje niesamowity efekt (GWARANTUJĘ!!!)

Wspaniałym dopełnieniem całokształtu sukni jest cudny i efektowny koronkowy naszyjnik (stosowany tylko w sukniach firmy Farage) który zastępuje nawet najbardziej wyszukaną biżuterię. Jest on wysadzany również kamieniami Svarowskiego oraz perełkami - co świetnie komponuje się z suknią i nadaję wyjątkowości Pannie Młodej. Całość jest bajeczna i z pewnością dlatego suknia kosztuje astronomiczną kwotę (zainteresowani na pewno wiedzą jakie są ceny tej sukni).

Suknia zrobiła oszałamiające wrażenia na moim mężu oraz wszystkich naszych gościach. Była tematem nr 1 przez całą noc (i nie tylko)! Nigdy nie nasłuchałam się tylu komplementów, zresztą do dziś słyszę kiedy tylko pokazuje zdjęcia.

Do sukni dorzucam GRATIS welon i halkę na 3 kołach - tylko na niej suknia prezentuje się jak należy. Rozmiar 36/38, na wzrost ok. 165 cm ale regulowany gorset sprawia że można go bez obaw regulować (wiadomo - każda kobieta martwi się czy nie przytyje bądź nie schudnie do ślubu). Stres czy suknia będzie dobra w dniu ślubu odpada. Suknie bez problemu można wydłużyć lub skrócić, posiada pod spodem zakładki. Zapraszam na przymiarkę - to nic nie kosztuje, a przy wyborze sukni jest bardzo ważne.

Suknia jest idealna dla każdej dziewczyny, która w Ten Dzień chce się czuć jak najpiękniejsza istota na Ziemi.

Cena: 1300
E-mail: 210221@wp.pl

Offline irka

• użytkownik
Kupie Galaxy Farage
6 lutego 2007, 10:48
Niestety nie mam takiej sukienki, która Cię interesuje.
Ale może spodoba się Tobie moja sukienka. Rozmiar idealny dla Ciebie (38/40 przy wzroście 176cm).  :hahahaha:
Dokładny opis sukienki znajdziesz na allegro, gdzie właśnie wystawiłam ją do sprzedaży.
Podaję link
http://www.allegro.pl/item164022619_suknia_slubna_najpiekniejsza_atlas_koronka.html

pozdrawiam :skacza:

Offline Agata1982 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.08.2007
Kupie Galaxy Farage
6 lutego 2007, 13:28
Bardzo ładna ta twoja sukienusia ale ja juz się zdecydowałam na galaxy.Dzieki za info.!!!!

Offline madzia79

• nowicjusz
Kupie Galaxy Farage
6 lutego 2007, 18:58
Agata1982, hej ja mam do sprzedania sukienke galaxy farage dol ten sam gora troche inna, bede ja mogla sprzedac po 20 kwietnia jestm z gdyni. W razie jakis pytan prosze o kontakt na maila lub gg7647997 pozdrawiam magda
a zapomnialam dodac sukienka jest koloru ecrue

Offline m.agda

• nowicjusz
Kupie Galaxy Farage
21 marca 2007, 10:05
Moja kolezanka ma do sprzedania ta suknie w poszukiwanym rozmiarze i dlugosci:) jakby co prosze o maila: magdzia_lenka@o2.pl