e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: i coby tu wybrać???  (Przeczytany 16476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
i coby tu wybrać???
27 października 2004, 23:53

Offline Nadja

• użytkownik
i coby tu wybrać???
28 października 2004, 17:29
Ty Moniu, o ile pamietam, bedziesz ślubowała w czerwcu. W zwiazku z powyzszym, moze tak cabrio ???
P.S. Tylko trzeba bedzie odprawic modly, co by nie padalo ;-)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
30 października 2004, 22:54
my będziemy naszym jechali.. kierować będzie świadek :D

a teraz pojazd inaczej

[/img]

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
i coby tu wybrać???
26 listopada 2004, 14:19
Ta ostatnia jest jak z bajki, dla księżniczki :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
1 grudnia 2004, 08:50
Motorek - i na ludowo

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
i coby tu wybrać???
1 grudnia 2004, 11:01
motorek szałowy.....
tylko jak nim jechać...
 :hahaha:
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
1 grudnia 2004, 11:15
Zawsze można improwizować :lol:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
9 grudnia 2004, 11:29
Nie miałam pojęcia gdzie to umieścić, zabytkowy to on chyba nie jest  :D limuzyna też raczej nie  :lol:
ale milusi

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
i coby tu wybrać???
9 grudnia 2004, 11:59
hamerykański....
kto wie może już się kwalifikuje jako zabytek.
o ile się nie mylę, to chyba auta powyżej 25 lat są już prawnie zabytkowe, a to oznacza rok produkcji przed 1979, więc jest spora szansa, że ten model jest zabytkowy...

wygląda włąśnie na autko z lat 70-tych...
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline martulka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18-06-2005
i coby tu wybrać???
26 lutego 2005, 16:28
można tak

albo tak

Offline Mariolka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
i coby tu wybrać???
13 kwietnia 2005, 13:13
Ja chciałam limuzyną, ale w końcu zrezygnowałam. Uważam, że ceny są przesadzone. Policzyłam ,że razem z fotografem te kilka godzin to mi wyjdzie ok. 1000 zł. :Kwasny:  :Naciaga:

Offline Pluszowa

• użytkownik
i coby tu wybrać???
20 kwietnia 2005, 15:11
a to nasze autko(takie bedziemy miec).choc jeszcze sie wahamy pomiedzy tym,  a terenowym:) Uwielbiamy terenowe auta.

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
20 kwietnia 2005, 15:56
Podoba mi się! Merasie mi się podobają! :)

Offline Agnusia

• nowicjusz
i coby tu wybrać???
5 września 2005, 15:16
Do slubu mozna jechac wszystkim - byleby nie limuzyna Linkoln firmy Efekt - jej wlasciciel Z. Cichy to oszost i zdzierca!! Wiecej na ten temat pod tematem: Afekt to nie firma Efekt.

Przegam :klotnia: !! wszystkich tych ktorzy moga jeszcze wybierac!!

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 00:30
Cytat: "Agnusia"
firmy Efekt - jej wlasciciel Z. Cichy to oszost i zdzierca

agnusiu.. nie ty pierwsza masz zatargii z ta firmą... wiele innych par zostało przez gościa okłamanych.. wiemm z,ę miała sie jedna z tych spraw skończyć w sądzie ale oststecznie nie znam finału...

Offline Agnusia

• nowicjusz
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 08:54
Trudno to nazwac 'firma' - to jedna osoba, jeden pan emeryt, ktory prawdopodobnie ma jeszcze na Turzynie pare kioskow ze zlotem...
Szkoda tylko, ze wciaz moze sie reklamowac w takich informatorach dla Mlodych Par!!

Offline lozen

• użytkownik
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 09:33
My chcieliśmy wypożyczyć jakieś eleganckie auto. Ale po zobaczeniu cen zrezygnowaliśmy. Także do ślubu zawiezie nas brat Pana Młodego swoim samochodem, czyli ciemnosrebrną Renault Laguną. Do tego dodamy dekoracje kwiatowe (białe i jasnoróżowe róże) i będzie w porządku. A za niewielką cenę.

Offline magdak

• użytkownik
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 10:31
my caly czas planowalismy jechac mercedesem ale nasi znajomi zaczeli wymieniac te mesie na auta combi wiec do slubu wiezie nas kolega zanjomej oplem omega nie bralismy pod uwage zadnych limuzyn ze wzgledu na koszty za samochod placimy 100 zl i za ubranie 40 zl za wypozyczenie ozdob: bukiet na maske kokardy na klamki oraz tablice rejestracyjne( kokard i tablic nie oddajemy)

Offline Agnusia

• nowicjusz
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 13:36
Dziekuje wszystkim za slowa wsparcia i otuchy...mam tylko nadzieje, ze to juz nikogo nie spotka! - to bardzo wazne zeby sobie przekazywac takie informacje :koncert:

Offline ROBERT BADOWSKI

• nowicjusz
i coby tu wybrać???
6 września 2005, 17:19
Agnusiu tak jak inni bardzo Ci współczuję że wasze wspomnienia ze ślubu zawsze będą kojażone z nieprzyjemnym faktem  wynajęcia limuzyny.W związku zaistniałymi faktami zapoznaj się z procedurą reklamacji w takich przypadkach.Myslę że Federacja Konsumentów
udzieli ci wyraźnych wskazówek jak to zrobić.Sprubuj przynajmniej odzyskać pieniądze skoro wspomnień Niezmienisz.Życzę powodzenia
 Robert Badowski Afekt

Offline mariol

• użytkownik
Każdy kto wchodzi pierwszy raz na forum powinien najpierw przeczytac to co napisali poprzednicy.Zanim zaczniecie pisać,opowiadac o swoich perypetiach z załatwianiem obsługi swojego ślubu proponuję zagłębić się w lekturę napisanych postów. Nieograniczajcie się do tych  ostatnich lub najczęściej odwiedzanych trzeba przeczytac wszystkie. Jest troche tego,jest to nudne,ale to są naprawde ważne wypowiedzi ludzi ,którzy na własnej skórze przerobili to czym są obecnie zdziwieni następni niestety często zbyt późno.
           Agnulka  gdyby odrobiła  zadanie domowe przeczytała uwżnie lekturę napewno uniknełaby EFEKT-ownej afery.W temacie LIMUZYNA jedna z dawnych forumowiczek wyraźnie napisała czego mozna się spodziewać po "panu"z firmy EFEKT.Dokładnie przerobiła ten sam scenariusz i opisała 29 listopada zeszłego roku.
KU PRZESTRODZE NASTĘPNYCH "POKOLEŃ"
MARIOL

Offline Agnusia

• nowicjusz
i coby tu wybrać???
7 września 2005, 09:00
Popieram Mariol... gdybym wczesniej przeczytala, gdyby ktos mi wczesciej powiedzial o tym portalu... ale niestety o portalu dowiedzialam sie przypadkiem z gazety 'Uroczystosci', ktora przeczytalam dopiero 2 dni ... po slubie!! Ale nie mam co gdybac - stalo sie.
W nastepnym tygodniu zeskanuje tresc umowy, jaka sklecil sam wlasciciel Efektu, chocby dla poprawieniu sobie i innych humoru!!! :lol:

[ Dodano: Sro Wrz 07, 2005 9:00 am ]
Popieram Mariol... gdybym wczesniej przeczytala, gdyby ktos mi wczesciej powiedzial o tym portalu... ale niestety o portalu dowiedzialam sie przypadkiem z informatora 'Uroczystosci', ktora przeczytalam dopiero 2 dni ... po slubie!! Ale nie mam co gdybac - stalo sie.
W nastepnym tygodniu zeskanuje tresc umowy, jaka sklecil sam wlasciciel Efektu, chocby dla poprawieniu sobie i innych humoru!!! :lol:

Offline aleksad

• forumowicz
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 10:32
A my prawdopodobnie będziemy jechać samochodem mojego kochanie.Hondą Civic wersja sportowa,ja się trochę(a może nawet bardzo)waham,bo samochód jest trzydrzwiowy,ale moje kochanie sobie wymyśliło,że będziemy sobie jehać razem tym autkiem(tylko co ze świadkami:)

Offline anka24 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.07.2006
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 10:47
my w wersji pierwtnej planowaliśmy jechać samochodem świadka..ale spotkała nas niespodzianka-bo lokal w którym robimy wesele dodatkowo oddaje do dyspozycji limuzynę..więc zmieniamy środek lokomocji :D

Offline Sophia

• zapaleniec
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 10:53
aleksad, honda civic, szczególnie trzydrzwiowa, jest chyba za mała. jeśli będziesz mieć szeroką sukienkę to się nie zmieścisz.  :?

Offline aleksad

• forumowicz
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 11:09
Cytat: "Sophia"
honda civic, szczególnie trzydrzwiowa, jest chyba za mała. jeśli będziesz mieć szeroką sukienkę to się nie zmieścisz

no właśnie,ale jak będziemy jechać tylko we dwójkę :wink: to mogę jak beza siedzieć na tylnym siedzeniu:)

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 12:04
no właśnie,ale jak będziemy jechać tylko we dwójkę  to mogę jak beza siedzieć na tylnym siedzeniu:)

No, ale zarówno ja jak i mój Rafcio w życiu nie zgodzilibyśmy się, żeby jechał za kierownicą pan młody :?  Jakoś strasznie dziwnie mi się to wydaje. :roll:

Offline aleksad

• forumowicz
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 13:05
Ja też się na to nie zgodzę,samochód jest koloru czarnego i będę się czuła jak jakiś umarlak:)

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 13:13
Ja też się na to nie zgodzę,samochód jest koloru czarnego i będę się czuła jak jakiś umarlak:)

O rany. O tym nie pomyślałam. :lol:

Offline aleksad

• forumowicz
i coby tu wybrać???
18 października 2005, 13:15
Ale moja połówka sporo serca i pracy i czasu włożyła w samochód,stąd pewnie ta myśl,żeby odbyc podróż tym :P  samochodem