e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: wymarzona podróż poślubna we wrześniu  (Przeczytany 4103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moniaa.1

• nowicjusz
Witajcie! :P  Planuje podróż poślubną we wrześniu. Interesują mnie tylko Europa np: Włochy, Francja, Grecja, Hiszpania. Czy możecie polecić mi gdzie warto pojechać i z jakiego biura podróży skorzystać? Oraz które miejsca odradzacie i które biura podróży lepiej omijać. Za wszystkie wypowiedzi będę wdzięczna. :i_love_you:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
a to cos na temat wrześniowych wypadów możesz poczytac w watku liliann  w relacjach albo w młodych męzatkach..

wiem,ze z tradą jechała i teraz  sa na wojennej ścieżce..  :roll:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
moniaa.1, ja wczoraj śmigałam po necie szukając jakis wczasów wrześniowcyh - Rodos wygląda atrakcyjnie :) i cena w miare :) Ja korzystam z pośrednictwa biura liketours z krk - nie zawiodłam sie do tej pory :) Na stronie mozesz poszukać :) A do 31 stycznia są rabaty :)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
tia z Triadą na wojennej....ale za to Maroko wspaniałe....

Offline narzeczona

• użytkownik
We wrzesniu polecalabym Grecje,i nie częsc kontynentalną a wyspy.Ja w grecji bylam akurat z Neckermannem i bylo ok,bardzo dobra organizacja,ale cena  wysoka. Jezdzilam tez z L'Tour(poza Europe) ,maja bardzo fajne promocje na wyjazdy last minute i konkurencyjne ceny.Organizacyjnie tez nie mozna im niczego zarzucic,bukują dobre hotele.jak chcesz to napisz na priva,chetnie podziele sie z Toba wlasnymi doswiadczeniami:-)

Offline ilka2 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.09.07 cywilny, 22.09.07 kościelny
Ja moge polecic biuro Oasis Tours, byliśmy z nimi w Tunezji i Egipcie i wszystko było w nalezytym porządku. :D

Nie wiem dokładnie czy maja wycieczki w Europie ale podejrzewam że tak. :D

liliann, o przekopach z Triada słyszałam juz ze 3 lata temu, czytałam Twoja relację z podróży i wierz mi nie jesteście jedyni....Zdóbcie z dziadami porządek!!!!!! :D

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
Wiesz... z nimi różnie bywa.
Krzyś jeździł z nimi zanim mnie poznał i nie miał zastrzeżeń.

Generalnie Triada nie jest dla mnie tematem roku, mam dużo wazniejsze problemy, a konflikt z nimi ciągnie się gdzieś na bocznym torze. Zanim do rozprawy dojdzie to i tak dużo czasu upłynie.
Mimo to nie zamierzamy sobie odpuścic.

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Cytat: "ilka2"
Oasis Tours

również polecam :) ale wydaje mi się, że oni głownie turcja, egipt, tunezja...europa chyba nie :!: