e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: mam pytanko  (Przeczytany 694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlackCat

• użytkownik
mam pytanko
27 grudnia 2006, 12:28
:cry:  kochane misiaczki

ech czy na weselu musi byc tylko disco polo?? Mama sobie umamila że tylko to i nic wiecej. Co uslyszy inny rodzaj muzyki to mowi ze to goówno i dze sie i nie podoa sie nikomu. Tylko jest ten problem ze nie nawidze dzisco z pola. suknia demetrios 9597 i dico z pola. Bedzie to baredzo gustownie dobrane. Panna młoda w wieku 21 lat i disco z pola. Stweordziłą że najlepsza bedzie wiejska przytupówa.co z tym fantem zrobić??

Pozdrawiam

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Re: mam pytanko
27 grudnia 2006, 12:40
Cytat: "BlackCat"
Mama sobie umamila że tylko to i nic wiecej.

To Twoje wesele...

Offline BlackCat

• użytkownik
mam pytanko
27 grudnia 2006, 12:44
tylko ona za nie płaci :(

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
mam pytanko
27 grudnia 2006, 12:47
Czyzby nie chciala szczescia Twojego  :?:  :?:  :?:

Ja tez osobiscie nie przepadam za disko polo ale nasi goscie beda sie przy niej bawili ,wiec na rozmowie z orkiestra mowilismy ,ze bedea grali wszytskiego po troche  :mrgreen:  :mrgreen:  :serce:

Porozmawiaj z mama szczerze bez podnoszenia glosow i po prostu ladnie ja popros aby byla muzyka mieszna wiec kazdy bedzie zadowolony i mlodzi i starsi goscie  :serce:  :serce:  :serce:

Powodzenia i trzymam kcuki  :serce:  :serce:  :serce:

Offline gooddrummer

• nowicjusz
mam pytanko
27 grudnia 2006, 14:03
Będąc członkiem zespołu powiem tak...
Na większości imprez nie gramy żadnych utworów disco polo (z resztą disco polo nie jest domeną żywych zespołów i nie źle się męczymy jeśli musimy je grać...)  Owe utwory gramy tylko wtedy, gdy prosi nas o to para młoda (ewentualnie ktoś z gości), bo w końcu to ich święto i im ma się podobać, a nie nam...
Pozdrawiam...

Offline BlackCat

• użytkownik
mam pytanko
27 grudnia 2006, 15:07
oj dziekuje za pocieszenie :serce:  :serce:  :serce:  :serce:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
mam pytanko
27 grudnia 2006, 20:47
ja kategorycznie podkreśliłam ,ze nie zyczę sobie  disco z pola na weselu.. i . była tylko 1 piosenka i to na moje życzenie ..

"jesteś szalona"  :mrgreen: