e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fotograf + kamerzysta Warszawa  (Przeczytany 1254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline boddekk

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.07.2016
  • Ślub w: Warszawa
Fotograf + kamerzysta Warszawa
14 marca 2016, 16:19
Mogę osobiście polecić wyśmienitego fotografa i kamerzystę z Warszawy link usunięto ostatnio wykonywał film i zdjęcia u mojego brata i za 3 miesiące będzie wykonywał u mnie, świetnego podejście do klienta i genialne wideofilmowanie !
« Ostatnia zmiana: 18 marca 2016, 07:45 wysłana przez Nodi »

Offline milly

• nowicjusz
Zdjęcia to pamiątka na całe życie więc warto wybrać dobrego fotografa. Nagranie to też pamiątka, ale mało kiedy ktoś ogląda kilku godzinowe nagrania z wesel. ;p

Offline Salamandra Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.03.2015
Jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu to ja polecam Matari Studio. U mnie robili i u znajomych i za każdym razem efekty były na prawdę super a i kontakt stały, więc nie było żadnego przedłużania terminu :) Polecam sobie pooglądać na przykład na stronie ich prace, na prawdę pełna profeska.

Offline panna ulijanna

• nowicjusz
  • data ślubu: 2018
  • Ślub w: Kraków
Odp: Fotograf + kamerzysta Warszawa
2 września 2016, 08:48
Ja polecę świetnego fotografa z Żyrardowa. Firma Pod Światło, zerknij sobie na stronę. Bogate portfolio, zresztą ten Pan fotografuje nie tylko śluby i wesela, ma też piękne zdjęcia z sesji ciążowych. Moim zdaniem warto sprawdzić.

Offline Natalia Janicka

• nowicjusz
  • data ślubu: 6.10.2017
  • Ślub w: Łódź
Odp: Fotograf + kamerzysta Warszawa
20 grudnia 2017, 09:33
Dla mnie dobry fotograf to taki, w którego towarzystwie dobrze się czujemy. Tylko wtedy zdjęcia wychodzą ładnie i naturalnie, bo przecież nie tylko o dobry sprzęt chodzi. To ma być pamiątka na całe życie, więc zdjęcia ślubne po prostu muszą być piękne :) Ja mam ten problem, że okropnie wychodzę na wszelkich fotach i bardzo się stresowałam przed sesją, ale pani Agnieszka Kolasińska z Warszawy LINK USUNIĘTY ,szybko rozładowała napięcie i mamy fajny album. 
« Ostatnia zmiana: 20 grudnia 2017, 10:13 wysłana przez ~Ania~ »