e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kupię suknię Pronovias, St. Patrick lub Justin Alexander....  (Przeczytany 3377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Minea

• nowicjusz
Witam wszystkich!!!

Jestem nowa na forum i podobnie jak częśc z Was poszukuje sukienki.
Termin mam odległy (wrzesień 2007), ale zaczynam juz poszukiwania.

Bardzo podobaja mi się suknie z kolekcji Pronovias, lecz trudno mi mówic o jakimś konkretnym modelu. Może gdybym przymierzyła, wyjasniło by sie, w czym mi jest dobrze, ale na razie nie mam czasu na odwiedziny w salonach. Zacznę w Nowym Roku ;)

Podobają mi się modele (Pronovias) Ladera, Lagar, Laguna, Loyola, Ideal, z kolekcji St. Patrick - model Rene. Mój Narzeczony wypatrzył natomiast model z kolekcji Justin Alexander nr 8941 ( mogłam coś pomylić, suknia z krynoliną w falbankach, z dość głębokim dekoltem).

Jeśli któras z Was ma do sprzedania któras z wyżej wymienionych sukien lub coś podobnego na osobę 174 cm / 38 r., proszę o zdjęcia na maila albo linki do Waszych galerii.

Pozdrawiam serdecznie i biorę się za lekturę forum::)))

Offline Antalis

• Chuck Norris
To ja wkleje fotki Twoich upatrzonych sukni:
Pronovias Ladera

Lagar

Laguna

Layola

Ideal

Rene

Mam nadzieje ze nie pomysliłam zdjec :) Jednej sukni z braku czasu nie znalazłam.

Offline jo-all

• użytkownik
Suknie RENE jest śliczna!!W podobnym guscie są LA SPOSY. :D

Offline Nel

• nowicjusz
Ja mam do sprzedania suknie Justin Alexander model 8151

Offline motylek1

• użytkownik
ja mam do sprzedania suknie pronovias model levante...ale dopiero po 18 sierpnia pozdrawiam

Offline Nanya

• użytkownik
Ja po 7 lipca będę miała Sarah z La Sposy, jestem Twojego wzrostu i planuję wysokie obcasy, więc na pewno rozmiar będzie pasował :taktak:

Offline Lenka-Szczecin

• użytkownik
A ja mam do sprzedaina Pronovias Jaguar - idealna!!! jeżeli chcesz zdjecia prześlę ci na maila.. ;)