e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: suknia ślubna kwiaty krysztalki Swarovski  (Przeczytany 458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Witam,
  Mam do sprzedania wyjątkową suknię ślubna uszytą na miarę salonu Adria. Suknia uszyta została tylko w trzech egzemplarzach i już nie jest dostępna. Cena sukni w salonie to 5500 zł.
  Suknia była noszona tylko raz, i została profesjonalnie wyprana.

Zaproponuj cene, a na pewno sie dogadamy.   :-)

Suknia jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jest to suknia jednoczęściowa. Gorset wiązany z tyłu, obszywany koralikami Swarovskiego w ornament kwiatowy, . Dzięki swojej konstrukcji (składa się z trzynastu części zszytych w całość) doskonale dopasowuje się do każdej sylwetki i podkreśla talię. Dół sukni wyposażony jest w kolo wszyte w materiał (nie ma potrzeby zakładania halki), na wierzchniej części naszytych jest ok 300 kwiatów wyciętych z materiału co nadaje jej wyjątkowości, dodatkowo w każdym kwiecie wszyty jest w środek kryształek swarovskiego. Dół sukni zakończony jest plisowanym szyfonem połączony z tiulem.
  Gorset jest tak dobrze skrojony, że sukienka nie spada, ani się nie przekręca podczas tańca.

Suknia była szyta na rozmiar 36-38, przy wzroście 164 + obcas. ok 8-10 cm.
Gorset jest wiązany, więc można regulować.

Do sukienki gratis dodam bolerko z koronki (wzór jak na sukience z koralikami swarovskiego - zapłaciłam za nie dodatkowo 400zł)

Suknię sprzedaję ponieważ szkoda mi, żeby leżała w szafie i się marnowała.

Sukienkę można zobaczyć w Markach lub w Warszawie, po wcześniejszym kontakcie.

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
Witam,
czy mogłabyś wstawić przybliżone zdjęcie gorsetu i dołu?

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Witam. Tak, oczywiscie w zalaczniku wysylam.  Jesli ma Pani mozliwosc to zapraszam do obejrzenia na zywo. Zdjecia nie oddaja takiego uroku :-) 

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Witam. Wysylam w zalaczniku zdjecie gorsetu i dolu sukni. Jak cos zle to moge jeszcze raz wyslac:-)

Pozdrawiam

Offline MartaAdi

• forumowicz
Niestety na obejrzenie na żywo mam trochę za daleko ze Szczecina  ;) Dziękuję za przesłanie zdjęć  :)

Offline MartaAdi

• forumowicz
Niestety to nie to czego szukam, boję się że koraliki na gorsecie będą mi przeszkadzać, ponieważ mam złe doświadczenia z sukienką z cekinami... Ale suknia piękna na pewno znajdzie się jakaś Pana Młoda, która kupi to cudo  :)

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Twn koralik jest z dolu sukni :-) dol jest z kwiatow, a w kazdym srodku kwiatka jestvtaki koralik :-)

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Jak ja przymierzylam w salonie to juz zadnej innej nie chcialam mimonze byla baardzo droga bo 5500... Wszyscy ja podziwiali :-) nawet na ulocy jak bylosmy u fotografa :-)

Offline MartaAdi

• forumowicz
Wiem, właśnie te kryształki w kwiatkach na dole sukni bardzo mi się podobają :D  a z tymi koralikami to chodzi mi o te na gorsecie, wolałabym gładki gorset, ewentualnie z jakąś koronką ;)

Offline marcinwie1

• nowicjusz
Szczerze powiem ze mi one nie przeszkadzaly:-) suknia  pieknie sie mieni.  A kwiaty byly recznie szyte :-) suknia na czasie he he