e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nasze choinki 2006  (Przeczytany 7441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 13:35
Jako, że nasza tradycyjna choinka nie wytrzymała próby "kotowej" i ciągle albo była zwalana z komody, albo traciła bombki - musimy w tym roku bazować na choince "nowoczesnej", która kota nie interesuje i którą bardzo chętnie Wam pokażę jak tylko wrócę do domu.

A w związku z tym, że cały czas odchorowuje brak choinki tradycyjnej to chętnie zobaczyłabym jak wyglądają Wasze :) Taka zdjęcio-terapia :) Pochwalicie się?

Offline Julia

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 14:13
A proszę : wieczorową porą :

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 16:03
Ja nic nie widzę :cry:
A też chętnie bym zobaczyła choinkę bo u nas w mieszkanku to nawet miejsca nie mamy na drzewko :cry:

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 16:07
Julia, wygląda slicznie :serce:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 17:51
U nas jeszcze nie ma ubranej, ale jak będzie to wkleję :)

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 18:27
A u mnie jest taka sytuacja:

Dom wynajmujemy na pol z (takze) mlodym malzenstwem. Oni zakupili juz choinke 2 miesiace temu, a 2 tygodnie temu jak wrocilam z Polski, to choinka byla juz ubrana i stala w salonie. Choinka jest bardzo ladna, zajmuje 1/4 salonu. Wszystko pieknie, ladnie, ale co by bylo w sytuacji gdybym ja teraz chciala kupic choinke :?:  gdzie ja mam postawic :?: w pokoju :?: , ktory mamy z mezem nie ma juz miejsca zeby wstawic cokolwiek :( , postawic jeszcze jedna w salonie  :?:  zakrawaloby to juz na lekka przesade.
Skonczy sie na tym, ze kupie mala choineczke na biurko. Jak juz ja bede miala, to pstrykne dla was fotke  :D

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 18:55
a to mój chojak w tym roku

musze dokupić troszkę  jasnych bombek żeby jeszcze rozjaśnic atmosferę :D

pidunio podczas  pobytu w bremen zakupil w sklepie rosentalla porcelanowe aniołki..

wyłaczyłam światło żeby były lepiej widoczne..

a tak wygląda choineczka przy zgaszonych swiatłach

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 19:43
Cytat: "Niki"
bo u nas w mieszkanku to nawet miejsca nie mamy na drzewko

Nie jestes sama :D My tez w tym roku nie bedziemy miec choinki :(...no chyba ze na parapecie :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 19:53
ale cudne te aniołki :)

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 20:52
A to moja:

A to mojego Taty:

cos szwankuje imageshack

Offline s.aga Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 16.10.2004
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 21:26
a to moje maleństwo :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 21:47
Ja jeszcze nie mam. grzes umówi ł się dzisiaj oficjalnie na zakup choinki we czwartek, w piątek ubiorę, albo w sobote i pstrykne foteczkę :D już się nie moge doczekac, bo to nasza pierwsza wspólna, rodzinna choinka :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Beth Kobieta

• maniak
Nasze choinki 2006
18 grudnia 2006, 22:16
Piękne te Wasze choineczki - ślicznie wyglądają w ciemności.. :)
A to moje dziwne coś :) Mąż się śmieje, że wygląda jak mały potworek :) Ale mamy chociaż namiastkę świątecznej atmosfery - uwielbiam przygotowania do Świąt, a to nasze coś nawet pachnie jak prawdziwa choinka :)

No i kot nie dotyka..

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 08:57
Beth, oirginalnie :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 09:03
Beth wesoła ta Wasz choinka, uśmiechałam się do niej :wink: - u nas też choinki nie będzie w tym roku - nadal trwają prace wykończeniowe i nie będę w ten kurz wstawiac choinki bo to byłaby lekka przesada :mrgreen: - chociaz miałam taki zamiar :roll:

Bedzie u rodziców, u teściów...wlepię którąś, jak będzie

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 10:01
u mnie w domku -  w szczecinie - mamy choinkę już od niedzieli - zdjęcie wlepię jak wrócę - mam nadzieję, ze puszcza już nas na swięta w czawrtek

w poznaniu jakoś nie mam ochoty na dekoracje świąteczne - i tak wyjeżdzam przed świetami a wracam - mam nadzieję, że dopiero 8 stycznia 2007

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 10:04
mj gabinet też jakis taki nieświąteczny :(

musze cokolwiek zawiesić żeby pacjenci na mnie dziwnie nie patrzeli ;)

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 14:19
u mnie w pracy też jakby świąt nie było nawet chopinki nie mamy :(

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 16:16
A oto nasze świąteczne drzewko:

:serce:  :serce: Pierwsze wspólne  :serce:  :serce:

Czubka jeszcze nie mamy ;) - ale już podobno ciocia się o niego zatroszczyła i jedzie (leci?) do nas w paczce z Wysp Brytyjskich  :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

• maniak
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 18:57
Dziubasku - ładne i okazałe to Wasze drzewko :) Za rok może nie, ale za dwa mam nadzieję, że już we własnym mieszkaniu też będziemy mieć taką piękną choinkę :)

(p.s. bardzo ładnie wygląda Wasze mieszkanko po remoncie - nie wiem czy umieszczałaś gdzieś, ale jestem ciekawa ostatecznych efektów całości - nie wkleiłabyś zdjęć w wątku o urządzaniu mieszkań?)

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 19:05
Cytat: "Beth"
Dziubasku - ładne i okazałe to Wasze drzewko

Dziękuję  :oops: Ma jeden feler... nie pachnie!!! to jest świerk srebrzysty...daliśmy za niego kupę kasy, a zupełnie go nie czuć!! Musimy wykombinowac kilka zwykłych gałązek bo uwielbiam zapach choineczki  :serce:

Za rok może nie, ale za dwa mam nadzieję, że już we własnym mieszkaniu też będziemy mieć taką piękną choinkę  

Na pewno!!

p.s. bardzo ładnie wygląda Wasze mieszkanko po remoncie - nie wiem czy umieszczałaś gdzieś, ale jestem ciekawa ostatecznych efektów całości - nie wkleiłabyś zdjęć w wątku o urządzaniu mieszkań?)

:oops:  :oops:  :oops:  och dziękuje !! nie ma czym się chwalić... mieliśmy bardzo ograniczony budżet...ale postaram się coś wkleić jak znajdę chwilkę na pocykanie fotek  :mrgreen:

Offline szajo Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 28.IV.07
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 19:32
Cytat: "dziubasek"
ale postaram się coś wkleić jak znajdę chwilkę na pocykanie fotek

koniecznie  bo tez na to zwrocilam uwage   jak Beth.. zapowiada sie super :D

Offline gulinek

• bywalec
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 22:22
Kochane, dawno mnie tu nie był jednak już jestem. :D
My w tym roku nie mamy choinki tylko stroiczki ale pieknie pachnie i co najwazniejsze zmieszczą się tam prezątka :D

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
19 grudnia 2006, 22:46

Dziubasku piękna choinka :-)

Beth, oryginalna :P

A maleństwo S.aga to mam ja  :mrgreen:

stoi na telewizorze... ;-)

Ale mam na oku rosnący świerk (taki w donicy), więc kto wie...ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo Kuba baaaardzo lubi drzewa  :mrgreen:

a.katarzyna

• Gość
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 08:57
my w tym roku mamy tylko mały stroik na stole, choinki niet :cry: na święta jedziemy do teściów i do mojego brata. Teść jest leśnikiem więc na pewno będzie żywa - a propos będę tam na wigilii PIERWSZY RAZ i powiem wam, że jakoś tak mi dziwnie, nie wiem czego się spodziewać...............i będzie tam ktoś za kim nie przepadam :roll:

u mojego brata też będzie żywa chioneczka a w domku rodzinnym sztuczne bo....nie mam miejsca - bardzo małe to mieszkanie rodziców :(

Offline Beth Kobieta

• maniak
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 08:58
Merkunku - niebieska to jest to! :)

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 09:34
Dziubasku ja też zwróciłam uwagę zwłaszcza na ten piękny mebel - to moje klimaty :) podobają mi się takie komody i witryny. :)

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 10:03
Merkunku - niebieska to jest to! :)

He,he, w poprzednim mieszkaniu salonik był na niebiesko, więc pasowała idealnie, a tutaj pasuje tak średnio (no chyba, że wyniose ja do sypialni), ale stoi i zachwyca Kubiego  :mrgreen:

Offline Niki Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21 lipca 2007
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 11:15
Kurczę, właśnie sobie uświadomiłam, że oprócz podziwiania choinki Dziubaska (głównie dlatego, że jest to żywe drzewko a nie jakieś sztuczne, których wprost nie cierpię :twisted: , a to dlatego, że mój Tatko jest leśnikiem i u mnie w domq zawsze była pięknie pachnąca choinka na Święta) zauważyłam taki ciepły kolor ściany (i do tego to 'coś zielonego' co to nazwy nie znam co znajduje się wokół okna i drzwi balkonowych - bardzo oryginalne, nigdzie czegoś takiego nie widziałam) no i piękną komodę.
Oj Dziubasku musisz mieć piękne mieszkanko, takie z klimatem :wink:

Offline PumoRi Kobieta

• maniak
Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 11:37
dziewczyny,jestem dla Was pełna podziwu  :) my choinkę kupimy w piątek, w sobotę mężuś ją zamontuje, a w wigilię ją ubierzemy  :) mam nadzieję, że ze wszystkim się wyrobimy, bo w tym roku, Święta u nas, przychodzą obie pary naszych rodziców, rodzeństwo i babcia. Juz się nie mogę doczekać  :D