e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: prezent dla mezusia/zonki ;)  (Przeczytany 4664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aniac

• entuzjasta
prezent dla mezusia/zonki ;)
31 stycznia 2005, 14:45
Czy planujecie zrobic jakis prezent z okazji slubu mezowi/zonie.
nie mowie tu o obraczkach, ktore tez mozna uwazac za prezent i wieczna pamiatke sluby, czt np. bielizny na noc/podroz poslubna w ktora same sie "wbijemy" (mowie tu do zonek).
ale moze cos jeszcze.....
ja tak rozmyslam teraz, myslam o np.breloczku z wygrawerowanym "mezowi-zona"- ale to troche"sztywne"!

czy planujecie cos tekiego w ogole??
Czy moze uwazacie, ze dodatkowe prezenty sa juz w ten dzien zbedne??

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
31 stycznia 2005, 14:47
Gdzies juz byla o tym mowa .....

Offline Magda Sz.

• entuzjasta
31 stycznia 2005, 14:49
Ania, mam w planach zrobic jakis maly prezencik mojemu przyszlemu, ale KOMPLETNIE nie wiem co :-) Chcialabym zeby to bylo cos prostego, a jednoczesnie milego  i trwalego, zeby to "COS" symbolizowalo napiekniejszy dzien w naszym zyciu i moja milosc do niego...ale ciagle nie mam pomyslu  :roll:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
31 stycznia 2005, 14:55
Ten temat już był poruszany w różnościach, jak chcecie to zajrzyjcie  :wink:

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=325

może jakiś pomysł się spodoba, co prawda jest też o innych prezentach np.dla gości i o prezentach wogóle ...

Offline aniac

• entuzjasta
31 stycznia 2005, 14:58
upppsss, przeprawszam nie zauwazylam tamtego post....

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
31 stycznia 2005, 15:04
Eeeee tam nic się nie stało, po prostu forum jest już dość rozbudowane i trudno jest sprawdzić co jest a czego jeszcze nie  :wink:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
31 stycznia 2005, 20:26
mója lepsza połowa coś przebąkiwał o zegarku pewnej firmy... cena .. ufff... uwaga... koło 2tys zł...

ma chłopina wymagania;)

dostanie... na 1szą rocznice ślubu....  :D

Offline davyjohn Mężczyzna

• entuzjasta
1 lutego 2005, 01:52
to się ciesz że złotego Longinesa nie chce... za 2'000 to tylko pozłacany od nich dostaniesz ;)

Offline didi Kobieta

• entuzjasta
1 lutego 2005, 07:57
Ja mojemu mężusiowi podarowałam złoty łańcuszek z wygrawerowana blaszką z jego znakiem zodiaku a że chłopina jest słusznego wzrostu to i łańcuch musiał byc konkretny, ja dostałam złota kolię z małymi rubinkami :P Miło jest tak dawać sobie prezenty :D

Offline Agami

• forumowicz
1 lutego 2005, 08:31
kurczę  :? Zegarek za 2 tys?  :shock:  Złota kolia?  :shock:  Czy prezent musi od razu kosztować 2 wypłaty? Mnie na to niestety nie stać  :(  Może macie propozycje jakiś duuużo tańszych prezentów?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
1 lutego 2005, 09:36
Jak już zaznaczyłam jest tu troszeczkę

http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=325

A ja dostałam kolczyki, myślę że każdy drobiazg będzie dobry, didi dała mężusiowi fajny prezencior
Tylko łąńcuszek może "trochę"  :roll: kosztować ale prezenty można rozbić na raty; ślubnym może być sama np. złota blaszka ze znakiem zodiac (ja kiedyś dałam mojemu znak zodiaku a po drugiej stronie grupa krwi bo on ma dość rzadką  :( ) a przy innej okazji dodać łańcuszek  :wink:

Offline didi Kobieta

• entuzjasta
1 lutego 2005, 09:39
Nie musi :P  to zalezy tylko od wyobraźni  :) i w niektórych przypadkach od zasobności pofela, dla swojego lubego dkładałam co miesiąc przez rok nie zrujnowałam sobie budżetu ale kupiłam mu coś z czego wiem że jest zadowolony i nosi to stale przy sobie :lol:  ja swój prezent zakładam tylko na specjalne okazje ale widze jak mu się oczy świecą 8) ja ja zakładam,to miłe.
Moja koleżaka podarowała na slub swojemu narzyczonemu samochód :shock: ale jak jstać :!:  spokojnie mozna podarowac jakiś drobiazg, mój kuzyn dostał deske do snowboru, a przyjaciółka srebrny łancuszek z bursztynem. i każdy był szczęśliwy

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
1 lutego 2005, 09:52
aj tam, agami...

w moim przypadku to byłą tylko delikatna sugesia .. ja mu tego zegarka nie kupię... przynajmniej narazie nie ma co o nim marzyć ;)

dawid - to FESTINA..... ok ktos powiedział festina lente (spiesz się powoli) więc powoli zbieram kase na prezencik dla mojego , już wtedy, mężusia ;)

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
2 lutego 2005, 15:48
A my....no cóż...nie wpadliśmy nawet na to,żeby zrobic sobie z tej okazji prezent.. nawet drobny  :(  Dla nas najważniejsze było to, żeby ślub odbył się według naszych oczekiwań i planów. Sam ślub był dla nas prezentem i cała uroczystość weselna, którą tak perfekcyjnie przygotowywaliśmy.
Ale pomysł jest świetny, jednak czasami kosztowny.... A przed ślubem każdy pieniądź się liczy..... Ale można coś wykombinować, jeśli się oczywiście o tym w ogóle pomyśli....  :D

Offline Agami

• forumowicz
2 lutego 2005, 17:18
Ja pomyślałam, że zrobię Miskowi taki slubno-urodzinowy prezent, bo 28 slub, a 29 jego urodziny  :)

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
3 lutego 2005, 18:25
O Agami, to świetny pomysł :D