e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sala na wesle  (Przeczytany 7855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andza

• nowicjusz
Sala na wesle
4 grudnia 2006, 19:03
Pilnie poszukuję salę na wesele !!!!  termin sierpień-wrzesień 2007 r. ; do 120 osó; lokalizacja: Wrocław i okolice Wrocławia

Offline cmonia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 27.07.2007
Sala na wesle
5 grudnia 2006, 13:49
teraz trudno bedzie ci cos znalezc.ale może Wieniawa ma jeszcze wolne terminy.bo jak ja szukałam na swoje wesele to sierpien wszedzie juz byl zajety.powodzenia :)

Offline Andza

• nowicjusz
Sala na wesle
6 grudnia 2006, 23:58
Wiem że zwolnił się termin w Hotelu Bielany na 28.07.07 r. Ja zrobie jedank w pażdzierniku 2007 r.  :lol:

Offline m.a.r.t.a Kobieta

• nowicjusz
Sala na wesle
22 grudnia 2006, 22:26
Słyszałam duzo pochlebnych info o tym Hotelu  :D

Offline kamille Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.06.2009
sala na wesele syców aroma stone :D
6 kwietnia 2013, 14:54
ja muszę się pochwalić, byłam w aroma stone w Sycowie , jak najbardziej godny polecenia, jeśli ktoś szuka w 2013 roku chyba nawet mają miejsca :)
jedzenie super, gorące pięknie pachnące, sale ustrojone jak z bajki, ale wszystko miało swój smak i klasę, nie sztuka narzucać wszystkiego nie wiadomo ile ,ale tam było po prostu bajecznie. .  :)
z tego co mówiła pani młoda wszystkim zajął się menadżer, czegóż chcieć więcej. .  :) ja już dawno po swoim weselichu i szkoda, że nie robiliśmy właśnie tam :) ale może jeszcze ktoś nas tam zaprosi. .  ;)

Offline Zosix Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.06.15
Odp: Sala na wesle
22 kwietnia 2014, 15:50
 Ja miałam tam wesele w pięknie udekorowanej sali, ponieważ mialam wesele w zime, ale generalnie, zeby rozwiac wasze watpliwosci- jeżeli chodzi o ten Pałacyk to jest naprawde dobry.  Można smiało zainwestowac kase w taki dzień i nie bać się o wszelkie szczegoły zapraszając tam gosci.  Obsługa bardzo nam pomogła i generalnie zawsze to jakas nowosc majac "indyjską obsługę" ;))

Offline kariWaWa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.06.15
22 kwietnia 2014, 21:40
Hej,
Owszem, super impreza.  Moja sis miała ślub na zewnątrz, trochę w stylu amerykańskim ;) W otoczeniu przyrody, pięknego Pałacu i świetnych ludzi było naprawdę magicznie.  :P

Offline marciaa122 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.05.2013
17 marca 2015, 12:57
Ja polecam Pałac Brzezina.
super otoczenia i przepiękna oranżeria. Bardzo romantycznie.
Organizacja bez zarzutu no i kucnia przepyszna, a to dla mnie bardzo istotna kwestia;)