Autor Wątek: na ktora makijazystka?  (Przeczytany 5799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anik

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
na ktora makijazystka?
« dnia: 2 Grudnia 2006, 10:33 »
Slub bedzie o 14.00, na 9.00 mam fryzjerke. Na ktora isc do makijazystki? 11? wystarczy? Nie chcialabym sie zbytnio gonic, bo ubieranie sie, wykupienie i blogoslawienstwo, tez trwaja, wiec na 12.30 trzeba by bylo byc w domu...

Offline s.aga

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1780
  • Płeć: Kobieta
  • Życie jest piękne, gdy patrzysz na nie pięknie
  • data ślubu: 16.10.2004
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Grudnia 2006, 10:57 »
to wszystko zależy od czasu jaki zamierzasz spędzić u fryzjerki i makijażystki. ja ślub miałam na 15. fryzjerkę miałam na 8:30 (wizyta 1,5 h + 0,5 na dojazd). i na 11 byłam umuwiona u kosmetyczki. wizyta u niej trwała 1 godzinę (zapewne było by krócej ale malowana była także moja mama). więc ja sopkojnie po 12 byłam w domu.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Grudnia 2006, 08:48 »
myslę,ze spokojnie 10.30 lub 11.00 wystarczy.. miałam dość daleko od fryzjerki do makijazystki i potem do domu.. miałam byc na 10.30 na makijazu ale w salonie był poslizg 30min.  dojechałam na 11.00 i [pomimo dużej odległości do domu zdazyłam na 12.00 na ubieranie się i potem na sesję plenerowo-studyjną..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Grudnia 2006, 23:44 »
Ja bylam na 9:00 u fryzjera umowiona i w tym samym salonie bylam na makijaz i gdzies chwile po 12 bylam gotowa...Ale najlepiej to spytaj sie fryzjerki ile zajmie jej zrobienie fryzury i zgraj to z makijazem....


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline złotko

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 692
  • Płeć: Kobieta
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Stycznia 2007, 13:57 »
ups nie wziełam pod uwagę wykupienia przywitania porzegnania dojechania do kościoła.... :drapanie:
yeraz to ja już nie wiem na którą mam się poumawiać
czy ktoś trzeżwo myślący i z doświadczeniem :grin: podpowie mi
oto co wiem
ślub na 16
mieszkam na wygwizdowie (czytaj podjuchy)
kościół 3 minuty od domu (no problema) ale...
makijaż na niebuszewie... (p.beaty nie zmienie za nic w świecie)
a fryzjer w centrum...
może ja dzień wcześniej wyjade...... :drapanie:
"wszystkie zwieŻęta są rUwne, ale świnie są rUwniejsze"
Orwell G. "Folwark Zwierzęcy"

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Stycznia 2007, 14:16 »
A co to za Pani Beata  z Niebuszewa?? Ładnie maluje?? I ile kosztuje?? A nie dojeżdza do domku??



Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Marca 2007, 17:05 »
ja mam ślub na 13nastą więc na która umówić się z fryzjerką, kosmetyczką, co powinnam mieć zrobione najpierw(fryzura z grzywką)
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline _Paula_
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Marca 2007, 08:44 »
ja mam slub na 16, o 13 mam fotografa w studio do ktorego musze jednak kawalek dojechac, i makijazystka z fryzjerka doradzily mi przyjsc do nich na 8 rano  :mdleje:  tak tez sie zapisalam ehhh to bedzie trudny dzien


Gość pozdrawiam gorąco :)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Marca 2007, 23:24 »
evellina, ja tez mam ślub o 13 i sama jeszcze nie wiem o której muszę się umowić z wizażystką i fryzjerką. :drapanie:



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Marca 2007, 08:39 »
milenaw, najpierw fryzjer - i tutaj zalezy, jak dlugo będzie Cę czesać :drapanie: , w domu powinnaś być min. w południe, a najbezpieczniej o 11.30 więc  zakładam na fryz 2h+ok.1h na malowanie i wychodzi mi, że fryzjer na 8 rano :drapanie: a potem na 10 - 10.30 wizażystka


Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Marca 2007, 23:24 »
Maja, Dziękuję ślicznie za podpowiedź, z doswiadczenia wiem że trochę potrwa robienie mojej fryzurki mimo ze mam włosy za ramiona. juz w tamtym roku jak byłam na Sylwestra to siedzialam 2 h. Cisze się że mi pomogłas ja sama nie wiem jak miała bym rozdzielić ten czas. Pozdrawiam



Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Marca 2007, 20:43 »
Cytat: "Maja"
milenaw, najpierw fryzjer - i tutaj zalezy, jak dlugo będzie Cę czesać :drapanie: , w domu powinnaś być min. w południe, a najbezpieczniej o 11.30 więc  zakładam na fryz 2h+ok.1h na malowanie i wychodzi mi, że fryzjer na 8 rano :drapanie: a potem na 10 - 10.30 wizażystka

dokladnie tak jestem umowiona:) fryzjer na 8 make up na 10:30- do domu mam 2 min wiec bede 11:32:)
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Kwietnia 2007, 20:22 »
Kochane - a ja mam ślub na 12.00!!! O której powinnam iść się uczesać i umalować, żeby zdążyć? Pomóżcie!



Offline evamarija
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Kwietnia 2007, 11:26 »
Cytat: "kemaya"
Kochane - a ja mam ślub na 12.00!!! O której powinnam iść się uczesać i umalować, żeby zdążyć? Pomóżcie!


Czemu tak wczesnie? Slyszalam ze w Warszawie tak robia ale wtedy wesele trwa do polnocy. A jak u Ciebie?
Na Twoim miejscu umowilabym sie na 8 godz najpozniej - i to najlepiej w jednym miejscu (najlepiej w domu) i fryzjer i makijaz. Lepiej miec czas w zapasie bo pozniej i tak sie okazuje ze gdzies umknal, a makijaze robia teraz takimi kosmetykami ze trzyma sie do nocy.

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Kwietnia 2007, 14:52 »
Tak wcześnie, ponieważ tylko ta godzina była wolna. My bierzemy tylko ślub cywilny, więc żadnego wesela potem - tylko obiad w restauracji.

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Kwietnia 2007, 18:21 »
Zapisałam się dziś do salonu "Elita" na godz. 9.00 (przewidują 1 godz. na makijaż + 1 godz. na fryzurę) - przypominam, że ślub mam na 12.00. Mają tam takie pokoje, w których można się przebrać (przynieść ze sobą sukienkę) - więc nie trzeba gnać do domu "na łeb na szyje". Należy wpłacić 100zł zaliczki, sam koszt to makijaż do 150zł, fryzura do 150zł, w zależności co i jak chce się robić.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Kwietnia 2007, 18:26 »
Nie sadzisz ze to za pozno ?Jesli wszystko pojdzie zgodnie z Twoim zamyslem bedziesz gotowa o 11 al enie liczyłabym na taki układ zdarzen. Wolałabym miec wiekszy zapas czasu.Zawsze jest jakis poslizg,niech Ci sie np.spozni fryzjerka albo zepsuje lokowka...
Sama mialam slub o 12 i fryzjera mialam na 8.00 a malowałam sie sama .

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Kwietnia 2007, 18:31 »
Nie strasz mnie Antalis !!! Myślałam, że na 9.00 w zupełności wystarczy!  :glowa_w_mur:

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Kwietnia 2007, 18:31 »
Antalis, masz rację
nie mozesz się umówić na wcześniejszą godzinę??

i masz zamiar jechac prosto od fryzjera do USC?

Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Kwietnia 2007, 07:30 »
wcześniej, zdecydowanie wcześniej...pomijajac juz te katastroficzne wizje - Ty bedziesz miaa wiekszy komfort psychiczny a stres w tym dniu raczej nie jest sprzymierzeńcem:)
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline JoasiaOl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Kobieta
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Kwietnia 2007, 09:33 »
zdecydowanie za późno, musisz się umówić na 8  :telefon:

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Kwietnia 2007, 17:53 »
Ale salon jest otwarty od 9.00, więc jak mam się umówić na 8.00? Przecież nikt specjalnie dla mnie nie przyjdzie godzinę wcześniej do pracy!To jest Polska! Poza tym, nie mam zamiaru robić żadnych koków, tylko chcę mieć rozpuszczone włosy (wcześniej nawinięte na grube wałki i wymodelowane), dodatkowo - pani w salonie powiedziała, że nakładanie makijażu trwa 1 godz. - co za tapetę chcą mi nakładać ?! O 11.15 chcę stamtąd wyjść, ale jest opcja - że mogę się u nich przebrać i stamtąd od razu pojechać do USC.
Tak się właśnie zastanawiam - nawet jak się bierze tylko ślub cywilny rodzice dają nam błogosławieństwo? Jeśli tak to muszę wyjść z salonu, ubrana, umalowana i uczesana o 11.15.
Na samą myśl o tym wszystkim chciałabym być już po........

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Kwietnia 2007, 17:57 »
Cytat: "kemaya"
Ale salon jest otwarty od 9.00, więc jak mam się umówić na 8.00? Przecież nikt specjalnie dla mnie nie przyjdzie godzinę wcześniej do pracy!

Coz dla mnie babka przyszła specjalnie wczesniej. Moze po prostu zapytaj, powiedz ze Ci zalezy.A jak np.włosy nie beda Ci sie chciały krecic ?Wiesz zalezy od pogody i .Wystarczajaco duzo nerwow wiaze sie z samym slubem, "nie doprawialabym sie" jeszcze fryzjerem.
W Twojej sytuacji obys aby do USC zdarzyła na czas.

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Kwietnia 2007, 10:10 »
Cytat: "kemaya"
nikt specjalnie dla mnie nie przyjdzie godzinę wcześniej do pracy!


mylisz się, nie pytałaś to nie wiesz - często jest tak, że fryzjerka czy wizażystka zgadza się być wcześniej - wystarczy poprosić. Dobry makijaż trwa, to nie jest tylko wklepanie podkładu i przypudrowanie noska...a zanim np. na bazę nałoży ci podkład to musi chwilke odczekać ;)
Ja miałam rozpuszczone włosy tylko lekkie upięcie części, bez mycia- czesanie trwało ok.2 godzin :taktak:


Offline evellina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07-07-07
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Kwietnia 2007, 12:07 »
kemaya- niet tutaj dla Ciebie zle nie che- my po prostu uważamy, ze sie nie wyrobisz na 12.00, a ja swoja droga(ale podkreślam ze to jest subiektywna ocena) wyjazd na swój ślub z salonu, nie z domu uważam za dziwny pomysł- ale zrobisz jak zechcesz:)
PRZEŻYJCIE TO Z NAMI JESZCZE RAZ...07-07-07
https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=7811.0

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Kwietnia 2007, 19:40 »
Macie rację. Fakt zapomniałam, że będzie w domu jeszcze błogosławieństwo od rodziców, więc koniecznie muszę przesunąć godzinę na 8.00 lub 8.30 chociaż. Ale i tak chcę przebrać się od razu w salonie - w domu będzie mnóstwo ludzi, bieganina, nerwy, a tak przyjadę z salonu, ubrana, uczesana, umalowana... to chyba dobry pomysł co?

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Kwietnia 2007, 18:23 »
Słuchajcie! Ubłagałam dzisiaj panie w salonie, żeby przyszły na 8.00. Same stwierdziły, że rzeczywiście na 9.00 to za późno, jak mam ślub na 12.00. I tak chcą mnie tam trzymać 3 godz.! Nie wiem co mają zamiar robić mi "na głowie i twarzy" od 8.00 do 11.00   :drapanie:
Pozdrawiam!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Kwietnia 2007, 10:13 »
Cytat: "kemaya"
Ubłagałam dzisiaj panie w salonie, żeby przyszły na 8.00


no widzisz, będzie dobrze :ok:


Offline evamarija
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Kwietnia 2007, 13:15 »
Cytat: "kemaya"
Nie wiem co mają zamiar robić mi "na głowie i twarzy" od 8.00 do 11.00   :drapanie:
Pozdrawiam!


Spokojnie dwie godziny to zajmuje - mi probny zajal trzy. Jak chcesz skrocic ten czas to pomysl co mozna wczesniej: podciecie wlosow i farbowanie to oczywiste, ale wyrownanie brwi i usuwanie wasika polecam na tydzien przed (zejdzie czerwone) a czesc kosmetyczek nie wiedziec czemu uwaza dzien slubu za dobry termin (niby ze nie zdazy sie zaczerwienic - no super!).

Z Twojej wypowiedzi wynika ze nie mialas probnego - daj sobie czas tez na to ze moze Ci sie cos nie spodobac w makijazu czy fryzurze i poprosisz o poprawke.

Offline Izabella24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
na ktora makijazystka?
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Kwietnia 2007, 19:43 »
Ja mam ślub o godz. 15, więc fryzjerkę mam umówioną na godz. 8 rano a wizażystkę na godz. 11, która przyjedzie mi do domu. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się zgodznie z planem i będe miała jeszcze chwilę wolną i wszystko zrobię na spokojnie bez niepotrzebnego stresu.