e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fitness Szczecin  (Przeczytany 2579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agniesz_ka

• forumowicz
    • blog
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 13:39
z racji tego, ze zamiast wyzsza robie sie szersza - postanowilam - od dzisiaj - mniej spozywac i sie wyzywac (fizycznie ;) ) na jakims fitnessie.
Mialam baaaaaaardzo dluga przerwe - i nie wiem czy z pierwszych zajec mnie nie beda wynosic - oby do samochodu wrzucili - pod domem moze mnie maz wydobedzie ;)
Moj ulubiony mi zamykaja na czas remontu - wiec musze spozytkowac energie gdzie indziej.
Wiec pytanko - ktore kluby polecacie?

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 13:49
Cytat: "Agniesz_ka"
Wiec pytanko - ktore kluby polecacie?

moim ulubionym jest fitness na mazowieckiej ale tam jest niestety dość drogo i szatnia trochę mała..
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

a.katarzyna

• Gość
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 16:45
ja polecam rkf na jagiellońskiej :mrgreen:

chodziłam wiosną - ceny, jak kto woli (zresztą jak na centrum miasta to sie nie przeraziłam), ale wiem, że mieli znizki dla studentów. miła atmosfera, jeste tam też siłownia, solarium, kosmetyczka.

wielki + za rowerki i bieżnie :mrgreen:

Offline asikas Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 29.12.2007
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 18:34
A ja ze swojej strony polecam Activ w Kupcu lub na KIlińskiego. Szczególnie zajęcia z Czajkowska dają wiele satysfakcji z tych litrów wylanego potu :) Także polecam :)) Ale to wszystko zależy od tego na co masz ochotę, czy sobie poszaleć, czy też np bardziej sie skupić na odchudzaniu?
POzdrawiam.

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 18:39
Cytat: "asikas"
Szczególnie zajęcia z Czajkowska

tak też byłam na jej zajęciach kilka razy szczególnie latino jest super tylko tam przychodzi mnóstwo dziewczyn i jest naprawdę ścisk a ja akurat tego nie lubię.
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline Agniesz_ka

• forumowicz
    • blog
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 19:54
znam Agnieszke Czajkowska, i o ile nie moge jej odmowic profesjonalizmu, to niestety scisk na zajeciach - czyt - wpuszczanie zbyt duzej ilosci ludzi na zajecia to juz nieprofesjonalne.

asikas - chce sie odchudzic i wyszalec ;)
za dobrych czasow - kiedy chodzilam codziennie oprocz weekendow - i bylam jakies 20 kg lzejsza - moj grafik wygladal mniej wiecej tak:
2 razy w tygodniu spinning,
2 razy joga lub body art - ale to po zajeciach np stepu czy coreboardu,
i raz jakies latino albo funky.
super byly tez zajecia ze sztanga - to dla mnie mila odmiana dla silowni.

bo silownia to niestety nie dla mnie - no chyba ze trener stoi nad glowa albo zapisze superserie -wtedy nie mozna gadac ;)

Offline AnetaM Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 10.09.2005
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 20:02
Activ jka dla mnie za dużo ludzi...
a pozatym nie znam żadych innych niestety choć chętnie gdzieś bym się przeszła, kiedyś asia wspominała o jakimś fajnym klubie fitness na Alei Piastów (chyba tam  :roll: )

Offline Agnieszka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.08.2005
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 20:03
A ja z racji zamieszkania zapisuje się wlasnie na fitness na Zawadzkiego (komplex solarium i fitness).....Jak zaczne chodzic to dam znac, aha na pewno wybiore joge i...jeszcze nie wiem....

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 20:43
a wiecie co.. pogadajcie z ninka.. ona jest instruktorką  fitness i pracuje w szczecinie .. ;)

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
fitness Szczecin
28 listopada 2006, 22:54
Ja polecam Universum - tam chodzę na rowerki i siłownię.

Offline Agniesz_ka

• forumowicz
    • blog
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 07:41
asia, a przyjechala juz Andzela?
czy dalej w Hiszpanii?

Offline didi Kobieta

• entuzjasta
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 08:11
Ja chodze na Mazowiecką bardzo mi sie podoba wcześniej chodziłam do rfk ale mie nie pasowało. tu mam duzy wybór zajęć a siłownia i sauna gratis w cenie , fakt może troche ciasno w szatki ale tylko w niektórych godzina wczoraj o 18 byłam sama a w saunie 2 babki, co to ceny to jak dla mnie normalne taniej jak do 15  i dziewczyny z obsługi bardzo fajne doradziły mi co i jak byłam też na próbie na tai chi i juz wiem że to coś dla mnie :mrgreen: a dzisiaj ide wybróbowac vibrę :roll:

Offline Agniesz_ka

• forumowicz
    • blog
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 11:52
własnie sie dowiedzialam, ze remont odroczony!!!!!
nieoficjalnie ;)
moze do Sylwestra zgubię deczko :)
 :waga:

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 22:13
Agnieszko...chyba nie ma tam żadnej Andżeli...przynajmniej ja nie kojarzę... :roll:
Chodzę na rowerki do Kamila...

Offline Agniesz_ka

• forumowicz
    • blog
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 22:54
znaczy, ze nie wrocila jeszcze.
Najlepsza instruktorka jaka znam ;)

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
fitness Szczecin
29 listopada 2006, 23:17
J aza czasów ...dawnych czasów też chodziłam do Universum, ale fajny fitness jest też na Monte Cassino (Nineczka nasza tam właśnie przebywa :mrgreen:)
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
fitness Szczecin
30 listopada 2006, 13:34
Do Ninki nie mogę dojechać z racji treningów u siebie na hali uczelnianej i ciężkiego dojazdu. Jak się dogadam z mamą w kwestii pożyczania autka na czw i wt, to może mi się uda :mrgreen:
Co do FORMY na Zawadzkiego. Na aerobiku nie byłam, mogę się wypowiedzieć nt. sauny i solarium. Polecam z czystym sercem.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...