Autor Wątek: Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!  (Przeczytany 20773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Witam. Interesują mnie restauracje oraz domy weselne tak na 100 osób w okolicach Czeladzi: Sosnowiec, Będzin, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza. Narazie jesteśmy na etapie szukania sali więc jak będziecie mieć jakieś namiary to za wszystkie informacje z góry DZIĘKI ;))[/b]

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopada 2006, 13:37 »
Tutaj masz pare stron i adresów domów weselnych w Twojej okolicy.Poszukaj, moze cos Cię zainteresuje:
 :arrow: 1.Dom weselny Manhatan
 :arrow: IMPRESJA
 :arrow: CATAMARAN
 :arrow: ASTRA
 :arrow: Atena. Sala bankietowa
41-200 Sosnowiec,
Baczyńskiego 66
0 32 293 81 83
 :arrow: Chlebowska Zofia. Przyjęcia weselne
41-200 Sosnowiec,
0 32 263 46 44
 :arrow: Dom weselny. Jurewicz Izabela.
41-200 Sosnowiec,
0 32 292 76 20
 :arrow: Prima. Sala bankietowa
41-200 Sosnowiec,
0 603 80 11 03
 :arrow: Ceremony. Bzymek A.
41-300 Dąbrowa Górnicza,
 0 32 262 12 93

Proponuje zajrzec rowniez tutaj https://e-wesele.pl/forum/viewforum.php?f=30  jest wiele tematów o lokalach na sląsku i zagłębiu.

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2006, 13:57 »
:D Dzięki będziemy dzisiaj jeszcze szukać i dzwonić.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopada 2006, 14:42 »
hej jestem z DG
no masz dużo pole wyboru-  w DG to masz ASTRE, SHUME, LAGUNE. CATAMARAN,BEA
W Bedzinie- JUbilat i Różana Dolina i Cumulus
w Czeladzi- CAliffornia i Akademia Kulinarna, Szafranowy Dwór
w Sosnowcu- Kolorowa, Atena,Dorado ,Stara Strzecha, DomWeselny Manhattan, Dom weselny ul>Kukułek, Teles,Balaton
Jakbys chciała lepsze informacje, numery tel itp
TO PYTAJ Chetnie pomogei uzyskaniu opinii tez

Offline ptysiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopada 2006, 14:55 »
Witaj
Mieszkalam w Czeladzi  25lat :) ja milam wesele w Sosnowcu Milowicach w resteuracji ''Stara Strzecha'' polecam z czystym sumieniem, polecic tez moge resteuracje ''California''na Piaskah,bylam tam na paru weselach,Akademia Sztuki Kulinarnej w Czeladzi tez cieszy sie super opinia.... jakby co to pytaj...
Uszy do góry :)))

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopada 2006, 14:57 »
Bardzo chętnie skorzystam z namiarów jeśli będziesz mogła to napisz wraz z ciekawymi informacjami na ich temat :) .

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada 2006, 15:00 »
Ptysiek jak możesz to napisz mi coś o tej restauracji "Stara Strzecha" jak jest i jakie są ogólnie ceny. Restauracja California jak na nasze wesle jest troszke mała.

Offline ptysiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Listopada 2006, 15:28 »
Juz pisze Stara Strzecha...za osobe 125zl placilismy,500zadatku,ceny moga byc nieo wyzsze bo to bylo ponad rok temu...my mielismy wesele na mniejszej sali bo sa dwie sale na dole ,my mielismy wesele na 50osob ,ale jest sala na 100 lub wiecej tez,w niczym to nieprzeszkadza ze sa dwie sale,nie zaglusza sie muzyka,obsluga super,jedzenie rewelacja,polecam indyka plonacego,robi wrazenie na gosciach...
Na sali duzej mialam pare dobrych lat temu studniowke,robi wrazenie,teraz tam na tej sali bylam na weselu,super dekoracja ,naprawde polecam bo nie bedziecie zalowac...wszyscy goscie chwala jedzonko ktorzy u nas byli na weselu..powiedzieli ze REWELACJA...jakbys sie zdecydowala to pozniej moge Ci napisac co wybralismy na menu itd
Na zewnatrz sa laweczki,altany,mozna wyjsc,poodychac swiezym powietrzem...
Uszy do góry :)))

Offline ptysiek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopada 2006, 15:33 »
Acha ...gołabki witaja Mloda Pare jak przyjezdza na sale,tzn dostajecie golabki i je puszczacie w niebo na szczescie  :D
Uszy do góry :)))

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Listopada 2006, 16:55 »
Ptysiek zainstrygowałaś mnie tym opisem o płonącym indyku , gołąbkach i w ogóle brzmi cudownie ;)) hehe. My potrzebowalibyśmy pewnie tej sali większej tak na ok. 100 osób bo troche tej rodzinki jest a jeszcze znajomi...
Musimy tam pojechać i zobaczyć, może jutra nam się uda pojeździć po tych wszystkich salach. Ważne jest to aby jedzonko było dobre, ładna sala, żeby można było sobie gdzie wyjść ochłonąć i obsługa była miła (żeby nie wylewaja jedzenia na gości tak jak przytrafiło się mi na weselu u brata ;)). Jak już coś będę wiedziała to dam Ci znać co wybraliśmy.
Wielkie dzięki   ;)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopada 2006, 09:11 »
Jeśli chcesz sale na 100 osób to tak
ASTRA - W DG( Gołonogu)- jest stronka w necie - jest to sala razem z hotelem tez sa takie różne duperele typu puszczanie gołabków( jesli ktosto lubi i chce oczywiscie) bbb fajna sala , duza , super klimacik!
JUBilat( w Bedzinie- koło targu jak sie jedzie na Grodziec)) dziewczyny z forum tam beda miały lub miały , moja kolezanka i inni znajomi tez mieli! To duza sala( bo sa tam 2 sale) jest zielona , jedzonko super i jest go bb duzo( maja stronke w nbecie)
Różana Dolina W Bedzinie- Ksawerze duza fajna sala, w bb fajnym miejscu, fajne otoczenie- jedzonko dobre , włascicielka jest niezbyt fajna )- tez maja stronke w necie
Shuma na Pogorii 1- to juz jest super , sliczna sala wielka , luksusowa, , dwupoziomowa, wyglada jak okret,ww bb fajnym otoczeniu,  zauracza od 1-szego wejrzenia- niestety oni nie maja chyba stronki, chyba ze juz maja trzeba tam po prostu zajechac ul.Żeglarska

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Listopada 2006, 17:51 »
agi_82 ! a my mamy zamowiona sale wlasnie w Czeladzi- Akademie Sztuki Kulin-anmark!
sala jest piekna i miesci ok 130 osob! kolor scian rozowy pieknie udekorowana!
za osobe placimy 130zl w tym tort gratis, ale bez ciast i alkoholu!
golabki rowniez sa przed wejsciem na sale wypuszczane:)
sala ta cieszy sie bardzo dobra opinia, jedzonka jest bardzo duzo i mozna menu samemu ustalic! obsluga bardzo sprawna! widzialam juz filmy oraz fotki i stoly sie uginaly od jedzenia! mam ja rowniez polecona przez znajomych i wszyscy zadowoleni!
gorzej z terminami
Jubilat- tez cieszy sie dobra opinia tylko nam za bardzo nie podoba sie wystroj zielony ale to zalezy od gustu! ale z tego co wiem to jedzenie bardzo dobre i obsluga rowniez!
i widziala,m sale Aniutka83 jest super! wystroj menu oraz okolica! jednak dla nam bylo to za daleko! ale to Aniutek najlepeij napisze co i jak:)


Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Listopada 2006, 20:29 »
Dzięki dziewczyny za wszystkie informacje odnośnie restauracji ale wczoraj i dzisiaj jeździliśmy i oglądaliśmy te lokale niestety wszystkie terminy są zarezerwowane  :( , no chyba że komuś pasuje październik. Nam ten termin niestety nie odpowiada, dlatego też szukamy obecnie samych lokali do wynajęcia jeżeli macie jakieś namiary to proszę napiszcie ;) Pozdrawiam

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Listopada 2006, 21:09 »
agi sprawdz jeszcze rozana doline w bedzinie tez fajna sala!! tylko nie wiem na ile jest ona osob bo bylam tam kiedys na obiadku i calkiem dobry byl:) a z tego co pisza na stronce to maja jeszcze wolne terminy na przyszly rok !!


Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Listopada 2006, 22:47 »
Może jutro uda nam się pojechać do tej Różanej Doliny chociaż wątpie żeby mieli jeszcze terminy, dlatego też postanowiliśmy szukać jakiejś sali do wynajęcia już bez obsługi. Jak już znajdziemy sale to będziemy myśleć co dalej. Jak będziesz coś wiedziała o jakiejś sali to daj namiary. Pozdrawiam :P

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Grudnia 2006, 08:43 »
To jesli Ty chcesz na 2007 rok i na okres letni to watpie żebys coś znalazła i wątpie ,zeby Różana Dolina coś miała( uwazna włascicielke oszustke bo nas wyrolowała i menu wcale nie jest tak bogate) Ale zajechac albo zadzwonic Ci nie zaszkodzi!
Co do sal bez obsługi to miałam namiar od naszej forumowej Marty - ale juiz skasowałam NAPISZ DO NIEJ ona miała tam wesele w takiej sali w Sosnowcu- możesz zobaczyc w jej relacji !
hmmco do samych sal to jest jeszcze ALGAS w S-cu ( Kazimierzu)  namiary sa w necie!
Zadzwon tez do DORADO w S-cu
A sa jeszcze np. sala sama na Kuźnicy Warężyńskiej w DG , ogródki działkowe k/Reala w Dabrowie , sala OSP w Sławkowie , popytaj jeszcze w Łośniu( w DG) Dom weselny Łosień , w Strzemieszycach w Kolejarzu , albo w przedszkolu w Strzemieszycach( tam tez robia wesela i moja mama tam była na Sylwestrze) nIestety nie znam tam numerów telefonów ale znajomi robili tam wesela ! my niestety nie interesowalismy sie samymi salami bez obsługi!

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 1 Grudnia 2006, 10:06 »
Aniutek nam właśnie chodzi o 2007 a nie spodziewałam się, że z salą będą aż takie strudności przecież tyle ich jest ;( Niestety nic nie ma wolnego.
Jeżeli chodzi o sale to już pisałam do Marty o namiary jej sali ale jeszcze mi nie odpisała. Chyba, że ktoś z was ma takie namiary to proszę napiszcie. Widziałam tą salę w relacji Marty i spodobała mi się, jednak narazie muszę czekać cierpliwie na jakieś namiary od niej lub od was;)
A w Dorado byliśmy osobiście i terminów niestety też nie ma wolnych, tylko październik, święta i 1 maj.
Dzięki i pozdrawia :D

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 1 Grudnia 2006, 10:43 »
kurcze widzisz ja miałam namiary od niej , ale skasowałam bo nie były mi potrzrbne!
Ja tez wcześniej nie wiedziałam,ze jest tak ciężko z salami( na szczęście ktoś mnie szybko uświadomił)
Ale jak będe miała namiary na coś to zaraz Ci napisze! Jeśli chcesz na letnie miesiące to fakt restauracje bedzie Ci ciężko znależź, zostaja cI same sale bez obsługi!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Grudnia 2006, 10:47 »
aa zapomniałabym duz sala, która na pewno ma wolne terminy ale jest z obsługą jest JEDENASTKA w Dabrowie Górniczej k. Huty Katowice! kolezanka miała tam teraz wesele we wrzesniu!

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Restauracje i domy weselne w okolicy Czeladzi - Pomóżcie!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 1 Grudnia 2006, 11:22 »
My chcielibyśmy podobnie jak wy na 25 sierpnia ;) ewentualnie początek września. Niestety ja nie spodziewałam się, że to aż tak wcześnie trzeba zamawiać sale i teraz mamy wielki problem gdzie zrobić to wesele :( mam jednak nadzieje, że znajdziemy szybciutko jakąś salkę i wszystko uda się nam załatwić. Z góry dzięki za pomoc i jeśli będziesz miała jakiś namiar to napisz. Pozdrawiam :D