e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Fotograf i kamerzysta-KRAKÓW  (Przeczytany 22622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madziOOnia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 21 czerwiec 2008
Fotograf i kamerzysta-KRAKÓW
26 listopada 2006, 20:01
Szukam jakiegoś sprawdzonego kamerzysty i fotografa z krakowa.

Offline mea Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.06.2007
21 grudnia 2006, 09:31
madziOOnia  ja również poszukuje dobrego fotografa. Może ktoś ma jakiegoś sprawdzonego? POMOCY  :!:

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
21 grudnia 2006, 10:19
Mogę polecić kamerzyste i fotografa ale z okolic Trzebini z Krakowa nikogo nie znam.... Jak coś to poślę info na privka :)

• bywalec
21 grudnia 2006, 13:36
mea, ja juz znalazłam super fotografa! Co prawda za wczesnie na spisanie umowy ale nas juz zapisał na 2008. Nie wiem jaki Ty lubisz typ zdjeć ale jego zdjecia są śliczne jak dla mnie, na stronce ma swoje zdjecia ale widziałam je "na żywo" i są jeszcze ładniejsze. Jak zarezerwujesz do konca roku to masz 100zł znizki, czyli 800zł i robi 400 zdjeć z tego 110 wywołuje i wkłada do eleganckiego albumu. Jak dla mnie super. Wysyłam namiary na priva

Offline mea Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.06.2007
21 grudnia 2006, 17:38
madziOOnia  jestes kochana. Wielkie dzięki. Już do tego Pana napisałam. Zdjęcia rewelacyjne, a wywołane napewno jeszcze  ładniejsze. Mnie interesuje głównie plener i ceremonia ślubna w Kosciele. Filmowanie już mamy a największy problem to byly zdjęcia. Nie tak łatwo znaleźć dobrego fotografa, a Ty przynajmniej juz masz go " zaklepanego" na Wasz uroczysty dzień.

Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz bardzo dziękuje

[ Dodano: Czw Gru 21, 2006 5:45 pm ]
AndziaK jeśli możesz to prześlij mi na priv namiary na tego fotografa. Jeśli nic innego nie wypali to lepiej miec coś jeszcze w zanadrzu  :D

• bywalec
21 grudnia 2006, 21:22
mea, fajnie że też ci sie podobają, oby tylko miał wolny ten termin :)
Powodzenia :D

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
29 grudnia 2006, 20:35
Mysle, ze z fotografami w krk porblemu nie ma - wybór jest az za duży!! Napewno znajdziecie coś co was urzeknie :)
Pozdrawiam :mrgreen:

• bywalec
29 grudnia 2006, 21:11
Vall, oj tak, zwykłych fotografów jest multum, ale znaleźć naprawde dobrego jest bardzo trudno..

Offline sjurgala

• nowicjusz
Fotograf
2 stycznia 2007, 18:02
madziOOnia,
Czy ja też moge prosic o jakis namiar na tego fotografa ??:)

• bywalec
4 stycznia 2007, 13:31
sjurgala, juz poszło na prv

Offline Agata1982 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.08.2007
7 stycznia 2007, 14:18
madziOOnia!!!!!
Ja tez poproszę o namiary!!!!!

Offline andzia_mala

• nowicjusz
Prośba o namiary
15 stycznia 2007, 12:22
madziOOnia ja również proszę o namiary na tego fotografa!
Z góry wielkie dzieki!

• bywalec
18 lutego 2007, 12:28
Słuchajcie, natknęłam się na super kamerzyste, jego demo, na stronce jest zachwycające. Jestem tylko ciekawa czy cały film tez wygląda tak imponująco. Jak by ktoś chciał oglądnąc i wyrazić opinie to mogę na prv przesłać adres :)

Offline Agata1982 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.08.2007
18 lutego 2007, 22:13
Ja sie pisze,chętnie sprawdze to demo!!!!!!!!

Offline kawaii2 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30-08-2008
18 lutego 2007, 23:41
madziOOna, ja tez poprosze namiary na Twojego fotografa i na stronke kamerzysty rowniez!!!!
dzieki z gory!!
kawaii22 //aatt// gmail.com

Offline 20Aga

• użytkownik
1 marca 2007, 18:01
czy ja również mogę prosić namiary madziOOna

Offline 20Aga

• użytkownik
7 marca 2007, 13:28
a i ja wkońcu mam fotografa!!!!!!!! Nie mogliśmy nic znaleść bo jak juz cos nam sie podobało ( a to nie często nie zdarzało) to termin był zajety. Nie sugerowaliśmy sie cena ale jakościa zdjęć. Mamy trochę bzika na tym punkcie. I znaleźliśmy wkońcu kogoś fajnego a jak zobaczyłam ceny to oniemiałam i stwierdziłam,że wszystkie moje przejścia z fotografem zostały nagorodzone :brawo_2: Jakby ktos chciał szczególy to podam na priv

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
7 marca 2007, 14:32
Proszę ja -  z ciekawości :)

• bywalec
7 marca 2007, 20:42
20Aga, ja też niby mam fotografa, ale nie jestem na 100% zdeklarowana, wiec też proszę.

Offline Aga_K Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 13.10.2007
8 marca 2007, 00:42
MadziOOnia i 20Aga bardzo proszę na priva namiary na fotografów :):) Ja mogę polecić kamerzystów z okolic Krakowa :) Cena jest dość wysoka, ale panowie kręcą na kilka kamer i mają osobną osobę do dźwięku :):) W rezultacie film z wesela wygląda prawie jak teledysk :) Fantastycznie "obrabiają" film :):) Jest jednak spory minus... dość długo czeka się na płytki... ale myślę, że warto :):)

• bywalec
8 marca 2007, 09:29
Aga_K, jak tyle osób, to cena pewnie kolosalna...

Offline Aga_K Kobieta

• nowicjusz
8 marca 2007, 15:39
Jak dla mie to tak... ale stwierdziliśmy że za kilka latek, to z przyjemnością obejrzymy takie fajne nagranie :) A pan kamerzysta się ceni... 2200 za filmowanie + parę gratisów....  Rodzice jednak po  namowach przełknęli cenę....

• bywalec
8 marca 2007, 18:49
Aga_K, my płacimy za foto i kamerzyste(i jeszcze pare rzeczy) sami, bo podobno taka tradycja, wiec u mnie taka cena nie przejdzie. Ale myśle że nie trzeba takiego nakładu  finansowego zeby mieć super film, ja mysle ze znalazłam super kamerzyste, ale pełną opinie wydam po odebraniu filmu :)

Offline Aga_K Kobieta

• nowicjusz
8 marca 2007, 19:14
U nas ciężko o dobrego kamerzystę w przystępnej cenie :( dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować :):) Są panowie, którzy filmują ślub i wesele nawet za 800 zł ale potem trzeba mieć mocne nerwy żeby to obejrzeć..... obraz się trzęsie jakieś dziwne przejścia... ehhh szkoda słów  :mdleje:  A tak w ogóle .... to lubicie oglądać filmy z wesel?? Bo ja do tej pory z przyjemnością to obejrzałam może dwa.... a resztę to na pół przewijałam....
Ale sądzę że z włąsnym to będzie inaczej  :los:

• bywalec
8 marca 2007, 20:05
Aga_K, ja też przewijam, te okropne ciągnące sie tańce :mdleje:
A byłaś na strone tego "mojego" kamerzysty? jest tam tylko czołówka, ale już sama czołówka oddaje umiejetności i pomysłowośc. I 2,5 godz. film( czyli w miare krótki biorą pod uwagę że z kościoła bedziemy mieć całe kazanie) kosztuje 1300zł i to raczej nie jest ten kamerzysta który stoi oparty o słup i nagrywa co leci. A pare demek miala (nie)przyjemność oglądać.

Offline ysmay

• nowicjusz
11 maja 2007, 14:59
tez poszukuje głownie kamerzysty, ale jakby ktos mial z jednej firmy foto i kamerzyste to byloby super

mam nadzieje ze mnie poratujecie

Offline majja Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.09.2007
Dziewczyny, ja mam fotografa.  Zrobił album mojej koleżance.  Umarłam z zazdrości :'(
Mogę się podzielić namiarami, ale. . . .  nie wchodźcie na jego stronę - do niego trzeba iść i poprosić o pokazanie albumów.  Na stronie ma zdjęcia takie sobie, natomiast albumy robi takie, że mnie zatkało.  
Zdjecia są czarno-białe lub w sepii i w dziwnych rozmiarach, czasem jedno czasem trzy na stronie.  
Przeszłam przez cały Kraków, przez kilkudziesięciu chyba fotografów no i udało się!

Offline kawaii2 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 30-08-2008
To Twoja pierwsza wiadomość majja,mam nadzieje, ze nie ostatni. Jak sie poajwisz jeszcze na e-weselu, podaj mi na priv te adresy. danke!

Offline ysmay

• nowicjusz
Odp: Fotograf i kamerzysta-KRAKÓW
1 czerwca 2007, 22:54
 Oj dawno mnie nie bylo - sesja no i ostatnie poprawki do mgr. no jakis czas temu znalazlam fotografa i kamerzyste:skacza:

Offline kotek

• nowicjusz
Odp: Fotograf i kamerzysta-KRAKÓW
23 lipca 2007, 21:11
Znam Ciekawa firmę która zajmuje się filmowanie i fotografią, robią fajne rzeczy,
jeżeli ktoś jest ciekawy to piszcie na maila tweegee@poczta. onet. pl, podam namiary