Autor Wątek: Zespół Ratoro  (Przeczytany 29303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lenka80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Zespół Ratoro
« dnia: 24 Listopada 2006, 19:41 »
czy ktoś zna ten zespół i wie, słyszał jak prowadzą wesele? Prosze o opinie.

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Zespół Ratoro
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopada 2006, 20:33 »
lenka80, Ja mam zamiar miec ten zespół na weselu. Czytałam tylko jedną opinię forumowiczki innego forum ze świetnie grali u niej na weselu  :) No i to co jest na necie Laureaci przegłądu Piosenki Anglojezycznej i ze wystepowali przed takimi artystami JAK Piasek. Nam sie ten zespól bardzo podba. Umowiliśmy się z nimi na spotkanie 4 grudnia. Ach no i wiem że ceny są całkiem, całkiem



Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Zespół Ratoro
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2006, 18:32 »
lenka80, Wejdź sobie na ich stronę. tam jest terminarz i chyba Twój jako jeden z niewielu jest jeszcze wolny :)



Offline filcia2

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01-05-2008
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Października 2007, 20:50 »
milenaw Gratulacje dla mężatki
Jeśłi znajdziesz chwilę to podziel się z nami wrażaniemi dotyczącymi Ratoro.
Jestem bardzo ciekawa także części dotyczących konkursów i oczepin.
. . .    ;) zapomniałam jeszcze zapytać ile biorą za jednodniową impreze?

Offline lenka80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Marca 2008, 17:00 »
witam, przepraszam, że tak późno odpowiadam ale chcę wszystkim gorąco polecić zespół Ratoro, grają każdy rodzaj muzyki, robią krótkie niezauważalne przerwy. Moi goście byli pod wrażeniem i się świetnie bawili.

Offline clubrotation

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.07.2009
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Marca 2008, 12:25 »
Ja mam ten zespół zarezerwowany na wesele w 2009 roku :) Bardzo prosze o info, kogoś, kto miał ich na weselu albo był gdzies gdzie grali. Z góry wielkie dzięki :)

Offline kasienka83
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Marca 2008, 22:23 »
Witam ! Mam prośbe czy może ktoś mi podać adres ich strony www bo nie mogę znaleźć.  Z góry wielkie dzięki:)

Offline clubrotation

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.07.2009
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Marca 2008, 08:51 »
Wpisz zespół Ratoro Gliwice w google i na pewno ci wyskoczy.

Offline san_g
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ??
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpnia 2008, 20:43 »
ktos ma jakies nowe informacje na temat tego zespolu-zamowilam ich na nasze wesele ale jestem ciekawa opinii tych ktorzy juz sa po swoim wielkim dniu i maja jakies doswiadczenia zwiazane z tym wlasnie zespolem:)

Offline Evelinel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpnia 2008, 14:54 »
Ja też byłam zachwycona tymi chłopakami i opiniami o nich ale jak przyszło co do czego to klapa.  Jak rozmawialiśmy telefonicznie to zarezerwowaliśmy termin i nie było problemu.  Po 3 tygodniach od rozmowy telefonicznej, kontaktowaliśmy się ponownie aby spisac umowę i konkretnie porozmawiać, i okazało się że już na ten termin mają kogoś innego!!!! Zaznaczam, że terminarz na stronie za pierwszym razem z naszym terminem był wolny.  W ich terminarzu papierowym również.  Lekko się zdenerwowałam.  Ale na szczeście mam już kogoś innego :) P. S.  Terminarz na stronie internetowej nadal nieaktualny!

Offline san_g
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ??
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sierpnia 2008, 16:28 »
terminarz faktycznie na stronie jest nieaktualny. chlopaki maja rezerwacje na nastepny rok praktycznie wykorzystane,jezeli zaklepalas termin i dzwonisz dopiero po 3 tyg to sie nie dziwie ze ktos inny wykorzystal sytuacje-zaplacil i podpisal umowe. trzeba odrazu umowic sie na spotkanie i podpisac umowe zeby miec pewnosc 100%. nikt nie bedzie czekac tyle czasu na wasza decyzje. . . to tylko moje zdanie. tak samo jest z salami weselnymi czy fotografami-kto wplaci kase to ma rezerwacje. . . . takie czasy. . . .

Offline Evelinel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Sierpnia 2008, 09:12 »
W tym rzecz, że się umawialiśmy na póżniejszy termin w sprawie spotkania.  Przy pierwszej rozmowie zapisał wszystkie dane, wpisał nas w terminarz wraz z numerem telefonu a póżniej mówi, że mają już kogoś innego.  Profesjonaliata załatwia sprawę inaczej.  Przy szukaniu kolejnych zespołów nie było problemu z zarezerwowaniem terminu wcześniej i umówieniem się na późniejszy kontakt w sprawie 100% potwierdzenia (a w tym przypadku byliśmy pewni na 100%).  Jeżeli ktoś zapisuje sobie Twoje dane to przy nowym kliencie chociaż dzwoni do ciebie.  Zresztą to nie tylko moje zdanie, parę innych zespołów przyznali nam rację. 
Poza tą sytuacją chłopaki naprawdę fajnie grają :)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Sierpnia 2008, 20:04 »
Terminarz faktycznie maja nieaktualny, ale oni poprostu nie mają czasu, zeby go uaktualnić.
A nam termin przetrzymali aż o 1,5 miesiąca i to bez żadnych problemów.
Chłopcy mają pracę i graja w wolnych chwilach- to nie jest ich jedyne zajęcie, więc troszkę to wyjaśnia.
My byliśmy  bardzo zadowoleni z Ratoro i wiele osób powtarza nam do dzisiaj,z ę nasz zespół był świetny.



Offline escape
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Listopada 2008, 16:08 »
milenaw,

Widzę, żę łączą nas już dwie rzeczy: miasto i zespół na wesele:) I z tego co widziałam na Twoich zdjęciach to zdaje się ze mieszkamy w btej samej dzielnicy:) Mogłabyś mi wysłać troszkę więcej informacji na temat zespołu? Czekamy na podpisanie umowy z nimi.  Zalezy mi na informajach:jaki grają repertuar, jak bawią gości, co Wam się w nich szczególnie spodobało a co może troszkę mniej. 

Dziekuje i pozdrawiam!

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Listopada 2008, 19:43 »
No hej wszystko możliwe, ze mieszkamy w tej samej dzielnicy ;) A zespół jest świetny. Chciałabym mieć możliwość zorganizować impreze w podobobnym stylu, zeby bawić się przy ich muzyce jeszcze raz ;D
Co mogę ci jeszcze napisać ??? Organizują ciekawe konkursy a właściwie ty masz wybór ponieważ dostaniesz liste i będziesz mogła sama decydowac co chcesz a czego nie. Jeśli jest jakas piosenka jakiej nie mają w repertuarze nauczą się jej dla ciebie i nie musisz dopłacać  (tak jak się to robi w przypadku kilku zespołów) :D
Nam nauczyli się piosenki dla rodziców Kieroka na trzy dni przed ślubem.
Zresztą porwali gości do zabawy w momencie. Są naprawdę super. Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz.



Offline escape
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Listopada 2008, 13:25 »
Wielkie dzięki za odpowiedź, zdecydowaliśmy się podpisać umowę :) Pozdrawiam serdecznie ! :)

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Listopada 2008, 16:20 »
nam ten zespół też sie podoba, ale pan odrazu w rozmowie telefonicznej zaznaczył że grają w poprawiny tylko do wyznaczonej godziny max do 23 i kończą :/ nie ma możliwości przedłużenia. Więc zrezygnowaliśmy i zdecydowaliśmy się na inny zespół, bo jeśli okazało by się że goście chcieli by się bawić dalej ( a nasza rodzina taka jest) to byśmy zostali bez muzyki, troche lipa :/ trzeba wszystko brać pod uwagę. 

Offline escape
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Listopada 2008, 11:42 »
My akurat nie mamy tego problemu bo nie robimy poprawin.  Ale przynajmniej Was o tym uprzedzili, a nie postawili przed faktem dokonanym.  Powodzenia w poszukiwaniach :)

Pozdrawiam!

Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Listopada 2008, 19:08 »
tak, dokładnie zgadzam się i za to mają dużego plusa! po rozmawie z panem z ratoro mam pozytywne odczucia,  myśle że chłopaki są godni uwagi i polecenia, fajnie rytmicznie grają, także osoby które się na nich zdecydują myśle że nie będą źałować :)

Już znaleźliśmy i zdecydowaliśmy się na zespół introband  :)

pozdrawiam

Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Listopada 2008, 23:05 »
Orientujecie się, czy robią "wyprowadzenie"?
I ile sobie życzą za 12h grania?
Z góry dzięki za informacje :)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Listopada 2008, 13:08 »
Musiałabys się z nimi skontaktować. Ja nie mam zielonego pojęcia czy robią wyprowadzenie.



Offline Iza464
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Listopada 2008, 11:00 »
ja też nie wiem, ale spotkałam się z wieloma zespołami którzy nie wyprowadzają wogóle z domu  :-\  trzeba specjalnie jeszcze szukać kogoś kto wyprowadzi. Ja z nimi rozmawiałam na początku roku i za jeden dzień grania powiedział mi Pan o ile dobrze pamiętam ok. 2500 zł ale nie wiem za ile jest to godzin grania

Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Listopada 2008, 14:11 »
Dzięki :)
i mają błędy ortograficzne na stronie ;)  :razz:

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Listopada 2008, 14:53 »
Jesteś złośliwa/złośliwy. Chłopcy kończyli szkoły muzyczne, a nie polonistykę. ;)

Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Listopada 2008, 16:51 »
Ja też nie kończyłam polonistyki, ale jak ktoś pisze "códownych" to mnie aż skręca ;)
Powiedziałabym raczej, że jestem "upierdliwą perfekcjonistką" ;)
Nie dogryzam komuś dla czystej przyjemności, ale są błędy, które mnie po prostu załamują i czasem jest to silnejsze ode mnie ;)
(Ale jeszcze Ci nie powiedziałam, że "fair" nie pisze się "fer" ;) )

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Listopada 2008, 08:32 »
To nie jest błąd ortograficzny, ale z pokorą przyjmuję Twoją uwagę do wiadomości :Daje_kwiatka:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Listopada 2008, 09:30 »
Myślę, że jak śpiewają to błędów ortograficznych nie robią i proponuję się skupić na dyskusji nad wokalem zespołu  ;)


Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Listopada 2008, 18:00 »
Ale ich... "poziom" też jest chyba ważny, prawda? ;)
Dobrze, już nic nie mówię ;)

Offline escape
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Listopada 2008, 22:48 »
Niepotrzebne te złośliwości.  Rozmawiałam z nimi na temat stronki przy okazji omawiania repertuaru i to nie oni są ich autorami.  Mają możliwość tylko i wyłacznie wprowadzania zmian w terminarzu.  Ale czy to w ogóle ma coś do rzeczy? O muzykę tu w końcu chodzi. . . .

Offline wild_rose

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Zespół Ratoro
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Listopada 2008, 20:24 »
Szkoda tylko, że taki profesjonalny zespół nie przewidział, że potencjalni klienci chcieliby posłuchać czegoś innego niż te kilka utworów, które mają na stronie... Chętnie bym posłuchała ich płyty, ale niestety- za duże wymagania. Próby też się już w tym "sezonie" nie odbywają...
Trochę to wszystko dziwne...