e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Opinie na temat sklepu internetowego  (Przeczytany 493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ptys1994

• nowicjusz
Opinie na temat sklepu internetowego
14 stycznia 2016, 08:28
Ostatnio wpadłem na pomysł na swój mały sklepi internetowy. Chciałbym w nim sprzedawać przeróżne piżamy, jednak skupić się głównie na jednokolorowych i wysokiej jakości w wykonaniu ubraniach. Dlatego pytanie - czy Wy lubicie jednokolorowe piżamy czy muszą być jakieś przyzdobienia (grafiki, różnokolorowe etc.). Ja bym chciał, aby klasycznymi jednokolorowymi zachęcać do siebie nastawionych na jakość wykonania klientów. Obecnie potrzebny mi producent piżam i jestem w fazie poszukiwań. Jak już znajdę to pogonię swojego znajomego, który projektuje mi sklep i powoli zacznę produkcję i reklamę :) Proszę więc o szczere opinie co o tym myślicie? Już pracowałem na etacie i zawsze chciałem mieć coś swojego, więc w końcu muszę zagryźć język i coś spróbować :) A może sami prowadzicie jakiś interes, w takim razie chętnie poczytam również o Waszych doświadczeniach :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
Nie wiem czy akurat taki sklep.  Ale jeśli marzy Ci się iść na swoje. To działaj.  Nawet jak na początku cis nie wyjdzie.  Nie trzeba się poddawać . To piękne marzenie  i do tego spełnialne :)
Będzie nam Cię brakowało Maju....

Offline ptys1994

• nowicjusz

Dzięki za słowa otuchy! :)
« Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2016, 19:48 wysłana przez Maja »

Offline Phabikk

• nowicjusz
Istnieje wiele aplikacji takich jak np. Aztekium, które podają informacje oraz opinie nt. sklepów internetowych.
Nie ma nic prostszego! Chcesz dowiedzieć się czy owy sklep ma renomę? Zajrzyj do nas !
« Ostatnia zmiana: 26 kwietnia 2016, 17:58 wysłana przez zibi »

Offline Kajetan

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.03.2010
  • Ślub w: Zielona Góra
Najpierw pomyśl, na ile Ci się to opłaca. Zobacz, jakie koszty stałe ponosisz w skali miesiąca. Sprawdź, ile sztuk odzieży jesteś w stanie sprzedać w ciągu jednego dnia roboczego, by pokryło to koszta. Uwzględnij przy tym oczywiście tylko i wyłącznie swój zarobek netto. Pozyskanie producenta to nie wszystko. Musisz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Sklep musisz mieć zoptymalizowany i pozycjonowany. Nie jest to tania impreza, jednak jest to opłacalne ze względu na fakt, iż inwestycja ta Ci się zwróci. Zatrudnij do tego kogoś, kto się na tym zna, skorzystaj z usług profesjonalistów. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci firmę  LINK USUNIETY.  Już zawczasu przemyśl, w jaki sposób dostarczać towar do klientów, czy klasyczną pocztą czy kurierem. Podpisując umowę z kurierem możesz liczyć na korzystniejsze ceny w przypadku częstych wysyłek. Pomyśl także o gadżetach, które dodawane do towaru pozwolą przypomnieć klientom o Twoim istnieniu. Pomyśl także o aktywności w mediach społecznościowych, docieraj do jak największej liczby klientów.
« Ostatnia zmiana: 25 maja 2016, 17:50 wysłana przez zibi »