Autor Wątek: Depilacja laserowa Gdańsk  (Przeczytany 2616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 321
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Depilacja laserowa Gdańsk
« dnia: 11 Stycznia 2016, 06:41 »
Czesc. Pytam się tutaj bo w sieci jest niewiele tematów na temat tego gdzie w Gdansku mozna wybrać się na depilację laserową.... Szukam obecnie informacji od dziewczyn, które chodziły. Zależy mi na laserze, który nie boli ale który daje dobry efekt. Czy jest taki ? :D

Widziałam oferty tanich laserów na gruponie ale ich ceny są podejrzanie niskie.Czy warto jest kupować takiego grupona czy iść w normalnej cenie?

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2016, 06:37 »
Nie idź na grupona... Dostaniesz to za co płacisz. Zapłacisz mało ale co z tego skoro efekt będzie praktycznie żaden? Jestem zdania,że lepiej jest iść na porządną, normalną depilację a nie oszczędzać oraz jedynie stracić kasę... W Gdańsku najowocześniejszy obecnie laser mają w budynku Clinica Cosmetologica na Marii Curie Skłodowskiej ( jest to budynek Polonu). Chodziłam na zabiegi jesienią. OBecnie czekam na ostatni 4  ( musi byc przerwa pomiędzy zabiegami , czekałam tym razem 6 tygodni). Efekt bardzo dobry, zostały mi praktycznie pojedyncze włoski na nogach.

Offline 321
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2016, 07:30 »
Czyli rozumiem,ze w przypadku tego lasera wystarczą te 4 zabiegi ? Chyba kojarzę gdzie jest to miejsce o którym tutaj piszesz. Możesz mi napisać konkretnie ile płaciłaś?

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Stycznia 2016, 08:46 »
Wszystko zależy od danej osoby. Ja mam z natury dość jasną cerę oraz ciemne włoski a na takie osoby laser działa najlepiej. Tak więc 4 zabiegi wystarczyły na usunięcie wszystkich włosków. Za to wiem ,ze blondynki wymagają jednego dodatkowego zabiegu ( tak miała moja koleżanka). To mit,ze osoby z jasnymi włosami nie mogą chodzić na depilację laserową. Obecnie urządzenia radzą sobie również z tym. Tyle,że właśnie trzeba wybrać się na zabieg więcej.

« Ostatnia zmiana: 6 Października 2020, 10:19 wysłana przez zibi »

Offline PannaHelka
  • PannaHelka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: Warszawa
  • Skąd:: 11.11.2014
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Stycznia 2016, 16:15 »
Jaka jest skuteczność tego typu zabiegów? Niestety mam dość jasne owłosienie i jasną skórę i nie wiem, czy nie będzie u mnie problemów z usunięciem owłosienia.

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Stycznia 2016, 16:12 »
Skuteczność jest bardzo dobra. Laser Palomar Vectus to jest już najnowocześniejsza opcja lasera tak wiec radzi sobie nawet z tym najjaśniejszym owłosieniem. Porozmawiałam sobie o tym z panią, która wykonywała zabieg bo moja siostra  jest blondynką oraz również była zainteresowana zabiegiem. Akurat ten laser działa również na osoby z blond włosami tak jak już zresztą pisała.Siostra moja jest już po 2 zabiegu depilacji laserowej i pomimo,ze ma jasne wlosy to efekt jest bardzo dobry.

Offline mlodziutka19
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 23.08.15
  • Skąd:: zabrze
  • Ślub w: zabrze
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipca 2016, 12:03 »
Gdy macie zamiar skorzystać z depilacji laserowej to korzystajcie z tej propozycji  LINK USINIĘTY   Jest to krem przeciwbólowy, stosoawany przed zabiegiem. nakłada się go na skórę 30 min przed zabiegiem. Teraz w cenie promocyjnej.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2016, 14:38 wysłana przez zibi »

Offline bella89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Koszalin
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Maja 2017, 16:06 »
Jak depilacja to tylko w ....ja po trzech zabiegach widziałam efekty :) Polecam klinikę, wykonuję tam także zabiegi przed ślubem :)

REKLAMA JEST PŁATNA!
« Ostatnia zmiana: 9 Maja 2017, 16:15 wysłana przez ~Ania~ »

Offline figaczek23

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • data ślubu: 13.06.2015
  • Skąd:: Gdańsk
  • Ślub w: Gdańsk
Odp: Depilacja laserowa Gdańsk
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Maja 2017, 19:08 »
Depilację laserową laserową najbezpiecniej jest wykonywac w sprawdzonych gabinetach kosmetycznych. Laser w rękach niedoświadczonej kosmetyczki może być niebezpieczny. Pamiętać trzeba, że jeden zabieg nie wystarczy, by usunąć wszystkie włoski. Dlatego trzeba kilka razy go powtórzyć. Ja sama kiedyś zastanawiałam się nad tym sposobem depilacji, ale jednak zostałam przy moim sprawdzonym kremie.