Autor Wątek: Podziękowania dla rodziców  (Przeczytany 2734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ania32
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Podziękowania dla rodziców
« dnia: 11 Października 2015, 13:19 »
Co powiecie na takie podziękowania rodzicom ? Myslimy aby zrobic cos podobnego rodzicom i chciałam zapytać czy nie jest to przerost formy nad treścią? https://www.youtube.com/watch?t=2&v=ubwAhR3-Obc

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podziękowania dla rodziców
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Października 2015, 10:36 »
jeśli dysponujecie odpowiednią gotówką żeby zrobić taki klip to pomysł jest super, nasi znajomi mieli właśnie takie podziękowanie + kwiaty i fotoksiązki . Na sali wyświetlili film mamy się poryczały a potem rozdawali "resztę". Niestety taki film trochę kosztuje ale warte przemyślenia

Offline ania32
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Podziękowania dla rodziców
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października 2015, 17:53 »
Z ciekawości zadzwoniłam do autorów i wcale nie tak wiele kosztuje taki film. Powiedzieli mi ze od 400 do 500 zł. Jesteśmy zdecydowani z narzeczonym. Jeszczevmusimy obmyśleć plan :)

Offline pastor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziękowania dla rodziców
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Kwietnia 2016, 08:05 »
Myślę,ze jest to ciekawa opcja chociaż nie jest to takie tanie.... te 400 czy 500 zł to dość spore fundusze. Musicie sami przemyśleć czy jest to tego warte czy nie... Jeśil chcielibyście podarować coś oryginalnego to polecam jeszcze zastanowić się nad poduszkami z włąsnym nadrukiem
W ostatnim czasie jest to coraz bardziej popularne.Na stronie mozna zaprojektować poduszki z imionami i dołożyć swoje zdjęcie. Jest to ciekawy zamiennik.
« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2016, 18:01 wysłana przez zibi »

Offline olka34
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Podziękowania dla rodziców
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwietnia 2016, 14:49 »
Pierwszy raz widzę coś takiego, ale pomysł mi się podoba ;) Tylko koszt tego pewnie spory...

Offline NaSl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • data ślubu: 20.08.2016
Odp: Podziękowania dla rodziców
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Stycznia 2017, 14:17 »
Mam podobne zdanie w tej kwestii i również uważam, że taki klip z udziałem rodziców to piękna i wzruszająca sprawa i każdy chciałby mieć coś takiego na swoim ślubie, pozostaje jedynie pytanie o koszty, wiecie może jak się kształtują?