e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Poszukuję dobrego okulisty w Krakowie  (Przeczytany 2697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 29.09.2007
Poszukuję dobrego okulisty w Krakowie
17 listopada 2006, 11:17
Hej Dziewczyny!
Tak jak w temacie poszukuję okulisty w Krakowie, bo chciałabym sie jak najwięcej dowiedzieć o chirurgii refrakcyjnej oka przy pomocy lasera. Słyszałam  tym co nieco, ale chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś to wykonuje w Krakowie bo do wawy nie chce mi się jechać.

Może ktoś z Was ma to już za sobą? tzn ten zabieg

Pozdrówki

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
17 listopada 2006, 13:40
Cytat: "Kasiq"
chirurgii refrakcyjnej oka

Kasiq czy tu chodzi o korekcję wady ? Wiem, że w Katowicach jest świetna klinika.

Ja równiez szukam dobrego okulisty, bo chce zacząć nosić kontakty. Wada powiększa mi sie baaardzo a na zabieg laserowy narazie mnie nie stać :(

Jakby któś tu zaglądnął i mógł polecić mi jakiegoś dobrego to baaardzo proszę :)

Offline myszata Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30 czerwiec 2007
17 listopada 2006, 19:05
bo chciałabym sie jak najwięcej dowiedzieć o chirurgii refrakcyjnej oka przy pomocy lasera

z tego co ja slyszalam to jest w krakowie klinika na zwierzynieckiej (to jest to co reklamuje Monika Pyrek)ale nie wiem dokladnie gdzie.ostatnio widzialam ich afisz na jakims slupie.

Cytat: "AndziaK"
Ja równiez szukam dobrego okulisty, bo chce zacząć nosić kontakty.

moja bratowa nosi kontakty twarde (dwuletnie) i placi za nie 1200 zeta za pare, wiec nie wiem czy w twoim przypadku nie byloby lepiej isc na Lasik bo piszesz ze masz poglebiajaca sie wade

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
17 listopada 2006, 22:21
AndziaK, wiesz taki zabieg to około 2500zł za jedno oko, a ta technika bardzo sie rozwinęła w ostatnich latach i jest duża szansa dla takich jak my.
Ja na jedno oko prawie nic nie widzę, a bardzo chciałabym zobaczyć świat na nowo.

A propos ponoć można się ubiegać o refundację takiego zabiegu (słyszałam w pytaniu na śniadanie) więc trzeba się zorientować co i jak.

Czekamy na więcej

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
20 listopada 2006, 08:46
AndziaK, wiesz taki zabieg to około 2500zł za jedno oko, a ta technika bardzo sie rozwinęła w ostatnich latach i jest duża szansa dla takich jak my.

Kasiq ja orientowałam się w Katowicach i tam pani powiedziała, że w zależności od wady to 750 - 1500 na jedno oko :(

A propos ponoć można się ubiegać o refundację takiego zabiegu (słyszałam w pytaniu na śniadanie) więc trzeba się zorientować co i jak.

Oooo o tym nie słyszałam......

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
20 listopada 2006, 18:25
Cytat: "myszata"
to jest w krakowie klinika na zwierzynieckiej

oj to zaraz na necie muszę popytać

Cytat: "AndziaK"
w zależności od wady to 750 - 1500 na jedno oko

kurde ciekawa jestem co jeszcze do tego doliczą hmm?

Offline peacelove

• bywalec
  • data ślubu: 13.10.2007
22 listopada 2006, 23:42
Najlepsze miejsca na chirurgię refrakcyjną:
1) Warszawa www.okolaser.com.pl  
    (gdybym miała zoperować siebie to tam bym to zrobiła)
    poczytajcie sobie - dobra strona dla pacjentów
2) ew Katowice

a za 700 zł/ 1 oko to wam nielegalny rosyjski pseudookulista może pociąć rogówkę tak, że nic już się nie da zrobić :( (mam takich pacjentów :(

pozdrawiam :)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
23 listopada 2006, 11:22
Cytat: "peacelove"
a za 700 zł/ 1 oko to wam nielegalny rosyjski pseudookulista może pociąć rogówkę tak, że nic już się nie da zrobić  (mam takich pacjentów

Ale takie ceny w zależności od wady podała mi pani w klinice w Katowicach to chyba nie jest kłamstwo, ani nie zatrudniają rosjanów... :|

Offline Kasiq Kobieta

• uzależniony
23 listopada 2006, 11:49
Cytat: "myszata"
w krakowie klinika na zwierzynieckiej

tak sprawdziłam to w necie, jak ktoś jest zainteresowany mogę wysłać stronkę na priv. Cena niestety odbiegająca od 700zł :(