e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Studia a dziecko  (Przeczytany 1260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaniaaa Kobieta

• nowicjusz
Studia a dziecko
1 września 2015, 20:33
Czy da się pogodzić studia, dom i dziecko, jak sobie radzicie? Warto zdecydować się na takie studia - zdrowie-publiczne?
« Ostatnia zmiana: 1 września 2015, 21:15 wysłana przez Maja »

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Studia a dziecko
1 września 2015, 20:36
Zdaje się, że próbujesz coś zareklamować ;)
Da się, a takie studia...niewiele dają ;)

Offline annaann Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2014.12.25
14 września 2015, 19:01
wszystko da się połączyć trzeba tylko odpowiednio się zorganizować. Mojej przyjaciółce z małym półrocznym dzieckiem udało się skończyć studia MBA we Wrocławiu. Miała ustawione grafik z mężem i obiema babciami kto kiedy zajmuje się dzieckiem. Gdy miała jakieś kolokwia lub musiała uczyć się do egzaminów też pomagał jej mąż czy rodzina. Studia skończone zanim dziecko zaczęło chodzić do przedszkola i zauważać że nie mam mamy w weekendy. Oczywiście bez pomocy rodziny czy znajomych pewnie by się nie udało ale zawsze warto spróbować i zrezygnować niż nie spróbować i żałować całe życie
« Ostatnia zmiana: 14 września 2015, 19:27 wysłana przez Maja »

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
18 września 2015, 10:22
Wszystko da się pogodzić, jeżeli potrafisz odpowiednio zorganizować sobie czas.

Offline Kubkowa

• nowicjusz
  • data ślubu: 24.04.2012
  • Ślub w: Sopot
13 maja 2016, 14:21
Z tego co zauważyłam to wykładowcy bardziej na luzie podchodzą do młodych matek, są mniej wymagający. U mnie nie było problemu by przesunąć godziny egzaminów właśnie ze względu na maleństwo.

Offline ama90 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.08.2017
  • Ślub w: Czarny Las
24 czerwca 2016, 15:27
To wszystko zależy, jeśli masz wsparcie ze strony otoczenia to myślę, że jest to możliwe. Ale jeśli nie masz nikogo do pomocy to może być ciężko... Próba pogodzenia tak wielu obowiązków szybko odbiłaby się na zdrowiu...

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
28 maja 2017, 14:46
da się pogodzić, ale łatwe to na pewno nie jest. przede wszystkim będziesz potrzebować rodziny, która w sytuacjach patowych ci pomoże