e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: zabawy z budką  (Przeczytany 2689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunnyday Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.04.2016
zabawy z budką
24 sierpnia 2015, 13:03
ostatnio jest moda na fotobudki na weselach.  zastanawiam się co o tym myśleć i czy można to połączyć z jakąś zabawą oczepinową.  konkurs na najbadziej odjechane zdjęcie, albo "poza na panne mloda".  co o tym myslicie? czy takie fotobudki sie sprawdzaja?

Offline brzózka Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.05.2015
Odp: zabawy z budką
26 sierpnia 2015, 12:31
fotobudki to super sprawa. bylam na jednym weselu gdzie bylo cos takiego i to bylo zupelnie cos nowego i swiezego. goscie swietnie sie bawia, smieja i przebieraja. niech druzba pomoze Ci z zabawami, albo poddaj pomysl swojemu wodzirejowi. ja moge polecic Ci te budke z wesela na ktorym bylam.
« Ostatnia zmiana: 26 sierpnia 2015, 12:32 wysłana przez Maja »

Offline monci Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.02.2016
27 sierpnia 2015, 15:30
Fajny pomysł.  Ja wraz z przyjaciółmi coś takiego zrobiłam na prezent dla koleżanki.  Wyszło bardzo fajnie ;)

Offline kmorawka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 21.01.2010
18 września 2015, 10:05
Mnie to jakoś w sumie nie przekonuje, wolę postawić na inne rozrywki, które w całym czasie wesela zaktywizują szersze grono osób.

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
23 września 2015, 14:11
Tyle, że taka budka, "dzieje się" przez dłuższy czas i może niejako być "obok" imprezy.

Offline Rudy

• nowicjusz
21 października 2015, 13:03
Jak dla mnie to pomysł trochę nietrafiony. Ciekawe jednak, czy ludzie potrafią się przy tym dobrze bawić.

Offline MartaAdi

• forumowicz
  • data ślubu: 23.09.2016
  • Ślub w: Sianożęty
17 stycznia 2016, 01:44
No właśnie wszystko zależy od gości , też się właśnie zastanawiamy nad taką budką, ale kompletnie nie mamy doświadczeń :-\

Offline PartyCab

• nowicjusz
20 stycznia 2016, 18:36
Ja wynajmuję na śluby własnie fotobudkę... zabawa rewelacyjna. trwa zazwyczaj 2 albo 3 godz, rzadko dłużej... jeszcze nie byliśmy na imprezie gdzie goście nie chcieliby z tego korzystać... wręcz przeciwnie zawsze kolejka i wszyscy z mega uśmiechem robią masę zdjęć i zazwyczaj robią sobie kilka sesji... masa zabawy i funu a przy tym młodzi mają pamiątkę bo goście zazwyczaj jedną odbitkę wklejają odrazu do albumu... gorąco polecam
spam
« Ostatnia zmiana: 20 stycznia 2016, 18:39 wysłana przez zibi »

Offline MartaAdi

• forumowicz
20 stycznia 2016, 20:52
Wiec chyba należało by się zdecydować  :)

Offline Nodi Mężczyzna

• forumowicz
  • data ślubu: 26.09.2015
20 stycznia 2016, 21:59
Jak ktoś chce mieć trochę inną i taką nieoklepaną fotobudkę, to polecam zrobić własne tło, z czego tylko dusza zapragnie ;) do tego jakieś siedziska dostepne na sali, może jakaś kanapa i dogadać się z fotografem (najlepiej jeśli jest dwóch) czy by nie popstrykał fotek przez 2h na fotobudce. Tylko, że wtedy, nie będzie fotek od razu, jak to niektórzy chcą mieć np w księdze gości.

Offline MartaAdi

• forumowicz
21 stycznia 2016, 09:33
No też jest to jakiś pomysł,  tego nam potrzeba.  :)

Offline Cherry Lady

• nowicjusz
30 sierpnia 2016, 10:44
Fotobudka to świetny pomysł jako forma zabawy dla gości i świetne wspomnienie dla pary młodej. Wykorzystana jako mozliwość uzupełnienia księgi gości a nie darmowej sesji zdjęciowej? Idealnie. Na jednym z wesel na którym byłam fotograf posiadał Instaxa, klisze nieco zdroższe, ale zdjęcia wychodziły od razu, kazdy mógł je wkleić do księgi i podpisać. Dobrym  pomysłem są także aplikacje, jednak budki, które wywołują zdjęcia przy natłoku osób, które pobrały apkę często nie ogarniają.

Offline Zuchelek Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
15 września 2016, 11:41
My chcemy zrobić własną dużą ramkę do zdjęć jak z polaroida i powiesić ją na zewnątrz, gdzieś między drzewami (oby pogoda dopisała)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
16 września 2016, 14:49
fajny pomysł :)

Offline Zuchelek Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2.06.2018
  • Ślub w: Bydgoszcz
20 września 2016, 21:03
Też tak myślę, tym bardziej, że chcemy mieć trochę wkładu własnego w dekoracje sali :) Mam nadzieję, że goście chętnie będą sobie robić zdjęcia w takiej ramce :)

Offline Janka.M

• nowicjusz
21 października 2016, 13:00
Byłam na paru weselach gdzie była fortobudka, każdy był zachwycony:)  nawet starsze osoby ubierały się w te śmieszne gadżety i pozowały :) naprawdę najlepsza atrakcja dla gości jaka może być:) My na pewno zamówimy ją...

Offline evra

• nowicjusz
26 października 2016, 12:42
Zauważyłem od niedawna modę na fotobudki na wesele. Pewnie większość z nas posiada konto na facebooku, dlatego sami z pewnością widzicie, że znajomi wstawiają weselne zdjęcia z takich fotobudek. Ja jestem za takimi pomysłami, bo dla gości to dodatkowa atrakcja i mogą sobie pstryknąć jakąś odjechaną fotkę.

Offline kaska323 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.07.1999
  • Ślub w: Sopot
18 listopada 2016, 14:58
No właśnie na innych forach weselnych też się o tym pisze. Fotobudka staje się takim nieodłącznym elementem nowoczesnego wesela :)