e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wódka - jaka i gdzie kupić - Bydgoszcz  (Przeczytany 1124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anka_6655 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2016
Hej, jakie polecacie wódki na wesele oraz gdzie najbardziej opłaca się kupić? Pozdrawiam :)

Offline Pudelek_29 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: Jesień
Hej,

zrobiliśmy rozeznanie wśród rodziny i znajomych, jaka wódka najczęściej  pojawia się u nich na imprezach - wypadło na Białą Żubrówkę. Kupiliśmy w dobrej cenie, z dostawą i wniesieniem do domu - poszliśmy do pobliskiego sklepu monopolowego, który zamówił wódkę i odsprzedał ją nam z możliwie niską marżą. Polecam takie rozwiązanie :)

Offline agnieszka91 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2015r.
Dokładnie tak jak pisze Pudelek. Warto kupić jak macie możliwość właśnie od dostawcy, dogadać się jakoś z właścicielem monopola żeby Wam zamówił, bo słyszałam (nie wiem ile w tym prawdy), że te co są w promocjach w marketach są jakieś gorsze. Tak samo jak jest różnica pomiędzy krupnikiem kupionym w sklepie monopolowym, a tym co jest z biedronki.
My też mamy żubrówkę białą ;)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
My również będziemy kupować Żubrówkę Białą, w biedronce dużo produktów mają gorszej jakości nie tylko wódki, piwa ale i spozywcze.

Offline Magdalenaa Kobieta

• nowicjusz
Polecam wódę Starosta 0,5l w cenie 21,90.  Wysyłamy kurierem płatnym 100 zł na terenie całej Polski.  Dla zainteresowanych podaję kontakt raszyn@wina-mp. pl

Offline Roshy Mężczyzna

• nowicjusz
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam zbędnych 80 butelek 0. 5l Żubrówki Białej.  Kraków.  Możemy się dogadać.  Pozdrawiam