e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zespol muzyczny/Orkiestra na wesele  (Przeczytany 815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kostek757 Mężczyzna

• nowicjusz
Witam!  Poszukuje zespołu muzycznego lub orkiestry na wesele,problem w tym ze już zostało mało czasu poniewaz termin jest na koniec wrzesnia.
             Poszukuje zespołu/orkiestry która jest profesjonalna,uczciwa z dosc rozsadna cena,najlepiej z okolic kuj-pom. Jeśli macie jakies propozycje to     
             prosze o posty i komentarze.  Z gory dziekuje! Pozdrawiam.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
ja mam zespół Konkret Band ale wątpie żeby mieli wolny termin, spróbuj to Oni i Ona byłam 1.08 na weselu gdzie grali i bardzo mi się podobało, a chyba nie mają az tak obłożonego kalendarza bo moja koleżanka podpisywała z nimi umowę 9 miesiecy przed weselem moze akurat Twój termin beda mieli wolny

Offline uwijek Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: jeszcze nie ma ustalonej
A może DJ zamiast zespołu? Będzie taniej i bardziej nowocześnie, a zapewniam że zabawa nadal przednia :) Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego.  Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
oj widzę autoreklamę :D  :D :D :D :D :D

Offline HankaS Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23.05.2015
Czasu faktycznie mało zostało, spróbuj u zespołu Damy Radę, dobrze grają i zabawiają gości, sympatyczni ludzie, może będą mieć jeszcze wolny termin;)