Autor Wątek: bg fotograf  (Przeczytany 1287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ppalka1988
  • witam wszystkich i chce ostrzec przed tym fotografem który `udaje profesjonalista przy pod pisywaniu umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podoba
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.04,2015
bg fotograf
« dnia: 1 Lipca 2015, 17:59 »
witam wszystkich i chce ostrzec  przed tym fotografem który `udaje profesjonalista  przy pod pisywaniu  umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany  ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podobało film został pomylony o tym co pisze mam na to dowody ja brałem w Jaworznie ślub a na płycie mam nagrane sosnowiec i parę innych pominiętych rzeczy  po telefonie do poprawy czekałem 7 dni i musiałem dzwonić poraź kolejny i umówiłem się na konkretną godzinę a po telefonie mówi mi ze nie ma pana fotografa w domu ale myślał ze odjechałem i pokazał się w oknie poprawionego filmu na dany dzień i godzinę nie było musiał czekać godzinę w sosnowcu  nie polecam nikomu studia  BG w Sosnowcu  czyli pana Bartosza Gacka
witam wszystkich i chce ostrzec  przed tym fotografem który `udaje profesjonalista  przy pod pisywaniu  umowy tak koloryzuje co on nie robił i jaki on jest nie zastąpiony album nie został skonsultowany  ze mną tylko pan zrobił pod siebie jak mu się podoba