Autor Wątek: Proszę o rady  (Przeczytany 8552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« dnia: 14 Listopada 2006, 21:38 »
Cześć mam prośbę pomóżcie mi co prawda  daty ślubu jeszcze nie mamy ale suknie mam i proszę o rady co do niej dobrać
suknia jest mi trochę za duża i nadaje się do czyszczenia i ja przymierzyłam ją źle bo kwiatek powinien być z lewej strony.
Wogóle to czy uważacie że ona nadaje się na ślub?? bo moja rodzina (ogólnie nastawiona anty na mój ślub) uważa ze powinna być biała ze za grubo wyglądam i ogólnie nic im nie pasuje. Co Wy myślicie???




a tu pierwsza właścicielka

 nie umiem zrobić większych fotek a na tych mało widać może ktoś mi pomoże powiększyć je??? dziękuje za wszystkie rady

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopada 2006, 22:36 »
Wklej proszę większe zdjątka, albo wyslij mi na maila... Na tych mało co widać :(
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Proszę o rady
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopada 2006, 23:00 »
anucha85, wyslij foty w pełnym rozmiarze mi albo Oli, bo na tych faktycznie niewiele widać. acha i tych małych nie da się powiększyć bez utraty jakości zdjecia - w skrócie po powiększeniu toego co wkleiłaś nic już widać nie będzie.

Natomist to co widać.
Suknia do ślubu jak najbardziej się nadaje. Może bordowe dodatki nie należą obecnie do krzyku mody, ale nie to jest waże, tylko to co się Tobie podoba.

A co do "grubego wyglądu"
Suknia na pewno wymaga przeróbki. Przydało by się wyraźniej zaznaczyć talię.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Gabiś
  • Gość
Proszę o rady
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2006, 23:20 »
Ja uważam że suknia to kwestia TWOJEGO gustu. Nie gustu twojej babci, teściowej czy dobrej cioci:) Ja osobiście wolę sukienki białe lub ecru ale myśłę że jeśłi ty lubisz bordowy kolor to jak najbardziej się nadaje:) Według mnie pasowało by troszkę zaznaczyć talię:) a poz tym jest bardzo ładna:)

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopada 2006, 11:15 »
no przeciez masz biały element dół! To cos białego jest! To Twój slub i Twoja decyzja i jesli dobrze sie czujesz w bordowym to czemu nie? A cała bordowa nie jest przecioeż!
Jesli jest za duza to przeróbka i uwydatni to co ma uwydatnic a ukryje to co ma ukryć- tylko dobra krawcowa i bedziesz wygladac SUPER!
ja akurat niedobrze wygladam w gorsecie bo jestem za niska ale jesli lubisz Ty to OK!
I bordowa góra wyszczupli Ci talioew!
Ach ta rodzina- moja babcia tez mi powiedz ze ma byc biała a ja mam ecru- no i nie przejmuje sie komentarzami ze nie ten kolor!
no i mozesz zmiejszyc koło - bo tu jest jakies duzei to tez bedzie lepsze1
Małe fotki( tak jak moje) wiec niewiele da sie powiedziec!Ale z tego co widsze jest OK!

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopada 2006, 15:59 »
Cytat: "Aniutek83"
niedobrze wygladam w gorsecie bo jestem za niska


Nie uważam, że skoro jestes niska to nie dobrze będziesz wyglądać w gorsecie. Chyba to nie o wzrost chodzi. Ja mam 159 cm, miałam gorset i wcale nie wyglądało to źle. :)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Proszę o rady
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopada 2006, 16:47 »
anucha85, Ja też uważam, że wystarczy parę poprawek i oczywiście dodatki, to załatwi sprawę. Pamietaj to twoja decyzja i to ty będziesz miała ją na sobie, a nie ktoś z twojej rodziny! Przecież dodatki też robią dużo, rękawiczki, welon..... Dobrze dobrane tylko uświetnią efekt :D



Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopada 2006, 17:29 »
Wydaje mi się, że na Tobie spódnica za bardzo się marszczy w pasie, ale to dlatego, że piszesz że jest za duża. Lepiej wygląda na tym ostatnim zdjęciu u pierwszej właścicielki. Trzeba coś z tym zrobić.

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Proszę o rady
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopada 2006, 18:01 »
Anucha, a czy Ty masz halkę pod spódnicą? Bo wygląda jakby jej nie było, tak jakoś smętnie zwisa :(

Offline Vall

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16385
  • Płeć: Kobieta
  • Żyć - oznacza wciąż wyrywać się do przodu!
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Proszę o rady
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopada 2006, 18:03 »
No i co z tymi wiekszymi fotami?? Będą :?:  :?

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopada 2006, 18:30 »
halka jest spódnica rzeczywiście mi wisi bo w pasie nie musze jej nawet rozpinać żeby zdjąć wogóle nie wspomnę o halce bo ona ma doszytą gumę i to koło!! wydaje mi się że bez niego wyglądam znacznie lepiej. A kto może zmniejszyć mi  koło?? ktoś specjalny się tym zajmuje???

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopada 2006, 18:37 »
a na wszystkie poprawki chyb za wcześnie jeszcze niby planujemy ślub w sierpniu  2007 ale marnie to widze bo w styczniu dopiero nasi rodzice się poznają i dopiero potem będziemy decydować w końcu oni muszą zatwierdzić bo będą płacić my nie mamy skąd wziąć pieniędzy chociaż ślub był moim marzeniem zawsze i ogromne wesele ale teraz wystarczy że będziemy razem obejdzie się bez wesela z pompą

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopada 2006, 18:41 »
wysłałam Ci mail na priv, podeślij fotki, będzie mozna lepiej Ci doradzić jak większe będą...

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Listopada 2006, 20:33 »
ładuje zdjęcia od godziny 19 tak wolno mi net chodzi przepraszam :(

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Listopada 2006, 20:38 »
właśnie poszło Merkunek :)

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Listopada 2006, 21:20 »
ja niestety muszę juz zejsc a jutro wejdę dopiero na kompa po pracy czyli pewnie ok 18-19 no niestety taki żywot jak mozecie piszcie jak najwięcej co wam przychodzi do głowy patrząc na te fotki dziękuje dobranoc papap

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Listopada 2006, 23:30 »
Trzy fotki sś spoko, ale czwarta okropna wkleję ją, tyle że niewiele tam widać, a już więcej się podciągnąć nie dało...







a tu ta nieudana


szkoda, że nie ma fotki poprzedniej właścicielki, bo na niej widać co nalezałoby z suknią zrobić, co zmienić...

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Proszę o rady
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Listopada 2006, 23:41 »
Moje zdanie jest takie:
1) bardziej musisz ściągnąć gorset
2) sukienka jest zdecydowanie za długa
3) halka, koniecznie halka pod spódnicą.... i będzie ok...

Aha jakbyś jeszcze dodała jakąś biżuterię która by rozświetliła, to będzie extra...


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline akto
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 268
Proszę o rady
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Listopada 2006, 08:52 »
a tak się zapytam czy Ty tą sukienkę już masz i trzeba ją do Ciebie dopasować czy jest to sukienka która przymierzałas i poważnie bierzesz ją pod uwagę??

Jeżeli ta pierwsza opcja, to trzeba zmniejszyć gorset, żeby mogł być bardziej ściągnięty (tylko czy to nie spowoduje że zrobi Ci się wałek nad gorsetem (nie bedzie to zbyt fajnie wyglądało)), przynajmniej w talii, no i spodnica też nie może się tak marszczyć, bo dodaje Ci centymetrów, a malo jest kobiet które mogą sobie pozwolic na dodanie optyczne cm w talii i biodrach... halka powinna byc pod sukienką, ale trzeba zmniejszyc koło (koło to jest taki zagięty pałąk, który jest przeciągnięty przez taki rulonik z materiału na dole sukienki i powinna byc możliwość żeby ten pałąk trochę bardziej ściągnąć).

A jeżeli jeszcze nie kupilaś tej sukienki, to na Twoim miejscu poszukalabym czegos w stylu sukienki Groszka... wydaje mi się że przy Twoim typie budowy daloby to dużo korzystniejszy efekt, przede wszystkim dlatego że nie będzie gorsetu który musi być ściągnięty żeby się dobrze trzymał, ale nie może być tak ściągnięty żeby Panna młoda wyglądała jak baleron w mięsnym... (przepraszam za dosłowność)



Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Listopada 2006, 08:55 »
Myśle , tak jak reszta dziewczyn  o prostu musisz ja przerobioci bedzie oki!
Dodatyki, fryzura i makijaz tez dużo zrobią!
A co do koła-to teraz sa koła które mozna bez problemu zmiejszyc- chyba wszystkie takie sa , a jezeli masz tylko jeden wielkości to kup koło ja widziałam w sklepach albo zapytaj w salonie slubnym!
Gosiuaczku tak dlatego,że jestem niska to mi sie nie podobało gorset mnie skracał i tyle! wybrałam jednoczesciowa i taka w sumie chciałam!A co wg. Ciebie było przyczyną?

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Listopada 2006, 09:09 »
no chyba ,że rzeczywiscie tak jak cI radzi akto pomyśl nad inna- bo coi jeśli nie bedzie sie jej dało przerobic- po prostu najpierw idx do krawcowej i sie zapytaj co i jak z przróbkami- fakt na 1-szej włascicielce wygląda lepiej no ale na nia jest dopasowana a na ciebie nie!

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Listopada 2006, 09:16 »
Nie wiem co było przyczyną, ze Ci sie nie podobało ;) Może po prostu gorset był źle wyprofilowany, za duży, za długi  itp. ale nie sądzę, że niskim osobom jest w nich nieładnie.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Listopada 2006, 09:28 »
Noo nie mówie ,ze Tobie nieładnie bo Ci było b ładnie! Ja sie sobie wydawałam jakas posciskana i jeszcze niższa niż jestem  i wybrałam jednoczęsciowa! Jakos wole gorsety na wysokich dziewczynach! ale to tylko moje skromne zdanie!
Chyba ,ze to ja mam jakies zboczenie na swoim punkcie!!!!
Anucha chyba niska nie jest wiec gorest oki!

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Proszę o rady
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Listopada 2006, 14:28 »
najwazniejsze, zebys to Ty sie dobrze czula w tej sukience.
Poprzynierzaj moze jeszcze inne sukienki z salonow i wtedy bedziesz maial porownanie i podejmiesz trafna decyzje!

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Listopada 2006, 20:37 »
Sukienka jest moja taka mi się podobała i chciałam zawsze taką mieć może rzeczywiście do końca tego nie przemyślałam. Myśleć że jakoś da się przerobić tą suknię mam taką nadzieję  halkę miałam na każdym z tych zdjęć . co do mojego wzrostu to też żyrafa nie jestem mam tylko 168cm lecz mi to nie przeszkadza bo mój Łukasz jest na wózku i tak jestem wyższa :)     muszę się zastanowić nad jakąś krawcową nie znam żadnej chyba :( o koło się popytam w salonach to co ja mam składa się z dwóch części muszę sprawdzić czy można je rozłączyć  a z dodatków to mam kwiatka do włosów w tym kolorze co przy sukni rękawiczki ale mi się wcale nie podobają i chyba nie będę mieć ich. A co myślicie o welonie?? pasje do takiej sukni???i do mnie???

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Proszę o rady
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Listopada 2006, 20:44 »
Ja myśle że to zależy tylko od Ciebie. Dlaczego nie? A rękawiczki zawsze możesz dokupic takie jakie Ci się bedą podobać i bedą pasowały do sukni. A krawcową na pewno znajdziesz. tylko musisz się porozglądać i popytać. Trzymam kciuki i pozdrawiam.



Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Listopada 2006, 20:49 »
pozdrawiam Cię również milenaw i bardzo dziękuję merkunek za wklejenie fotek

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Listopada 2006, 21:06 »
anucha no ale do niziutkich tez nie nalezysz bo ja to 159 cm! A rekawiczki- no to juz Twoje decyzja bo ja akurat nie mam bo nie lubie!A welon czemu nie  - jasne ,ze bedzie pasował!Ja na początku wcale nie chciałam welonu- a teraz wiem,że bede miec na pewno! wybierz sie do salonu i przymierz! A jeżeli masz koło z 2-óch czesci to bez problemu powinno sie zmiejszyc! idx do salonu śoubnego- moze pracujące tam krawcowe przerobia cI suknie, do komisów .slubnych tez!Popytaj znajomych!
Moja koleżanka tez brała slub z chłopakiem na wózku i powiem Ci miała 170 c wzrostu i jakoś tej różnicy "wzrostu" nie było widac! a oboje razem slicznie wygla dali!zreszta kto w Dniu śubu nie wyglada slicznie razem!

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Proszę o rady
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Listopada 2006, 21:43 »
Moja koleżanka tez brała slub z chłopakiem na wózku i powiem Ci miała 170 c wzrostu i jakoś tej różnicy "wzrostu" nie było widac! a oboje razem slicznie wygla dali!zreszta kto w Dniu śubu nie wyglada slicznie razem!

podniosłaś mnie na duchu naprawdę bo zaczynam się tym wszystkim martwić

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Proszę o rady
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Listopada 2006, 21:48 »
ee no co TY! nie masz czym! i to takimi pierdołami jak róznica wzrostu, która i tak bedzie w tym dniu niezauwazalna! przeciez jestescie razem i razem wychodzicie i chodzicie i wszystko robicie i tez tego nie widac! toco sie przejmować!
Wazne ze sie kochacie i chcecie byc razem a takie róznice to nic , to takie nic w tym wszystkim nie znaczace drobiazgi!