Autor Wątek: restauracja "w starym młynie" Zbrosławice...  (Przeczytany 3189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline żuczek_młoda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: nie znana jeszcze
restauracja "w starym młynie" Zbrosławice...
« dnia: 29 Czerwca 2015, 09:41 »
Witam serdecznie,

proszę o opinie na temat tej oto restauracji.  Myślimy o weselu w tym miejscu. . .
 ???

Offline montek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 23.07.2016
Odp: restauracja "w starym młynie" Zbrosławice...
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2016, 18:03 »
Zdecydowanie nie polecam! Jeżeli zdecydujecie się zorganizować tam wesele zachodzi ryzyko, że zadzwonią do Państwa 3 miesiące przed ślubem i powiedzą, że nie zorganizują Państwa uroczystości bo jest jednak inne wesele, tak jak to zdarzyło się w moim przypadku :(
Żeby było mało nie zdarzyło się Nam to jeden raz tylko dwa razy w tym samym lokalu!!!!!
Już parę miesięcy wcześniej (wrzesień 2015) przekładaliśmy Nasz termin ślubu
(również z winy restauracji w starym młynie) bo rzekomo omyłkowo nałożyły się dwa wesela na jeden termin.
Wtedy było jeszcze wystarczająco czasu, żeby zmieniać orkiestrę, fotografa i informować gości o zmianach.
W kwietniu (2016r. a ślub lipiec 2016r.) niestety było już za późno na wszystko.

Mam bardzo złe wspomnienia związane z restauracją w starym młynie   
Przeżyłam piekło! Tak się składa, że wygląd restauracji miał dla mnie ogromne znaczenie i długo szukałam tego typu miejsca. Także proszę wyobrazić sobie moje przerażenie, kiedy wszystkie moje plany legły w gruzach 3 miesiące przed ślubem. Niestety nie udało mi się przygotować wesela według swoich marzeń, bo było już za późno. Mam ogromny żal do właścicieli restauracji. Totalny brak organizacji. Zdecydowanie nie polecam. :( :( :(