Autor Wątek: sypialnia  (Przeczytany 1265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IreneA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
sypialnia
« dnia: 21 Kwietnia 2015, 17:25 »
Witam wszystkich forumowiczów,
Jest to temat może mniej ślubny, ale ostatnio często tu przebywam z uwagi na zbliżające się wydarzenie ( wiadomo jakie ;) dlatego chciałam się Was poradzić odnośnie wykończenia sypialni.  Mieszkam już z moim przyszłym mężem i ostatnio postanowiliśmy urządzić mieszkanie przed ślubem.  Mam wątpliwości odnośnie wystroju sypialni.  Jak macie urządzone sypialnie? Możecie mi podrzucić coś do inspiracji? Chciałabym zamontować tapety ścienne do sypialni oraz duże białe łoże, jak widać plany są mało sprecyzowane, proszę o pomoc ;)

Offline Marzena85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: sypialnia
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwietnia 2015, 21:56 »
Witaj :).

Jeżeli chodzi o sypialni to ja jak najbardziej polecam tapety.  kiedyś zawsze mialam pomalowane ściany, ale odkąd mam tapety to jestem wniebowzięta i nigdy nie wróce do zwyklych gołych ścian.  Tapeta nadaje wnętrzu charakter.  Uważam, ze to jeden z najwazniejsych elementów wystroju. 

Offline zos12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: sypialnia
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwietnia 2015, 11:13 »
Dodatkowym plusem tapet jest nieskończona gama wzorów, kolorów.  Co więcej łatwo utrzymać je w czystości, dzięki czemu kolejny remont nie będzie kwestią odświeżenia a ewentualnej chęci zmiany wystroju.  Warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane.

Offline Nata55
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: sypialnia
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwietnia 2015, 12:07 »
a ja uważam, że dobrym rozwiązaniem jest wygładzona ściana pomalowana i na niej naklejony jeden lub dwa paski tapety z ozdobnym wzorem. 
A co do odważniejszych osób to można polecić fototapetę z odpowiednim, nie mocnym akcentem, bardziej w stonowanej kolorystyce.  Ale to wszystko zależy od gustów i budżetu.  Na pewno u mnie sypialnia będzie w spokojnych kolorach.

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
Odp: sypialnia
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Kwietnia 2015, 12:40 »
To sobie pogadalyscie :hahaha:

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: sypialnia
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwietnia 2015, 13:48 »
[/url]
[/url]