e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: audi TT!!!!  (Przeczytany 3358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

audi TT!!!!
11 Listopada 2006, 19:11
CZE:]
 Poszukuje audi TT najlepiej w kolorze czarnym;] w okolicach Wawy.Takim wlasnie autkiem chcemy jechac do slubu: :D. Jesli macie jakies namiary na wyporzyczlnie w kotrych znajde to autko, bede bardzo wdzieczna, dziekuje;]

audi TT!!!!
13 Stycznia 2007, 19:25
J :hello: a tez poszukuje audii TT

Offline pioteras Mężczyzna

audi TT!!!!
14 Stycznia 2007, 08:19
no to życzę powodzenia w tym szybkim maluchu :D szczególnie w sukni "na kole" . Tam naprawdę nie ma zbyt wiele miejsca ;)

Offline AniaX

audi TT!!!!
19 Lutego 2007, 13:18
też szukałam TT-tki, ale już się poddałam :( ... trudno... może Wam się uda

Offline gosiaczekk Kobieta

audi TT!!!!
19 Lutego 2007, 16:22
Cytat: "pioteras"
no to życzę powodzenia w tym szybkim maluchu :D szczególnie w sukni "na kole" . Tam naprawdę nie ma zbyt wiele miejsca ;)

Nie powiedziałabym żeby było tak strasznie ciasno. Ja miałam suknie na dwóch kołach, a jechaliśmy dwuosobowym naszym autkiem. Spokojnie się zmieściłam :)

audi TT!!!!
20 Lutego 2007, 11:03
Nie no jasne :) do seicento tez bys się zmieściła :) gwarantuję.

Offline gosiaczekk Kobieta

audi TT!!!!
20 Lutego 2007, 11:13
A ja Ci gwarantuję, że się zmieściłam. Chyba lepiej wiem czym jechałam :)

audi TT!!!!
20 Lutego 2007, 11:19
a czy ja napisałem że się nie zmieściłaś? :) mi chodzi tylko o ogólną wygodę, niepogniecenie  sukni itd. im większe wnętrze samochodu tym wygodniej jest, taka prawda. Zmieścisz się do każdego autka ale po wyjściu może być różnie.

Offline Michałek Mężczyzna

audi TT!!!!
20 Lutego 2007, 16:37
Jedno jest pewne. W TT będzie niewygodnie. Szczególnie jak będziecie jechali ze świadkami.
 :skacza:  :skacza:  :skacza:  :skacza:

Offline Vall Kobieta

audi TT!!!!
20 Lutego 2007, 19:49
Cytat: "Michałek"
W TT będzie niewygodnie.

też mi się tak wydaje!! Wozik jest cool, ale nie dla Pary mlodej - suknia, welony...ehhh, zdecydowanie za ciasno :drapanie: