e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Drobiazg, ale trochę denerwujący...  (Przeczytany 3314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Drobiazg, ale trochę denerwujący...
11 Listopada 2006, 14:56
Mianowicie za każdym razem jak wejde na forum, niezaleznie od stanu faktycznego pokazuje mi się, ze mam 150 postów od ostatniej wizyty i 118 nieprzeczytanych...absolutnie nie zgadza się to z rzeczywistością, z czego to wynika?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
11 Listopada 2006, 14:58
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaariush..

ja nie wiem.. ale napewno on bedzie wiedział

11 Listopada 2006, 15:02
Cytat: "monia"
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaariush..

ja nie wiem.. ale napewno on bedzie wiedział

spokojnie, to nie jest takie pilne...ciekawa jestem tylko co to...

Offline maryush Mężczyzna

13 Listopada 2006, 10:45
ilosc postow od ostatniej wizyty to ilosc wszystkich postow ktore zostaly napisane od ostatniego zalogowania sie, druga wartosc to ilosc postow ktore nie zostaly oznaczone jako przeczytane

13 Listopada 2006, 11:22
Cytat: "maryush"
ilosc postow od ostatniej wizyty to ilosc wszystkich postow ktore zostaly napisane od ostatniego zalogowania sie, druga wartosc to ilosc postow ktore nie zostaly oznaczone jako przeczytane

wiem :-) tyle, ze ja mam zawsze taką samą wartość, poza tym np. gdy chcę odpowiedzieć to w podgladzie tematu mam zawsze to samo, a nie aktualne posty, itp...

Przypuszczam, że to coś z moją przeglądarką, ale ni du du nie wiem co, to wygląda jakby się jej czas zatrzymał  :roll: i dopiero poodświeżeniu mam właściwie dane...

Offline anetka161 Kobieta

• 16.06.2007-nasz wspaniały dzień
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.06.2007
13 Listopada 2006, 16:24
Ja mam podobnie tak jaby czas się zatrzymał.Wchodzę na forum mam jakąś ilość postów do przeczytania i kiedy je wszystkie przeczytam i wchodzę na stronę główną jest ta sama ilość postów jak na początku kiedy weszłam na forum.Po odświeżeniu strony jest wszystko ok.

13 Listopada 2006, 23:04
już się naprawiło, nie wiem jak, ale wsio jest oki :-)

Offline Kasia* Kobieta

14 Listopada 2006, 09:13
Cytat: "merkunek"
za każdym razem jak wejde na forum, niezaleznie od stanu faktycznego pokazuje mi się, ze mam 150 postów od ostatniej wizyty i 118 nieprzeczytanych

ja też tak mam, nie zawsze ale zdarza sie czasami  :roll:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline maryush Mężczyzna

14 Listopada 2006, 11:50
czy przypadkiem nie macie w przegladarkach wlaczonego proxy, albo wasz dostawca nie ma transparentnego proxy i czy przypadkiem nie wracacie na strone glowna klikajac wstecz w przegladarce, wtedy przegladarka pobiera dane z dysku nie z sieci

14 Listopada 2006, 12:00
czy przypadkiem nie macie w przegladarkach wlaczonego proxy, albo wasz dostawca nie ma transparentnego proxy
nie mam zielonego pojęcia, muszę małża zapytać  :oops:
 i czy przypadkiem nie wracacie na strone glowna klikajac wstecz w przegladarce, wtedy przegladarka pobiera dane z dysku nie z sieci
nie, na pewno, ale to co zapamiętała, to był stan z logowania, które miał zapamiętać komp (co by się za każdym razem nie logować), tyle że wcześniej nie zdarzyło mi się to i dlatego byłam ciekawa co to...

Offline Kasia* Kobieta

14 Listopada 2006, 12:07
i czy przypadkiem nie wracacie na strone glowna klikajac wstecz w przegladarce, wtedy przegladarka pobiera dane z dysku nie z sieci

ja tak wlasnie robie , ale chozi o to ze jak wchodze na forum to pisze ze mam nie przeczytanych postow np 100 a od ostatniej wizyty np 20, czyli sie nie zgadza, bo to tak jakby ktos zaglądał w miedzyczasie na moje konto :?

aha a dodam ze to zdazyło sie zaledwie kilka razy
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień