Autor Wątek: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)  (Przeczytany 6796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« dnia: 20 Lutego 2015, 14:33 »
Niby trochę czasu minęło, ale wspomnienia nadal świeże.  Sukienkę znalazłam jakoś bez problemu - prostą, klasyczną, elegancką.  Chciałam, żeby druhny były w pastelowych kolorach i na szczęście się udało - trzy miały kremowe sukienki z pistacjowymi przepaskami, a trzy pozostałe na odwrót - pistacjowe sukienki z kremowym przepaskami.  Bukiet był przepiękny, udało się znaleźć kwiaty, które tak pięknie pasowały do kolorystyki którą wybrałam! Pokusiłam się nawet o jednego tulipana w nim, tak na szczęście, bo tulipany to moje ukochane kwiaty.

Jeszcze na długo przed ślubem zastanawiałam się gdzie urządzić wesele. . .  W zasadzie tylko z tym miałam problem (no nie licząc makijażystki, ale to inna historia).  Jak liczyłam, to tak ze 100 gości wychodziło.  W końcu zrobiłam sobie listę miejsc, które najbardziej mi się spodobały.  Strasznie było dla mnie ważne, żeby znaleźć miejsce, które będzie ładne.  Wiecie, jak patrzyłam na dziesiątą z kolei restaurację w stylu PRL i z ceratami, to już się pode mną nogi uginały.  Ja jestem estetką i naprawdę nie wyobrażałabym sobie jakiś odrapanych krzeseł przewiązanych szarfami, albo czegoś podobnego. 

W końcu, w końcu!, udało się - Pałac Brzezina to było dokładnie to, czego szukałam.  Żebyście to tylko widzieli! Podjechałam z mężem kremową Corvettą, a na miejscu czekały na nas pięknie zastawione stoły.  Z tego, jak to tam ułożyli, mogłabym spokojnie martwą naturę malować, gdyby nie to, że byłam zajęta weselem.  ;) No i ten park dookoła - na moment "uciekliśmy" z Jackiem do niego. . . .  Czułam się trochę jak uczniak, chowający się przed rodzicami.  ;) To był chyba najbardziej romantyczny moment tamtego wieczoru. . . 

No, trochę się rozpisałam. . .  Może jak potem jeszcze sobie przypomnę coś wartego opisania to tutaj dodam pod spodem.  :) A jakby co - pytajcie, chętnie odpowiem na pytania, jeśli jakieś będą!

Offline kasss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie wiem :(
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lutego 2015, 17:38 »
OMG a ja właśnie szukam infa o Pałacu Brzezina bo chciałam tam miec wesele!! ej niby wszystko fajnie ale czy to prawda że tam nie mozna wziac menu bez mięsa?? bo moj narzeczony to wegetarianin :((

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lutego 2015, 17:51 »
W tych czasach to by było trochę dziwne, nie sądzisz? :) Miałam kilku gości-wegetarian i nie było z tym żadnego problemu.  Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam, jak się okazało, że właściwie to całe menu od podstaw można ustalić z szefem kuchni. . .  Szkoda, że jakoś nie wiedziałam o tym wcześniej, bo bym wtedy zamówiła coś szalonego, może np.  menu w stylu hawajskim.

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lutego 2015, 16:58 »
Przypomniała mi się jedna rzecz, którą też chciałabym opisać.  Trochę to będzie osobiste, ale co mi tam, w końcu i tak nie podpisuję się tu nazwiskiem.  ;) Wtedy, kiedy z Jackiem wyszliśmy do parku przy Pałacu Brzezina, powiedział mi, że tak naprawdę to on marzył o tym ślubie od dnia, w którym mnie spotkał.  Uwierzycie, że facet powiedział coś takiego?! Byłam w szoku. . .  Ale bardzo szczęśliwym szoku.  ;) Dlatego uznałam tamten moment za najbardziej romantyczny. .

Offline kasss
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie wiem :(
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marca 2015, 11:02 »
no w sumie racja marciaa122.  nie pomyslałam o tym w tych kategoriach;D
O matko!! to chyba ta przedślubna gorączka już mnie dopadła :glupek:

ale te słowa co Ci mąż pwoiedział!!! OMG rozpłynęłam się:)))

no ja właśnie szykam takiego MEGA romantycznego miejsca:) pałac w Brzezinach, który oglądałam już tona razie moje LOVE!! :serce:

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwietnia 2015, 15:14 »
Zatem nic tylko polecić Ci Pałac jeszcze raz i  życzyć wszystkiego dobrego!

Offline brzózka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.05.2015
Odp: Majowe wesele w Pałacu Brzezina :)
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipca 2015, 12:49 »
A ja miałam wesele w Talarii w Trojanowie pod Wawą. I do tej pory wspominam te całe emocje. Nie ukrywam, ze duzo tego piekna dzieki wlasnie osrodkowi bylo bo zagwarantowali taki wystroj, takie atrakcje, taka muzyke ze dzieki nim wspomnienia pozostaja żywe cały czas. Jeśli ktos planuje wesele to polecam to miejsce swoja droga