e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: obiad po ślubie w Werandzie (hotel Bohema)  (Przeczytany 1102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witajcie,

czy ktoś z Was słyszał coś o tym, jak wypadają obiady poślubne w restauracji Weranda? Jedyne opinie, które znalazłam w internecie pochodzą sprzed kilku lat, napisała je jedna osoba i wyglądają trochę na czarny PR.  Autorka straszy, że dania były mikroskopijne i zostały podane z opóźnieniem. 
Mi bardzo odpowiada umiejscowienie i wystrój tego lokalu, może ktoś podzieli się pozytywnym doświadczeniem?

Offline emuu Kobieta

To bardzo ekskluzywne miejsce, dania faktycznie są niewielkie, ale nadrabiają niesamowitym smakiem.  Jadam tam czasem kolację z okazji różnych, na weselu nie byłam, jednak dwa dania (przystawka i drugie) mimo swojej "drobności" sycą i wprawiają w zachwyt.

Offline Kara-90 Kobieta

To jest ten sam właściciel co Karczmy Rzym i Dworu Hulanka, nie wiem czy czasem też Katarynki na Starym Rynku nie mają, bo na stronie Rzymu jest odnośnik. Ja też słyszałam 1 opinię, że w Hulance porcje są małe, i się trochę przestraszyłam, ale pytałam o to każdego kto tylko na forum pisał, że był w Hulance, plus swoja koleżankę która robiła tam wesele i wszystkie te osoby mówiły, że porcje nie są małe. W sumie wielkość porcji to ocenia się na oko więc może być subiektywne, ale skoro nie ma więcej opinii to najlepiej wybierzcie się tam na obiad czy kolację i sami sprawdźcie.